Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

hehe dziewczyny dobre to o sexie i płci a także jak piją:-) anabanana trzymała by chleb i sól a ja bym tańczyła krakowiaka na lotnisku:-) kurde no--->wiesz co myślałam o tej twojej sytuacji i bym tą laskę na policję zgłosiła ,że ci zwędziła dowód i kasę.Jakby pytali po co jej to dałaś to powiedz ,że masz małe dziecko i miała ci wyświadczyć przysługę i wziąć termin żebyś się z dzieckiem po Kraku nie bujała.No nie ja bym jej nie darowała.Niech się trochę nagimnastykuje na zeznaniach,bo na jednym by się nie skończyło na pewno...głupia cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki,moj mały jakis kryzyzs przechodzi,nie chce pic mleczka z butli,drze sie i pręzy i pierdzi jak pusci baka to spokój.Myslicie ze to po nan2? Oczko jak to u ciebie było z ta 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, co policja zrobi? jak chodzi o dowod to nie ma strachu, mam zadluzenie na 30 lat i nawet patelni mi juz nie dadza, ciezko juz cokolwiek mi wziac. Zreszzta trzeba dwa dowody tozsamosci. przynajmniej tu jes spokoj. Coz , wyjebal ja pewnie tamten gosc ale dlaczego mi nie powiedziala ze nie moze tego zalatwic?a nie klamala w zywe oczy! stracilam newy i kase na dodatkowe godziny jazd, teraz mam..x kasy do konca miesoaca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta laska ma kupe znajomosci i..konszachty z ciemnymi typami tez.. kurwa ale szmata..a jak siostry kiedys bylysmy. wiesz co karusia? ja zrobie to prawko, ale jak kurwiszona spokam kiedys na skrzyzowaniu to..nie ustąpie jej w zyciu pierwszenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki próbowałam nadrobić..... udało się mniej wiecej:P pliszka--- będe Ci machać biała chusteczką ze swojej chałupki i będę drzeć się PANIE PILOCIE PLISZA W SAMOLOCIE!!!!! malir--- uuffff, dobrze, że wsio dobrze....... kerde no------no kurde!!!!! ale wredna ta twoja znajoma oko --- jak to ujełaś??? , że czujesz się niepełna??? jak tak, to jest nas więcej!!!!! Jula-dzięki za fotki szwa. swój już skontrolowałam.... emi---boska jesteś z tym atakiem na mężusia. jak dla mnie akcja wzorowa na 100% chimerka---patrz jak to dziwnie się układa. ja tak strasznie bałam się cc i chciałam rodzić naturalnie i miałam 2 w 1. bo wreszcie po kilku godzinach mnie pokroili. ale panikowałam. Dzisiaj - choć nie planuję kolejnej ciąży jakbym miała wybór też chciałabym obyć się bez cc. Może u mnie tak się poskładało bo nie było to cięcie planowane tylko dla ratowania życia młodego. Z kąpielą synka, przewijaniem, pielegnacją sobie radziłam ale jak się tak nalatałam i nanosiłam w ciągu dnia to wieczorem było ciężko.... oj ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Bromba - na nas juz tez czekal skalpel i co chwilę dzwonili z sali operacyjnej czy się tam zjawię. Mam na mysli planowane cc, przychodze na 8.00 do szpitala, absolutnie nie 2 w 1. Doskonale zdaję sobie sprawę, ze moze byc ciezko po, ale zdecydowanie wazniejsze dla mnie jest dobro dziecka. Yenny - towar z Mlodego nieziemski, szkoda, ze ma 13 lat Gunia - my dzis dzien z Nan 2 tylko i ciekawa jestem kupy jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka--- ja to się chichram, że fobię mam jakąś - ręce precz od mojego kręgosłupa i rdzenia kręgowego!!!!!! Już prawi chciałam się na porodówce drzeć "to tnijcie beż zzo":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Kurde no - i co z Twoją robotą, w sensie tą o którą zabiegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Jestem obłoznie chora :D. Mąż dzisiaj i jutro wziął wolne. Dopiero teraz wyszłam z łóżka i robię prasówkę, bo mąż myje małego. Umieram chyba, ostatni raz tak się czułam jeszcze w ciąży. Chyba w marcu albo w kwietniu. Kochane jak myślicie ile byście zapłaciły albo jaka stawka jest ok za opiekę nad dwoma półtorarocznymi bliźniętami. Pełen etet. Plisza czekamy na ciebie ale w Polsce paskudna pogoda, leje i w ogóle dramat. Marzka Plisza przylatuje do Krakowa :). Moja cierpliwość też dzisiaj na granicy, ale zrzucam to na chorobę. Karusia jeszcze raz strasznie cię przepraszam. Gunia, ogólnie widać było, że zrobienie kupy sprawia mu ogromny ból i problem. Pił mleko normalnie, ale coś potem było nie tak. Kurde no, szkoda nerwów. Bromba, :) to w sumie ulżyło, mi że nie ja sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczów kochane moje:) Ja już spakpwana, mam nadzieje, że wszystko mam dla Michaśki , reszta to prezenty a na moje rzeczy zabrakło miejsca. Poczytałam po łepkach bo poważnie nie miałam czasu. Chrzciny wypadły nieźle tylko dziadek ( ojciec ojca małej) najebał sie jak swinia, i narobił syfu ale wyleciął za drzwi i sie uspokoił. generalnie mam stracha ze małą bedzie płakać w samolocie, albo , że sie zarazi jakims syfem albo cos innego takiego ... no to kiedy idziemy na kawe:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie okokoko podsunęłaś mi pytanko, odnośnie opłat dla opiekunek ja mam sytuację taką nietypową, moim małym od lutego będzie zajmować się ciocia, pytam ją wprost o kasę a ona wykręca się stwierdzeniem, że nie chce od nas nic, że ona nie wie i takie tam, u nich raczej sie nie przelewa, więc nawet nie ma mowy że jej nie będziemy płacić, jak myślicie dziewczyny ile powinnam jej płacić aby było ok, będzie z małym od 8 do 14-15, muszę sama wyjść z sumą i tyle po prostu jej zostawiać na koniec miesiąca tylko ile pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z tego co rozpytywałam co za godz. 3,50 - 4 zł, jeśli na 8 godz. dziennie to ok. 700 zł. ja moją małą będę zostawiać z moją kuzynką /zresztą też już babcią jest/ i dogadałyśmy się na 4 zł za godz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol, amnie przytlacza ta ohydna pogoda.. do tego nie najlepsze samopoczucie.. dzismusialam pojechac zalatwic sprawy,masakrana drodze niedosyc ze sliskoto jeszcze mokro,mgla deszcz.. szok i do tego najechalam na wypadek.. Pliszka,dobrej i spokojnej pozdrozy..i jeszcze jedno juz wiem skad te piekne oczy Misi.. twoja uroda dech zapiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam poodpisywać ale już nie wiem co i komu. Jutro planuje być w lepszej formie i odrobić. Aha... Bromba - on chyba by nie podzielił Twojego zdania ale już chłopak wrócił na właściwe tory i znów słodki jak cukierek. :P Pliszka wiem że kobieta zmienna jest ale Ty chyba wyjątkowo! Co zdjęcie to jakbym inną osobe widziała. :) Mała Pliszka prześliczna! Więcej, więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka pisalam Tobie, ze moj maly po locie samolotem wrzeszczal, glowa go bolala wieczorem, wiec sie zaopatrz w jakis paracetamol. a corcia naprawde sliczniutka dlatego chwalimy :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julak---> mam dla niej Calpol , a jak ta grypa w Pl , poważnie nie ma miejsca w szpitalach???? aż tak źle??? aha no i czytam o glutenie w diecie , hmm mamy drugie podejście do kaszki i chyba zrezygnuje, bo brzusio boli . nie ma co kusić losu. a u Was jak kaszka??? bezproblemowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka mowia w tv, ze ludzie choruja i miejsc nie ma u lekarzy. Ale na szczescie moj maly trzyma sie dzielnie, reszta domownikow tez :) nie zauwazylam zeby w rodzinie czy wsrod znajomych ktos byl chory. a w tv non stop o grypie... my wracamy w niedz :) :) :) laski wysle Wam na poczte moja suknie slubna, juz ja kupilam i sie szyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje kaszke ryzowa i jest ok. ta z glutenem podam pozniej. dzis kupilam bulke bezglutenowa i maly mial super zabawe jak ja ssal, strasznie sie ta bulka kruszyla ale dziecko mialo radoche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z robata kicha , nie dzwonią, chyba kryzys faktycznie nastal. Teraz siedzie na L4 i mam nadzieje ze mnie jeszcze z miesiac potrzyma. pasowalo by mi wrocic w marcu... okropnie i sie ten rok zacząl!OKROPNIE!!! ale moze sie rozkreci jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć. Avi - myśl pozytywnie. Zdasz i zapomnisz o lasce, ale najpierw nakopiesz jej doopska. Jeszcze dziś i jutro no i weekend i wracam do pracy. Ale mi sie nie chce, bo poobrażali się na mnie, ze na zwolnienie poszłam. Kurcze, jak w październiku miałam grypę to pracowałam, bo krzywili się, nawet nie miał kto zastąpic mnie na dyżurze, wiec siedziałam w pracy od 7 do 18. A teraz mam dziecko chore, ma zastrzyki i siedzę w domu i koniec. Nie ma co się poswiecać, bo medalu nie dostanę. Humor zryty - ale to chyba dlatego, ze czuję zblizający się okres. a ten rok byłby super na urodzenie dzidzi... Dzięki za komplementy, ja już mam wesoło z "koleżankami" młodego. W zeszłym roku dostał najwiecej walentynek z całej szkoły ;-) A na koniec dowcip, pewnie taką teściową bedę... Koleś postanowił się ożenić, idzie do matki i mówi: - Mamo, zakochałem się i będę się żenił. - Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać - To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką. - Niech tak będzie. Następnego dnia gość przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę... - To ta pośrodku. - Dokładnie. Skąd wiedziałaś? - Bo już mnie wku*wia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Babole! Pliszka - wczoraj odpadlam o 21 wiec comment dopiero teraz, Misia jest przesliczna, oczka i rzęsy po prostu powalają. Zresztą jak babeczki slusznie zauwazyly jest po kim dziedziczyc urodę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Yenny - wesolo to dopiero bedziesz miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×