Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ___chimerka___
A a propos karmienia piersią to nie wiem, albo jestem inna albo mam do tego zdrowy dystans, ale nigdy jeszcze nikt tego jakos negatywnie nie skomentowal, w ogole nie skomentowal, a czasem karmię butlą Małą w publicznych miejscach. Kobity i nie gadajcie, ze jestescie grube i nieatrakcyjne. Jestescie zajebistymi laskami i mysle, ze podobnie jak z orgazmami to musi lezec w Waszych glowach. Oko - moze jak zrobimy to spotkanie w Kraku to wezme ten Nutriton, bo mam nadzieję, ze spotkanie aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobiałki nie mam za dużo czasu ale jedno muszę skrobnąć Anabanana----- kochana nie obraź się, ale nie używaj w stosunku do męża takiego szantazu emocjonalnego. To chyba nie najlepszy pomysł z tą ucieczką na kilka dni. Najlepsza jest rozmowa, tak jak radziła Ci Jula. Mam nadzieję, ze to był chwilowy pomysł i już Ci przeszło. Myślę, że taki krok niczego by między Wami nie naprawił a pogłębiłby tylko przepaść, o której pisałaś. Wiem, że czasem jest ciężko. Ale ROZMOWA ROZMOWA ROZMOWA ROZMOWA I jeszcze raz ROZMOWA może coś zmienić. Trzymam kciuki i ślę buziaki. i jeszcze jedno mi po ciąży sex też lepiej smakuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj, nie pojechalam nigdzie..szkodami bylo tlucsie z malapo nocy.. a pozatym przemyslalami raczej skutku to zadnego by nie przynioslo.. moj malzonek wrocil przed 6ta wniezlym stanie pozedl spacdo salonu zeby nasd nie pobudzic.. dzis od rna zabko,kotku, kocham was al powiedzialam comysle.. moze przemyslinaraziepojechalpochoinke.. milego dnia babki! brombawiem ze to niezbyt madry i dojrzaly sposobale on nie potrafi porozmawiac normalnie dogadavsie i posc na kompromis a ja ulegania mam dosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski!! ile wy dajecie dziennie tych sloiczkow??? moja sie chyba nie najada.. daje gora dwa, a tak to mleko i kaszke, lub kazske z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sexu to..moj mąz jest moim X facetem ;) i wiecie co? - ja nadal nie mam orgazmu pochwowego ;( choc jestem po porodzie i strzelila mi magiczna 30tka. mialam chyba raz w zyciu, ale z kims innym i w dziwnych okolicznosciach (przez pieszczoty). mam problem z wylaczeniem sie, przychodza mi rozne mysli do glowy tylko nie sex, fantazyjki i filmiki xxx owszem, pomagaja, ale tylko aby osiągnąc łechtaczkowy. Mam dosc ;/ ile mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, u mnie z seksem średnio - ja w ogóle nie mam ochoty, ale jak już się rozkręcę (tzn mąż mnie zmusi i rozkręci) to jest super:) A teraz z innej beczki, byłam wczoraj na kontrolnym usg bioderek, mała ma równe 4 miesiące, i lekarz powiedział że nie ma kostnienia główek kości biodrowych czy jakoś tak...:( i mnie nastraszył ze to może być krzywica i żebym szła do lekarza. Reszta ok żadnej dysplazji nie ma. Pytał tez ile dostaje wit D a dostaje 2 krople więc ok... Byłam dziś u lekarki ale pocałowałam klamkę bo chora więc pójdę w poniedziałek. Poszukałam trochę inf o tym kostnieniu i w necie piszą że nawet 8-9 miesięczne dzieci nie mają tego kostnienia więc się uspokoiłam, zobaczę co lekarka na to... A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przed porodem i pochwowe i łechtaczkowe ale dopiero teraz są takie intensywne. "Nauka" pochwowego zajęła mi parę lat. Zazdroszczę starsznie Julce tych wielokrotnych orgazmów !!! Ja nigdy czegoś takie nie dowświadczyłam. Po jednym jestem tak wyczerpana, że nie ma szans na drugi a co dopiero trzeci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady z tym kostnieniem to był tak samo u Czarka. Jak miał 3, 5 miesiąca to dysplazji juz nie było ale lekarz coś właśnie o tym kostnieniu mówił. Miałam podawać 4 krople Wit D3(zalecenie pediatry) i po miesiącu przyjść na kontrolne usg. No i po tym czasie było już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wielokrotne mam ale tylko łechtaczkowe. a i ostatnio mi sie zdarzaja sny etoryczne zakonczone orgazmem tak mocnym ze az sie budze aby skonczyc na jawie ;) od ciazy to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no te orgazmy podczas snu to miałam podczas obu ciąż :-D I to po kilka razy w nocy... Biedny Mąż półżywy do pracy chodził bo też go budziłam bo dokończyć to co w snach się zaczęło ha ha ha :-D No ale po porodzie "senne orgazmy" niestety przeszły. Jak dobrze, że o tym napisałaś, bo ja będąc w ciąży myślałam, ze coś się ze mną dzieje i że to nie jest normalne... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac nie ;) tyle ze mi to nadal zostalo! chyba dlatego ze mam malo sexu ostatnio, tak jak w ciazy. Choc w ciazy to wcale nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no, daje 2 dziennie z reguly rano kasza ml-ryzowa ryzeczka ok 13-14 obiadek - sloiczek 125 popoludniu deserek - owoc - sloiczek 125 czasem jeszcze soczek - ok 100 ml na wieczor i niestety jeszcze w nocy bebiko 2 smaczny sen oprocz tego w dzien moje mleko - nie powiem ile, bo nie licze(ale odciagam 1,5-1,6 l, wiec pija to na pol) no i herbatka sporo. kupilam tez misiowy ogrodek, dawalam jak kaszke, ale okazal sie niewypalem. poczekam i bede nim zageszczac zupki pozdr.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Magdulka:) Mam nadzieję że jak pójdę za 6 tyg to też już będzie ok...a póki co dziś dałam jej 3 krople wit D3. Dziś dam też Emilce marchewkę albo jabłuszko 1 raz, zobaczymy:) Poza tym jestem chora, mam katar jak nie wiem i boli mnie głowa:( leżę w łóżku w drugim pokoju, a mąż przynosi mi Emilkę tylko do karmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady trzymam kciuki, żeby wszystko było juz dobrze a tym czasem zdrówka życzę !!!! A swoją drogą małej miałam dawać 1 kroplę ale podaję jej 2. To tak troszkę profilaktycznie, nie zaszkodzi mam nadzieję. Synek dostawał 4 właśnie ze względu na te kostnienie jak i zbyt wolne zarastanie ciemiączka tylnego. O właśnie dziewczyny, napiszcie mi czy wasze maluszki mają jeszcze wyczuwalne przednie ciemię!!! Czy widać jeszcze jak pulsuje? Tylne już dawno zarosło ale przednie jeszcze ma ok 1x1 cm. Nie pamiętam jak to było u Czarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się, że troszkę spowolniła przybieranie na wadze... W ciągu 6 tyg przytyła około 1100 g. Myślicie, że to dobrze? Ja nadal często sobie wkręcam filmy, że moje mleko jest słabe, chyba pozostało mi to po klęsce z karmieniem Czarka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Julcia za odpowiedź. Ja podaję tylko wit D bo tak zaleciła pediatra. Pytałam się o K ale powiedziała, że to zbędne. Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję... Dlatego właśnie wczoraj się wściekłam, ze nie było szczepienia bo zapytałabym się lekarki czy dobrze przybrała na wadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ja się pytałam o to już ponad 2 miechy temu więc teraz tym bardziej nie ma sensu podawać. Z czarkiem o czymś takim jak Wit K wogóle nie słyszałam. Ponoć w szpitalu tylko zastrzyk i wsio. No to uspokojona jestem, dziękuje Julka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprowadzili to rok temu daje się dzieciom od 2 tyg życia do skończonego 3 miesiąca żeby zmniejszyć ryzyko krwawienia wewnątrz narządowego bo organizm sam tej witaminy nie wytwarza. magdulka---.myslę że jest ok moja też spowolniła akurat na całe szczęście bo tempo miała niezłe.nikt mi nie chce uwierzyć że ma 4,5 miesiąca.Wygląda na jakieś 7 miesięcy albo i lepiej.Tucznik mały.do końca 5 miesiąca na pewno będzie ważyła z 10kg.Ja jej daje 2 krople dziennie D3 bo urodziła się z małym ciemiaczkiem a nie dobrze jak się zarośnie przed 1 rokiem bo mózg nie miałby miejsca na rozwój jak byłam na usg bioder jak miała 3 miesiące to było ok nawet do kontroli nie kazali przyjść.Też pisało ,że brak kostnienia czegoś tam ale pisało,że jest to fizjologiczne dla tego wieku.tak więc nie martw się .Jest dobrze.Może tak być nawet u pół rocznego dziecka. jak kładę małą już nawet na płaskim to się podnosi,a właściwie dźwiga się -nieraz się uda a nieraz nie.a co do obracania to turla sie po łóżku w te i wewte:-)ale okrągła jest jak kulka to jej łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Kurde no - ja z kolei tylko pochwowe, zadnych lechtaczkowych, podobno duzo trace, ale pracuje na tym od wielu lat i na razie nic:( Kurde no, to ja myslalam ze tylko ja z trójką na początku średnią wieku tu sporo zawyżam, a tu proszę;) Lady - u mnie z biodrami wszystko ok, i chyba Małej cos skostniało, dokladnie nie wiem co lekarka gadala, bo byla zachwycona biodrami, wiec nie sluchalam jej zbyt uwaznie. Mała tez miala ciemiączko 1x1 i chyba dalej takie ma. Podaję 1 kroplę dziennie Vigantolu, zgodnie z zaleceniem, a Mała jest na sztucznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Karusia - domyslalam sie z Tobą, ale myślalam ze my i nikt wiecej, a tu moze ktos nas 4 dyszkami zaskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo,ale dzisnagadalammokjemu K. chyba mu w piety poszlo.. w rezultacie pojechalismy do miasta pospacerowalismy z martynka i zrobilismy malezakupy.. co do orgazmow to mam lechtaczkowe i pochwowe,choc pochwowe nie zawsze no i po porodzie saczestsze :-) mala wlasnie fika i smiejesie do lusterka w zabawce ktora dostalamjuz pod choinke,dziabong maly marudzi ale spac nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×