Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

pliszka - super jest ta stronka jako matka eksperymentatorka pewnie sprobuję przemycić pare mignięć do naszej komunikacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka-ja dzis konsultowałam sie z pediatra i poradziła mi ze swietne jest mleko hipp probiotyczne,zuzyje Nan i wprowadze małemu tego Hippa,kosztuje ok 11-12 zł za pudełko a wspomaga prace jelit i takie tam...Jutro maz kupi mi w aptece to mleko bo po sklepach nie moge dostac.Zobaczymy. Aha i mowiła mi (pediatra) ze nie szkodze dziecku zmieniajac mleko bo kazde sie nadaje jesli pisze ze dla dzieci i zadnym mlekiem mu krzywdy nie zrobie ale musze obserwowac dziecko czy nie ma biegunki,zaparc,wymiotow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Chyba rowniez zmienię, ale na Bebilon. Gunia222 - mleko Hipp jest dostępne w marketach, nie sądzę, że w aptece. Misiek przyjechal z BA i przywiozl mnostwo ubran dla Małej. Dostali w pracy, jeszcze tej na Slowacji jakies darczekowe listki z funduszu reprezentacyjnego i nie mozna ich praktycznie nigdzie wykorzystac poza Tesco wiec kupil za to ubranka z Cherokee. W sumie są całkiem fajne. Poszlismy po alkohol na wieczor, zabralismy Małą na pozno wieczorny spacer, weszlam do marketu, Misiek spacerowal z wózkiem przed sklepem. Widzę w sklepie zajebistego goscia, starszy, tak ok 40-45, ale zajebisty. Chyba z synem. Stał za mną w kolejce do kasy i cos tam zagadywal, ze wzielismy ten sam zestaw, w sensie wodka i sok z grejpfruta. Ja oczywiscie chętnie się w rozmowę wdałam, rzuciłam uśmiechem nr 7, niestety stalowym, ze względu na aparat:) Jak zaplacilam gosc mi zyczyl fajnych wrazen, ja jemu i wyszlam. Misiek sie pyta, kto to kurwa byl, bo obserwowal nas przez okno. Muszę przyznać, wiem ze powinnam być grzeczna, ale az motyle w brzuchu jak nastolacie mi polatały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor milym paniom :-) moje dziecie juz spi mam nadzieje ze juz na noc.. dziewczyny tak was czytam i normalnie same wyksztalcone, pracowite i niezalezne babki sa u nas.. tylko ja jakas kura domowa i w dodatku mgr nawet jeszcze nie obroniony.. szczerze was podziawiam.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza kolka za nami, pojechałam do dentysty na kontrolę, a tu dzwoni mąż abym szybko wracała bo mały strasznie płacze od godziny, jak weszłam do domu to aż się nogi ugięły, tak maleństwo płakało, brzuszek miał twardy jak kamień, zaczęliśmy masować, ciepłe okłady aż w końcu zaczął puszczać przeraźliwe bąki i usnął na cycusi, umęczony teraz śpi to moje biedactwo, dziewczyny serce pęka jak się widzi płacz dziecka i nei można pomóc, po czym on dostał tą kolkę ja nic takiego nie jadłam, norma to co zawsze, poza cyckiem jadł zupkę jarzynową którą wcześniej już wcinał i było ok i pierszy raz dostał jabłko z jagodą może to po tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska hmm moja jest na cycku i odpukac nigdy nie miala kolki a ja od poczatku jem wszystko! mala tez wcina jablko zjagodkami-np.dzisiaj wsunela caly sloiczek,jagody raczej "utwardzaja" kupke,bo przeciez podawane sa na biegunke ale moze to od tego.. ja "na wrazie czego" mam kropelki niemieckie na kolke sab simplex.. radze zebys tez kupila oby sie nie przydaly ale jak przytrafi sie znowu kolka bedziesz juz miala cos pod reka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anabanana, muszę tak zrobić koniecznie bo to co się dziś działo to jakiś koszmar, mały aż się dławił od płaczu, popuchły mu oczy, ja płakałam razem z nim, ale jak już ruszyło i zaczął puszczać bąki to taka ulga , a było je słychać i czuć w całym mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ty pij herbatke koperkowa rano i popoludniu do 16tej tak poradzila mi polozna jak mala miala tydzien,ja pilam dlaamaku bolubie herbaty ziolowe albo kup wode koprowa i dawaj malemu :-)w dzien w ktorym podajesz mu nowe posilki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka-jest w mojej uluboinej aptece bo dzwoniłam,ale nie wiem ile kosztuje... Malir-patrzyłam na ta stronke ale maja duze koszty wysyłki 23 zł za kuriera a mnie narazie potrzenbe 1 pudełko na próbe-jak mu podejdzie to zamowie 10 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___chimerka___ hehehe mam podobnie ;-) totalnie wali mi po tych hormonach mam taką porcję hormonów że ulala na tą tarczyce ... śnią mi sie po nocach byli faceci a co z nimi nie robie :p ahahahaha z moim mężem to bym sie kochała cały dzień jakby nie mały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mam z doświadczeniem ;-) jak wyszedł pierwszy ząbek to kiedy pojawi się drugi, jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Chimerka - dzięki za gratki. Zrobiłam, bo primo - lubię, secundo też refundowali :-p, tretio w pracy mam z ludźmi rosyjskojezycznymi dużo do czynienia, więc jakoś tak zrobiłam. A co to jest ta Twoja praca BA? Ana - Ty się nie stresuj, młoda jesteś to i mgr dopiero, przecież my wszystkie też musiałyśmy ta drogę przejść. Ja zaczęłam pracować dopiero rok po magisterce, fakt, potem to już szybko poleciało, ale zawsze od czegoś trzeba zacząć. Odchowasz dzidzię i potem zakasujesz nas wszystkie. A nawet jeżeli zechcesz zostać kurą domową to co? Mnie to drażni, takie szufladkowanie kobiet, że jak kura domowa, to na pewno fleja otyła z tłustymi włosiskami i nieogolonymi nogami. Szczerze powiem, że jakbym wygrała 6 w Lotto, to piznełabym w kąt przynajmniej na 3 lata roboty wszelakie i posiedziała w domu. Wiem, pewnie nudziłoby mi się czasem, bo lubię swoją pracę, ale jak mi dadzą popalić wszyscy na raz, to marzę o spokojnym życiu w domu... Mam kolezankę, która nie pracuje, ma męża od zarabiania, a ona jest w domu z dzieciakami, tak ustalili i świetnie im się żyje, a ona wcale nie jest głupią, pustą babą. Jest oczytana, też po studiach. Boi sie tylko, że kiedyś znudzi się mężowi i wymieni ją na lepszy model. No, ale na to to nie mamy wpływu - faceci są dziwni, jeden szuka przygód, bo ma żonę niepracujacą i ma za dobrze, a drugi szuka, bo żona tyra i nie ma dla misia czasu. Nam pozostaje wierzyć, że nasi są inni! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysle zaraz moje fotki na malia doradzcie w ktroych wlosach wygladam lepiej-w krotkich czy dlugich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a moj malzonek zrobil mi niespodzianke iprzyjechaldzis z rana,fakt zeo 19tej wyjezdza ale zawsze to kilka godzin razem... Yenny dzieki,my wlasciwie tez sie tak umowilismy ze poki namniczego nie brakujemoj K.pracuje a ja spokojnie koncze studia,prowadze dom i teraz wychowuje coreczke :-) a co dokur domowych to ja jestem akurat przeciwienstwem tej szufladki:-) kochana a moze tez bys sie namujawnbila na mailu? tym samym poznalabys nas,przeciez juz i takjestes z namibez wzgledu na wszystko :) jezeli chcesz odezwij sie na mojego maila.. Gunia zaraz zerkam na maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja tak krótko do tych, które kupują herbatki hippa. Puszka granulowanej 200g kosztuje 9zl z groszami.ale zauważywałam w rossmanie duza puszke 400g za 10,99. Wagowo to jeszcze raz tyle a dużo taniej. Co prawda były tylko 2 do wyboru , jedna od 5mca owocowa z dzika różą a druga jakas od 7 mca. Tak sobie pozwoliłam na to info szczególnie do tych co liczą grosze w porflelu :-). Może w większych miastach jest większy wybór. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana-dzieki,własnie jestem w fazie tzw włoswo połdługich czyli okropnych.Nie chca sie układac w zaden sposob,niby obciete na boba ale to boba przypomina przez 2 godziny po modelowaniu i tyle.Znow mnie naszła zeby sciąc na krotko ale pewnie potem bede załowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-D Mam małe pytanko: Zaczęłam wprowadzać małej z pewnym opóźnieniem inne produkty niż mleko (zalecenie pediatry al to inna historia...) i jesteśmy przy marchewce. Niunia ładnie je itd. ale ja mam problem z plamami po marchewce, nie mogę tego holerstwa doprać! Pieluchy piorę w 95 st i plamy zostają, na ciuchach zostają. Kupiłam jej łyżeczki i śliniak taki gumowy Tommee Tippee i też są pomarańczowe...Mała fika przewroty w łóżeczku i nawet po 3 godz. potrafi jej się ulać i mam już marchewkowe kleksy na prześcieradle! Wiem, że mam małe dziecko i bez plam się nie obędzie ale może macie jakieś sposoby na wyczyszczenie tego? AZ się boję jak wejdą inne kolorki np buraczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sprawdza się Vanish - proszek, chyba oxy dokładnie. dodaję do proszku, albo namaczam chwilę, nawet w praniu ręcznym sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir - u nas 1 ząbek pokazał się w Wigilię a drugi 10 dni później:D Dziewczyny dajecie już buraczka? a jeśli tak to samego czy np z ziemniaczkiem? Mnie choroba już opuściła i dziś byliśmy rugi raz a basenie, i było bardzo fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Dzisiaj dopiero pisze. Wczoraj nawet nie miałam kiedy. Taka zabiegana byłam. Dobrze, że już koniec z tą nianią, bo bym laskę rozdarła. Szkoda gadać, jacy niektórzy są beznadziejni. Na doatek muszę zabrać się za szukanie kolejnej, ale to już może uda się po znajomości. Ja też nie znoszę szufladkowania. Jednak czasami mi się wydaje, że niektóre kobiety które siedzą w domu. Same robią innym siedzącym taką opinię swoim zachowaniem. Ale to tylko moje wrażenie. Jak dla mnie to każdy jest kowalem swojego losu i ma być szczęśliwy :) Anabananana, nie przejmuj się ja też jeszcze nawet mgr nie ma. Szkola mnie drażni, dobrze że to już koniec. szkoda tylko, że ktoś robi nas w ch... ale to długa historia, kiedyś wam o tym pisała. Jaja normalnie jaja i naciągactwo. Jeszcze mamy czas :). Poza tym ja tez nie lubię szufladkowania. Gunia, proszę bardzo :). Mam nadzieję, ze się przyda. Nie kupuj mleka w aptec e, bo jest kilka złoty droższe niż normalnie. To sama aptekarka mi mówiła, żeby nie kupować bo oni narzucają b. duże marże na takie rzeczy i parafarmaceutyki. Dziewczyny, ja to was podziwiam za tą pracę :). Życzę wam, żeby powroty nie były takie trudne, i żebyście wszystko pogodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna blondynka, ja zapieram od razu po tym jak to się stanie. Kupiłam do tego taki kaftanik, kubraczek i mam troche mniej problemów z tym. Tyle, że Miki nie ulewa. Ale od razu zapieram i zalewam Vanishem, potem piorę z resztą rzeczy. I częśc schodzi. Czasami jednak nie. Ale to tylko po słoiczkach. Normalne warzywa puszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia ja czytałam niektóre normy że można dawać szybko buraczka. Ja planuję mu dać w przyszłym tygodniu. Miki pije wodę zwykłą przegotowaną, a wcześniej przefiltrowaną, albo czasami soczki przecierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Mia moj maly jadl buraczka i mu smakowalo. Burak,ziemniak,marchewka,por,piers z indyka + swiezy koperek. Sama ugotowalam :D malir super ta stronka dodomku.pl maja tam propocje hippa i zamowilam 26 sloiczkow :D Zabiore je ze soba. cena na sloiku- prawie 90gr taniej a jak sie zamawialo ponad 100 zl to dostawa w trojmiescie gratis. naturalna blondynka- ja tez uzywam vanish, jednak mam wrazenie, ze ten polski jest gorszy. Wczesniej pralam brudy po marchewce w 40 st i sie odpieralo a teraz to juz tym polskim nie. brombabomba wyslalam blizne po cc. Mi sie wydaje, ze jest juz ladna, ale moge sie mylic bo porwnania nie mam. Wiec czekam na Twoja opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jula - uwazam, ze wyglada bez zarzutu. Nie znam sie , ale wyglada zajebiscie i tym bardziej sie przekonalam do planowanej cc przy nastepnym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Laski - ja narazie tylko zupka marchew, pietrucha, ziemniak, bo Lejdi jeszcze za mloda na miekso, ale wcinala z rechotem. Bardziej Jej smakowalo niz ze slokia. Dzis szukalam dla Malej obiadów, ale nie bylo tylko marwechew, i ziemniak z dynią i szpinakiem, a tego Mala hjniet! Jutro samam gotuję, marche, pietrucha, ziemniak i bedzie git. Dodalabym Lejdi jeszcze cos, alenie wiem co. Kurde, dzis zaczalalam z Misiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×