Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz to zamknij oczy, Niech świat dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały, Zobacz za oknem – świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A Ty radosny z iskierką w oku Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku! Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. My razem z wiatrem ślemy życzenia Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąca o zmroku Niesie Ci radość w tym Nowym Roku! buziaki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir - cieszę się, że z małym wszystko o.k. U nas było inaczej z przyrostem wagi .. mały ma nawet lekką nadwagę :P waży 8 kg klocek. Mam nadzieje że to dziadostwo kiedys minie, bo gdzies wyczytalam że może się to twać cale zycie, co się wiąże z wieczną dietą :( Biedne maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek też przyrastał ponad norme do czasu niestety, o tyle lepsza nietolerancja laktozy że jest duża szansa że minie u synka chyba powoli mija przynajmniej mam takie wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir - twój post to jakby moje dziecko opisuje! najpierw maga przyrosty wagowe ale tez bóle brzucha, ulewanie, kichanie, śluz w kupie i teraz tez znaczne wyhamowanie wagowe. czy krew utajona to nie wiem. lekarz zlecił to badanie czy sama wymyśliłaś? moja ma do tego szorstkie a czasem "pryszczate" policzki więc lekarka skazę białkową orzekła :( więc jestem na diecie bez białka mleka krowiego, czekolady, orzechów i takich tam. zobaczymy jak będzie z wyrastaniem z tego. w związku z kiepskim przyrostem morfologię zleciła. całe szczęście wyniki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewuszki :D. No to pięknie :D. Ja wam też życze wszystkiego naj naj naj. Spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych. Wszystkiego dobrego w nowym roku i w ogóle czego sob ie tam życzycie. Yennefer mój mąż jest z Łęcznej. A pisałam Lublin, bo przynajmniej wiadomo gdzei jest :D Karusia, widzę podejście podobne do mojego :D. A trzymać się jakoś muszę :D. W ogóle to mały dzisiaj przeżywa, bo jakieś szaleńswa się odbywała wykonywane przez jego kuzynów. Nawet wrzeszczy przez sen. Coś mu się śni. No ale co zrobić, jak mały nieposłuchany jak fix. Drze się, przeklina. Reszta ok. Ale dziecko mi zestresował. A szwagierka zero reakcji. No i się na małym odbija teraz. Ja pitole laski, ale ja się boję ciąży. Koszmar. Nie wiem co mi się w łeb robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby dacie wiare , ze ja mam ciągle mleko a już prawie miesiąc sie nie doje, przed chwilą robiłam sobie badanie na guzki i mi pociekło. jaja nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpadam tylko, zeby zyczyc wesolych,zdrowych i spokojnych swiata Bozego Narodzenia spedzonych w gronie rodzinnym. I szampanskiej imprezy sylwestrowej!!!!! pliszka bo to tak szybko nie znika, mi tez po nacisnieciu lecialo przez kilka tyg. Ale tylko kropelka. Potem sie zasuszylo. Karusia ja natomiast bym nie zniosla widoku, ze moj maz dotyka inna kobiete wiec odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Laski, ode mnie równiez zyczenia spokojnych, zdrowych, radosnych Swiąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zresztą pewnie się jeszcze odezwę przed Sylwestrem. Przyznaję się, ze bardzo sie ciesze ze weszlam tu w ubieglym lub w tym roku, nie pamietam i przylaczylam sie do Was, bo naprawde wiele mi to daje, i w kwestii wychowania mojej Lejdi, ale tez tak dla mnie samej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobole moje kochane!!!!!! Samych cudowności Wam życzę!!!!!!! I niech się spełnią wszystkie marzenia i duże i małe i jawne i te ukrywane w najgłębszych szufladach buziaki świąteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkiego najlepszego, Z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Pod choinkę prezentu wspaniałego, Nawet na pozór nie do spełnienia. Żeby to co najpiękniejsze, Nigdy nie umknęło Waszemu oku. I żeby miłość, radość i szczęście, Wypełniły Wasze życie w Nowym Roku. Tego Wami całym Waszym rodzinie życzymy _______________./\\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ \'(█) ♥ *$ ________Ѽ \"( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@\"\"-Q \'♥~@\' ______♥.\'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* \'-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-\'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ \'*Q ♥ *(█), @.♥ \'* ___.♥\' @ _ ɕ♥ _.-\'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-\' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) \'-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥\' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*\'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__________ Dziewczynki moje kochane WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBITKI,Z OKAZJI SWIAT I NADCHODZACEGO NOWEGO ROKU ZDROWIA,RADOSCI,MIŁOSCI,MEGA ORGAZMÓW:),DUZOOO KASIORY, ZYCZE WAM JA-MONIA:) ŚCISKAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie. Prezentów tyle, ile słoń uniesie. Szczęścia większego niż Pałac Kultury. Przygód ciekawszych niż szkolne lektury. Życia dłuższego niż włoskie spaghetti. Snów kolorowych jak barwne konfetti. Słodyczy słodszej niż tort karmelowy. Dobrych przyjaciół na wieczór zimowy. Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Kasia, Grześ i Filipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasna spory i goja sie rany zycze zdrowia oraz radosci, niech maly Jezus w sercach zagosci, szczerosci duszy, zapachu ciasta. Wesolych Swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego Nowego Roku dla Was i Waszych rodzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja z tego przejedzenia spac nie mogłam..zreszta juz od 6.30 na nogach jestesmy bo nasz skarb nie dał nam pospac... a zima nie zaskoczyła tylko drogowców ale i nas..nikt sie nie spodziewał ze u nas spadnie tyle sniegu... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula--->ja tez bym nie chciała,żeby dotykał,ale popatrzec by chciał:-)tak napisałam na bekę,bo wątpię,żeby tak było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYOBRAŹCIE SOBIE JAK MOJA 4 WARIUJE OD WCZORAJ;) mnostwo prezentow, mnostwo wrazen;) starsi- głupawka. młodszym sie udzielilo;) wczoraj maz sie przebral za mikolaja. starszym az mowe odjelo;) WESOŁO TU MAM;) ale sniegu brak;( pozdrowka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! Chyba wszystkie swietuja w gronie bliskich, bo zadnego posta od wczoraj rana! Ja korzystajac z chwili spokoju (Maly spi) melduje sie juz po operacji usuniecia guza z piersi. Ufff, na szczescie mam to juz za soba! Ulga straszna. Moj synek dzis wyjatkowo rozkapryszony i placzliwy. Nic tylko chce na rece, a ja po operacji nie moge go podnosic, wiec eksploatuje tate, ktory jest chwilami wykonczony... Mam nadzieje, ze nie objadlyscie sie zbytnio na te swieta;) Lece, bo maly wlsnie sie obudzil i placze. PO-swiateczne pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Ja już po wszystkim. Dziękuję za życzenia. Swięta to oczywiście czas na .... spory. Dramat, to co wyczyniają moje szwagierki przechodzi ludzkie pojęcie. Poza tym moi teściowie niestety nie rozumieją po polsku. Można do nich mówić piętnaście tysięcy razy i nie dociera. Pewnie gdyby się małym zajmowali już by np. jadł czekoladę i inne. Dramat. Poza tym noszenie non stop na rękach, mimo zakazu. No ale teść twierdzi, że dzieci trzeba wynosić. No i różne cuda na kiju, dlaczego nadal wyparzam butelki, dlaczego daję kaszkę łyżeczką i takie tam. No na dodatek uczuliłam małego chyba herbatką hipp z miętą. Wysypało go, ale po kąpieli w Olilatum trochę przygasło. Objadłam się jak fix, mam już dość. Jutro wybieramy się pooglądać już do domu rzeczy, czas się rozglądać i kupować płytki, meble, dodatki, farby, wannę, kible, sprżęt agd i rtv i inne. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> tak to jest z rodzina... Mnie babcia mojego meza powiedziala na dzien dobry: \"Alez ty jestes grubiutka!\" (mam 4 kilo na plusie) Ja na to: \" A jaka mam byc po urodzeniu dziecka?\" A ona mi na to:\" Ale to przeciez bylo juz 4 miesiace temu!\" I jak sie tu nie wkur.... A obezrec i ja sie obzarlam, ale przeciez po to sa swieta. I tak nie moge schudnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się obżarłam raczej rybą, sałatkami itd :D. A rodzina. Wk.... mnie to moja taka aż nie jest. Mówię nie to nie, a ci grrr wiedzą lepiej, ja wiem nic. A szwagierka ehhhh ta to jest dopiero. Jakbym jej przy.... i tak się to pewnie któregoś dnia skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama........
hejjj.. my tez juz po swietach ;-) mojamala ostatnioma fisoia nie chce spaci usypia na noc dopiero ok 24tej... teraz tez np nie spi tylko nas zaczepia usmiechami... zebow jak narazie brak,za to rece lapia wszystko obrusy,kubki, pilkoty,komorki no i twarz ;-) co do obzarstwa to nie zabardzo ale bicie na slodycze non stop.. i jakja mam chudnac.. zostalo minieszczesne 1.5kgwpostaci faldy na brzuchu.. 29tegomala skonczy 5miesiecy a jamialam nadzieje sie wylaszczyc bardziej niz bylam przed ciaza... moje postanowienie noworoczne.. koniec ze slodkoscismi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrowienia dla wasmamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki:) My po świętach , tzn ja w robocie, mama rozbestwia małą , a ja nie mam na nic czasu. pozdrawiam Was cieplutko. Bromba !!!!!!! No napisz co u Ciebie, wieki nie dałaś znaku żywota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te rodzinne klimaty... U nas też fajnie... teściowa ściągneła nas na wigilię gdzie połowa rodziny była zainfekowane grypą i nic nie powiedzieli oczywiscie mały podłapał, znowu jest niewyraźny. Jeszcze w drugi dzień świąt zadzwoniła i jak jej powiedziałam, że mały jest chory to stwierdziła że nie powinniśmy sie nigdzie \"pchać\" z małym dzieckiem. Kuźwa miała szczęście, że rozmawiałyśmy przez telefon bo bym chyba ja trzasnęla. Powiedziałam jej tylko, że sobie żartuje i że od dziś już nigdzie nie będziemy sie pchać. Jak można kogoś zapraszać a później mówić, że się pcha??? Wnuka będzie ogladać na zdjeciach. Co do jedzenia to z wigilii wróciliśmy głodni bo trzymaliśmy na zmianę małego na rękach bo był marudny po 16 to zupełnie nie jego godziny, pozatym przechodzi chyba ten skok rozwojowy bo fisiuje. Pod choinkę dostałam trzy sezony gotowych na wszystko :-) mega szczęśliwa jestem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Witam kobitki! Ja wciąż u teściowej, jesteśmy tu juz od Wigilii:) Odpukac, Mała jest tu uważana za dziecko idealne, kurde poza paroma chwilami drobnego marudzenia przez tych kilka dni jest mega grzeczna:) W nocy spi od 21-7.30, potem troche w ciagu dnia i jako ze byla najmlodsza kazdy sie z nia bawil wiec byla mega zadowolona. Do tego doszly prezenty-zabawki i w ogole dziecko sie tylko bawilo, gaworzylo, spalo i jadlo. Jeden chlopczyk byl przeziebiony, ale mam nadzieje, ze Mala niczego do niego nie zlapala. Swieta byly bardzo fajne, oczywiscie byly rozmowy na temat czy ochrzcimy Mala, ale jakos mnie nawet nie irytowaly;) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej banana :-) swieta swieta i po swietach :-) och dziewczyny alez wy siemacie z tymi tesciowymi haha my spokojnie przezylismy swieta w domu i bez wiekszego obzarstwa :-) moja martyna tez machyba skok, nie chce wogole zasypiac na noc, wlaczy zesnem i soba...masakra.. terazjestesmy po spacerze mala pospala ze2 godz i w domu dospala 1,5 no isie dzieckoznow nasopalo a wieczorem bedzoe meksyk... no nicprzychodza dzis do nasznajomi na drinka:-) wiec jakos damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka, jak ja Ci zazdroszcze tych nocy od 21-wszej do 7.30.... My z mezem nie mozemy sie doczekac kiedy nasz maly zacznie przesypiac cale noce, bo jak na razie budzi sie co cztery godziny na jedzenie, czyli dwa razy w ciagu nocy. A w miedzyczasie z piec do dziesieciu razy, bo chce smoczka albo zeby go na bok przekrecic albo tez placze niewiadomo czemu. Chwilami w nocy dostaje rozstroju nerwowego przez te jego ciagle budzenia sie. Do tego ciezki jest strasznie - wazy juz prawie dziewiec kilo. Ja w obecnym stanie mam zakaz podnoszenia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap-> synek mniej się budzi od czasu kiedy spię ze stoperami w uszach ;-) bo mąż zakazał mi wsawania na każde kwęknięcie coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu napisałam bzdurę... chodziło mi o to że odkąd mam stopery i staram sie nie reagować na jęczenie to budzi się coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×