Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

oczko---------> piękne dzięki za tę tabelkę:) Czyli jednak mój synek, to troszkę grubasek, ale nie pobił mimo wszystko rekordu, bo ważył tyle na początku 27 tygodnia, a górna granica dla tego tygodnia, to 1476 g. Nie wiem od czego to zależy w takim razie, bo jeszcze 31 marca ważył 449 gram, a ja od tego czasu przybrałam na wadze 1 kg. Czytałam gdzieś, że dziecko w momencie urodzenia i tak osiąga średnią wagę swoich rodziców, a ja ważyłam po urodzeniu 3200 g zaś mój mąż 3300 g. Nie wiem czy coś wiecie na temat tej teorii? to prawda? Mój mały też najczęściej kopie w nocy i rano:D Współczuję Ci, że musisz siedzieć i pisać prace zaliczeniowe, gdy taka ładna pogoda za oknem:O no ale takie życie studenckie;) Ja mam już obiad gotowy i posprzątane więc idę trochę pokorzystać z tej ładnej pogody:) Wieczorem poproszę męża żeby zrobił mi zdjęcie brzucha, to pewnie wkleję je tutaj:) Ty oczko też się pochwal:) dziewczyny, liczę na to, że i Wy powklejacie swoje zdjęcia brzuszków:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zmusic męża, żeby mi zrobił zdjęcia. :D A co do wyjścia, ehhh poczekam wyjdę około 17-18 jak mąż wróci z pracy :). Dobrze, że te czasy studenckie już się kończą, bo nie nawidzę tego okresu. Co do tej średniej wagi nie mam zielonego pojęcia, może rzeczywiście coś w tym jest. Ja tylko mam wrażenie i to mi lekarz potwierdził, że jeśli mama rodzi wcześniej to i córka podobnie, także ja urodzę wcześniej :D No nic byle by nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny co kupowałyście na allegro, ja pomału przymierzam się do zakupów ale za bardzo nie wiem od czego zacząć, mam jedynie ciuszki dla maluszka, co jest potrzebne do szpitala, jakie rzeczy higieniczne musze kupić, podzielcie się wiedzą bo ja zielona jestem pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska1234🌼 A wiec ja do tej pory kupilam -koszulki dla karmiacych -woreczki na pokarm -woreczki na pieluchy -wkladki laktacyjne -rozek dla dzidzi -aspirator do nosa -pieluchy tetra -przescieradlo frotte -termometr dla dzidzi 1 sekundowy do czólka -podklady poporodowe -gaziki -majtki poporodowe -gaziki sterylne do pepuszka -waciki kosmetyczne -butelki avent -podgrzewacz avent -poduszka do karmienia -pieluszki flanelowe -podklady do przewijania -zestaw szczoteczek do czyszczenia butelek -nozyczki,cazki do paznokci Zostalo mi do kupienia: -kolderka -posciel -reczniki -smoczek -chusteczki nawilzajace -pampersy -wszystkie chemiczne rzeczy -spray z soli morskiej do nosa -termo-opakowanie do butelek -szczoteczka do wlosow -masc do piersi(BEPANTEN ALBO PURELAN) Hmnnn moze cos sie jeszcze znajdzie...ktoz to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam oczywiscie kupione -łóżeczko -fotelik samochodowy -bujaczek-lezaczek fisher price -dywan -mebelki -pomalowany pokoj zostalo jeszcze do pokoju -karnisz -lampa -wozek -karuzela -kojec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mogę wam już pokazać zdjęcie brzuszka. Nowiutkie, z wczoraj :D http://img80.imageshack.us/my.php?image=beznazwy1gy8.jpg Widzę dziewczyny, że już tyle macie. Nawet nie piszcie, bo mnie przerażenie ogarnia :D nie no żartuje piszcie piszcie, to sie czegoś dowiem :). U mnie nadal piekna pogoda :D mmmm Zaraz lecę na uczelnię, nie chce mi się jak chilera, ale co tam :D A wogóle to siedze i wcinam kaszkę mleczno ryżową z bananami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Budgie-> widzisz twój jednak prawidłowo waży:)ciekawe ile moj dzidzius hehez ciekawosci to chyba pojde jutro do lekarza a nie w poniedzialek hehe Szylusia-> ty juz masz wszystko kupione super tez bym tak chciala,ja nie mam nic i szczerze mowiac to jakos nie mam głowy zeby cos teraz kupiowac no ale bede musiala sie wybrac bo czas leci :) Oczko-> fajny masz brzusio i nawet pępek ci nie wyszedl,ja mam troche wiekszy i pepek na wierzchu hehehe,porobilam se foty ale usb mi cos szwankuje i nie umie na kompa zrzucic😠moj wroci w sobote to mi to zrobi i tez tu wstawie swoje hehe. U mnie dzis juz od rana upał chyba lato sie zaczelo na calego,oj bedzie ciezko dotrwac do konca lipca hehe. Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola, naprawdę masz brzucholka większego? jejku myślałam, że to ja jestem takie cudo, co wygląda na bliźnięta :D A pępek, powiem ci że się bardzo cieszę, że nie wyszedł. Zrobił się mniej głęboki ale dalej mam dziurkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola🌼 Ja wogole nie myslalam jeszcze nad kupowaniem czego kolwiek,ale w mojej sytuacji lepiej miec to,bo wiesz tfu tfu tfu w kazdej chwili mlody moze wyskoczyc i zostalabym z niczym:(:( Dlatego sie zmobilizowalam i kupuje aby miec spokoj:D:D Dzis czulam sie w miare wiec smignelam do Ikei,kupilam reczniki,posciel,koldre:Da teraz leze w wyrze i stekam,no ale czlowiek jak sie uprze to nic go nie przekona teraz bede 2 dni zdychac:( do potem ide do lozeczk p.s swoja droga niezle brzucho:D:Dja nie mam takiego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko->no powaznie mam wiekszy hehe w sobote moj bedzie to wstawie tu fote i sama zobaczysz ,mnie to kazdy pyta czy czasem drugiego dzieciaczka tam nie ma hehehe.Ja mam taki bo nie mam po bokach tylko taki sterczacy do przodu i z profilu to tak wyglada hehe. Szylusia->no ja wlasnie tez tak sobie pomyslalam ze jakby sie cos wczesniej wydarzylo(oby nie)to trzeba byc przygotowanym. Ja przed chwilka wrocilam z urzedu a mam do niego spooory kawal i powiem wam ze jestem padnieta ,kosc ogonowa mnie boli ech... wogole to zauwazylam ze teraz jakos wiecej jem hehe moze przez te upaly. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki odświeżam tabelkę Marzka.......24.......Warszawa........11.10...........17 .07.08 .....Dziewczynka Karusia1978......29...Kraków...........24.10.2008......2 4.07.2008...Dziewczynka Viola27.......27.......Żory...............18.10......24. 07.08r dziewczynka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11.......27.0 7. 2008 okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10.........28.07.2008.....Chłopiec anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli.. 24.10 ......01.08.2008....Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... ..15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3......35........Bydgoszcz........09.11.......16.08 .08...dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 eudaiomonia__22__katowice__18.11.07___19.08___GIRL Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk.............19.11........2 2.08.2008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków...........16.11..........22 .08.2008...dziewczynka Neluś82......25.......Poznań............. ??? .......... 23.08.2008córeczka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11........24 .08.08..chłopczyk Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11.......... 24.08.08 chłopiec ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.08 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008 kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? Ola8509.......22.......Łódź...............29.10......... .? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J widze, że zakupy dla maleństw w pełni, ja też już zaopatrzam się w niezbędne rzeczy, później ciężko mi będzie kupić wszystko naraz, a po za tym nie chcę zostawiać wszystkiego na koniec, bo znając siebie będe się denerwować, a tak spokojnie będe czekać już przygotowana :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie piękna pogoda... Zrobiłam pranie, posprzątałam a teraz buszuję po Allegro. Zamówiłam sobie jak na razie: -koszulkę do karmienia -woreczki na pokarm -wkładki laktacyjne -podkłady poporodowe -majtki poporodowe -gaziki i gaziki sterylne do pępuszka -majtki poporodowe -butelki avent -smoczki silikonowe avent -podkłady do przewijania -majteczki do pieluch tetrowych -zestaw do paznokci -szczotkę i grzebyk :D:D:D Kurcze tyle tych rzeczy dla dzieci jest że nie wiadomo co sie przyda. Ale już coś będę miała:) Wiecie, dziś co się budziłam w nocy to miałam rękę męża na brzuchu:) A potem rano mi mówił że mała strasznie się wierciła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałam dziś mam 100 dni do terminu porodu. Huraaaa!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehehehhe LadyMia🌼 Wlanie spojrzalam i tez mam dzis 100 dni do porodu:D:D:D To jeszcze cala wiecznosc jak dla mnie lezenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 71 dni do porodu jak to szybko leci,nawet sie nie obejze a mala juz bedzie lezala w łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ja też mam 71 dni. Kurczę, niedługo Mikołaj będzie z nami. Ehhhh. Wróciłam własnie do domu. Jem podwieczorek :). Coś dzisiaj jestem strasznie przymulona, okropnie. Już mam ochotę na czereśnie. Mniam, Już tylko kilka dni będą nasze truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> no my idziemy równo hehe.kurcze zleciało nie:)ja juz sie nie moge doczekac i powiem ci ze wogole sie nie boje porodu jakos to bedzie hehe nie ma wyjscia. Zrobilam sobie liste co musze kupic i jutro sie wybiore po takie podstawowe rzeczy. W pon prawdopodobnie bedzie pogrzeb ,tyle zalatwiania bylo ze masakra z tym sprowadzaniem zwłok. Kurcze tak cieplo jest ze nawet mi sie wychodzic nie chce hehe. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy łeb w łeb, ciekawe, która będzie pierwsza :). Ja już też zaczynam się niecierpliwić, szczególnie że jest mi coraz ciężej. Ja już też mam listy porobione, musze wybrać się na zakupy. Lecę na zakupy i chwilę na spacer. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez ciezko,odczuwam juz jej wage hehe czasami to bym ten brzuch na plecy zarzucila hahaha.Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Im bliżej do porodu tym wiecej spraw do zalatwienia i mniej czasu zeby tu cos napisac hehe.Ja juz po śniadanku,dziś sobie nalesniki zrobilam bo mialam smaka:),pogoda ładna znowu słoneczko. Ciesze sie bo mój wraca w sobote w nocy wiec już nie bede sama:D Oczko-> tobie tez sie mały tak cały czas dużo rusza bo moja to ciagle jak chodze jak siedze i rozpycha sie i wierci hehe Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 100 dniówka za nami :p zauważyłam że Wy też odliczacie :) A ja wpadam po porade -> idziemy na chrzciny i nie wiemy totalnie co kupić - na 100% prezent nie kase u nas tak jest ustalone ( nie podoba mi sie to wolałabym kase ale ... wyższość ) !!!!! No więc nie jestesmy chrzestnymi czy coś ale nie wiem też totalnei co kupić małej . To dziewczynka . Ma super nowe łóżeczko nowy wózek nowe 3 komplety pościeli i mase rzeczy których jest pełno w sklepach .... więc jesteśmy w kropce :( czekam na wasze porady kochaniutkie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuchacze pospolite,melduje,ze zyje,dzis ostatni dzien pracy,jutro biore urlop za 3 maja,podjade do firmy z blacha ciasta na do widzenia,a w sobote i niedziele imprezka firmowa nad zalewem. tak wiec od poniedziałku jestem tu juz czestym gosciem i zaczynam tak jak wy buszowac po allegro za zakupami.te wasze listy zakupów bardzo sa przydatne. mam juz w pokoju sypialnym kołyske dla dziecka,ale najdłuzej polezy w niej do 6 miesiaca zycia.pózniej trzeba sie bedzie rozejzec za jakims łózeczkiem. eudonomia,a moze jakąs mate edukacyjna,ogladałam cos takiego na allegro i stwierdzam,ze to na prawde bardzo fajna sprawa.chciałbym aby moja zosia miała cos takiego i jeszcze jakas fajna karuzele na kołyske.ale chyba nie kupie tego,aby potem własnie zaproszeni goscie nie mieli własnie takiego problemu jak ty:) pozdrawiam \"stódniówki\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie ,że nie zaglądałam tu wieki...Praca,dom,lekcje z dzieciakami ,zakupy i takie tam ,pomocy żadnej ani zainteresowania ze strony rodziny.Do tego jestem w trakcje kupowania domu i sprzedawania mieszkania.Do pracy będę jeszcze chodzić najprawdopodobniej do końca czerwca,a potem to już raczej L-4. Oczko--->pochwalę ci się ,że już mnie dzieci naciągnęły na czereśnie za 30 zł za kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zdzierstwo ale były naprawdę dobre i bez roboli...Ale kupiłam tylko pół kilo no bo za tą cenę...więc wyszło po pare na łebka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ojjj skacze skacze :) Cały czas :D Eudaimonia kup jakąś zabawkę na potem, taką, która przyda się za jakiś czas, dobrym pomysłem jest też mata edukacyjna. Zależy ile chcesz przeznaczyć na ten preznet. Karusia, a gdzie kupiłaś, ja też chcę :D Zajadam się właśnie winogronami, mimo że nie powinnam, ale cukier mam w normie po nich. Także wcinam. Mała3 nic się nie przejmuj, ze nic nie masz, ja też niewiele posiadam :D Ja dopiero wróciłam z uczelni. Od rana siedziałam i mam dość. Mąż pojechał robić auto do kolegi i tak sobie siedzę sama. Jutro czeka mnie wizyta w Urzędzie Skarbowym :D MMMM mam nadzieję, że będzie miło. A dzisiaj w nocy miałam takie mdłośći, tak koszmarnie bolał mnie żołądek, już chyba coraz trudniej mu coś trawić, mały rości sobie prawo do zajmowania mu mioejsca, a mama cierpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie:) U mnie remonty na calego, az mi sie odechcialo tego wszystkiego. Wszedzie gdzie sie nie spojrzy balagan, a nie nadarzam juz latac zeby posprzatc. Wczoraj nadarzalam, ale pozniej cierpialam, wiec dzisiaj wrzucilam na luz. Oczko-> mojemu zoladkowi chyba latwiej sie trwi, bo czesciej musze jesc i szybko robie sie glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zakupow to praktycznie nie mam nic. Poprzebieralam sobie ciuszki po malym(juz nie takim malym) od szwagierki. Popralam je, do tego mam tyle pare co ja kupilam i to wszystko. Czasami myslae ze jestem kompletnie nie przygotowana, ale takie zamieszanie u nas ze nawet nie mam kiedy o tym myslec... a to juz coraz blizej.... bede musial sie zmobilizowac i wyjechac do jakiegos miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×