Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

a my wrocilysmy ze spaceru mloda jeszcze dosypia w wozku, mnie wzielo na golabki z kapusty wloskiej wiec robie :) zaszlam dzis do naszego secondhandu i kupilam mlodej spodniczke z h&m w stanie idealnym za 5zl!!! uwielbiam takie zakupy :) Bromba my to musimy sie wkonu spotkac na tej kawie!!! ja tez jestem jakas do dupy... mam zmieszanie w glowie.. wczoraj ogladalam program o rodzinach zastepczych dzi schce dokladniej o tym poczytac, zawsze chcialam adoptowac dziecko teraz mysle o wzieciu jakiegos starszego dzecka ale to musimy obgadac na spokojnie z K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może jak się objawia ból zatok ?? Cholera od kilku dni pulsuje , kłuje mnie coś w okolicy czoła i oczu. Tak jakby nad brwiami. Jak sie schylam to nie boli bardziej. Nie mam tez kataru. To napewno to nie ból głowy. Strasznie mnie to wkurza. Może powinnam kupić obie ibuprom zatoki ... Maja kolejny dzień robi problemy z drzemką. Jest już po 14 a ona nadal nie skora do spania. Takie małe dziecko to chyba jeszcze powinno spać w ciagu dnia , nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mapeciak wiedziałam że ktoś o to zapyta:-) a usmarowana jest 20 dag czekolady hehe:-) ja też jestem cysterna i dojarnia więc dołączam się do grona dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ pomarańczko u mnie jak już ostatnio miałam okazję pisać w seksie bajera za bajerą. Mąż wniebowzięty że ma taką chętną żonkę :P Bromba - a co cię tak smuci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - wymarzyliśmy sobie z mężem jutro pierwszy od lat chyba wspólny dzień- kino i "This is it" a potem "2012"... Starszy do 1 babci, młodszy do 2 i co?? Moja mama nie chce zostać cały dzień z Mikim bo by ją wykończył!!!:o:o:o Przesadziła.. :( Z nikim innym mały nie zostanie :( I dupa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ja zyję jakoś. Mam teraz 5 dni wolnego :D. Nadrobię, pomogę coś mamie, porobię coś w domu. U nas łóżkowo hmmmm. raz tak raz tak, ale raczej hmmmm :D. Brak czasu, chroniczne zmęczenie, praca męża w domu. Mikołaj dostał jednak dzisiaj antybiotyk. Azitrolek, także tylko trzy dni. Dobrze, żę nie ma problemu z wypijaniem, bo jest to coś tak mega gorzkiego, nigdy czegoś tak gorzkiego nie jadłam. Do tego już od jakiegoś czasu dostaje przeciwalergiczne leki, teraz Zyrtec, zobaczymy. Anabanana ale ty chcesz adoptować, czy być rodziną zastępczą? Ja kiedyś myślałam nad rodzinnym domem dziecka, ale również rozważałam adopcję. Bromba co to się dzieje. Pisz jak dasz radę. Yenny głowa do góry :D. Pozdrówka dla reszty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko ja mysle o rodzinie zastepczej i 1 dziecku starszym w wieku szkolnym ztego wzgledu ze takie dziecimaja bardzo male szanse na adopcje.. a z tymi wozkami to tragedia i to jeszcze tak elitarna firma.. szkoda gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra mnie się te wózki na szczęście nie podobały ale firma zareagowała dopiero po 15 przypadku... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Nie ma to jak Wam napisać, od razu lepiej. Napiszcie co za firma od tych wózków, bo choć likwiduję spację to link mi się nie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana a co do tego spotkania to koniecznie. Tylko chyba przyjdzie nam poczekać na dłuższe dni bo tak trzaskać na kawę ponad 60 km w jedna stronę to trochę zejdzie.... pozdrowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol, marzka tez ma chyba taki wozek... Bromba ja itak wczesniej czy pozniej bedew zg na uczelnii czy zakupach :) a mcie tam jakas sale zabaw? moze wyposcilybysmy sie w tak owa, dzieciaczki mialyby frajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka ja miałam w tamtym tyg zapalenie zatok, zaczęło się takim pulsującym bólem nad lewą brwią i za lewym okiem, bez kataru, potem zaczęły mnie boleć obie strony byłam u lekarki i kazała mi brać Ibuprom zatoki 3x2tab. i po 3 dniach mi przeszły zatoki ale potem dostałam strasznego kataru i zapalenia krtani i okropnego kaszlu. Ale już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci serdecznie Lady za odpowiedz !! :) Już jestem pewna, że to zatoki. Wczoraj po południu wzięłam, pierwszą tabletkę Ibuprom Zatoki i po godzinie zero bólu. Na noc nie wzięłam i w nocy się męczyłam. Rano brałam i znów nie boli :) Mnie już zaatakowało dwie strony. Mam nadzieję, że Ibuprom wyleczy i obędzie się bez kataru, kaszlu itd :) Szok z tymi wózkami !!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Mam Maclarena od ponad 1,5 roku i jakoś żaden wypadek nam się nie zdarzył. Po prostu żaden z maluchów nie podchodzi do niego w momencie składania czy rozkładania. Magdulka mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam z kolei o truciznach w wózkach dla dzieci, w tym tez w naszym Quinny speedi sx :-0 MASAKRA! I już nie wiem co z tym zrobić choć pewnie prawie w każdym wózku coś by się znalazło. http://polskatimes.pl/dzienniklodzki/stronaglowna/183063,wozki-dla-dzieci-pelne-trucizn,id,t.html http://www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/trujace_wozki.html#tb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki do dzisiaj byłam szczęśliwa posiadaczką wózka Quinny naturalna dzięki za info, będę zwracać większą uwagę, żeby młody nic nie "podgryzał" z wózkowych elementów... ana - mamy jakąś salę zabaw. jeszcze nigdy tam nie byłam ale ponąć jest fajna. Dowiem się tylko czy dla takich maluchów ok. I dawaj znać jak będziesz się wybierać do zielonki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo wyciął mi dzisiaj numer, wziął i zasnął o 7.30. Obudził się przed 6 ale też wczoraj padł jak betka przed 7 wieczorem. Zwykle szaleje do 10 - 11 a tu taki numer. A ja miałam jz tak dzień zaplanowany dokładnie pod jego rytm no i się wsio pozmienia. To mały słodki łobuziak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana🌻 wczoraj pierwszy raz vanesska miała podcinane włoski i teraz wygląda jak chlopczyk hehe ogólnie to ma cienkie włoski jeszcze. Wszędziej jej pełno i co chwilke sie gdzies uderzy i same siniaki hehe ale co zrobic sama z nia jestem całymi dniami a wiadomo ze trzeba ugotowac posprzatac itp i sie nie da upilnować. Pogoda beznadziejna juz od kilku dni pada:/ Co do wózkuw to rzeczywiscie w kazdym pewnie by sie znalazło cos nie tak. Jak zrobie jakies zdjecia małej to wrzuce na maila. Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety, Bromba jak bede sie wybierac dam znac :) fakt z tymi wozkami to tylko podczas skladania ale mimo wszystko.. co do tych materialow rakotworczych z jakich wykonane sa wozki tojuz calkiem amsakra ogladalam reportaz o tym w dd tvn, to dopiero porazka, wozki dla lalek musza byc wykonane z bezpiecznych materialow ale wozki dla dzieci juz nie??!!!! paranoja, przeciez wiadomo ze dziecko zjada i slini wszystko co mu pod jezyk podleci!!! a ja zaraz wybywal z mloda na spacer trza sie troche poruszac :) probowalam sie troche gimnastykowac i za holere nie mam jak bo mloda zaraz na mnie wlazi... dobra lece bo maruda juz siedzi mi na nodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki, pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie zasiadałam do komputera przez kilka dni. Liwka w poniedziałek już była zdrowiutka i radosna jak skowronek, ale wtedy mnie dopadało ;(( grrr.... na całe szczęście tylko wymioty, bez żadnych dodatkowych atrakcji. no ale, wymęczyłam się ile wlazło. dzisiaj już jestem w pracy, ale lecę południem do lekarza po zwolnienie na ten zaległy poniedziałek i wtorek. taki mam dziś kijowy nastrój. pogoda dobija, dziecko przez tę chorobę mi się rozstroiło, nie chce spać w swoich porach, ma problemy z zasypianiem, marudzi, próbuje wymuszać. dziś od samego rana się "drze" dosłownie. nic się jej nie dzieje, tylko krzyk i krzyk, i tupanie. mąż z nią został do południa, to lekko mieć nie będzie. no ale nic, przetrzymamy i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie maz zdrzaznil!!! normalnie neidlugo go udusze.. przyszedl z pracy zagladnal mi w komputer i pyta dlaczego nie pisze pracy-jakbym mogla sie skupic przy sz;lejacym dziecku.. zabralam sie i poszlam do kuchni, rozstawilam sie i slysze pretensje czy nie wiedze zemloda jest przesikana, warknelam na niego to wola zebym podala mu body bo on nie wie nawet gdzie sa!!! warknelam po raz drugi to znalazl i ja przebral.Ale zamiast zabawic mala wlaczyl jej bajki, nie mamy drzwi ani w salonie ani w kuchni wiec to tak jakbym siedziala z nimi, wiec zabralam sie i zamknela u malej w pokoju, po 5min mala zaczela plakac i dobijac sie do mnie wzielam ja do tatusia a tatus lezy na sofie z laptopem na kolanach i oglada tvn turbo!!!!!! fajne zajmowanie sie dzieckiem prawda??!!! wzielam mala i sie bawimy a K. niewzruszony moimi krzykami dalej oddaje sie wlasnym przyjemnosciom.. mam juz go dosc, sam sobie kreci sznur wokol szyi i nawet sobie z tego sparwy nie zdaje choc coraz mu powtarzam ze wkoncu sie doigra.. laski gdybym miala gdzie natychmiast spakowalabym sie i wyjechala na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×