Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

brombunia--->dzięki za zyczenia:-)jasne...osiemnastka po raz trzynasty:-) viburcol jest na dłuższą metę lepszy bo homeopatyczny ,smaruj dziąsła bobodentem lub calgelem,ja dawałam jeszcze taką gumową szczoteczkę jej do pogryzienia,możesz też włożyć gryzak z wodą na pół godziny do zamrażalki i potem dać,ulgę przynoszą też lody,możesz zamrozić danoknka z patyczkiem i dać jak loda.no chyba nic ninnego nie wymyślę trzeba przetrwać i przeczekać.Moja ma już 2 dolne czwórki takie rameczki śmieszne,śliniła się tylko i trochę była wyjąco marudząca ale tylko trochę. oczko---.wypoczywaj! kurde no--ja miałam szwardzwaldzki z wiśniami moja mała uwielbia owoce wszelkiej maści a im kwaśniejsze tym lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jestem bez wózka od niedzieli ,jutro mają go dopiero przywieźć mam nadzieję,że nie przywiozą go o 18:-)stary sprzedałam a na nowy czekam:-)przekichane bez wózka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i klapa ;( nie ma licowek ;( nie dalo sie jeszcze ich dzis zrobic bo ponoc kolor po wybielaniu sie nie ustabilizowal ;( kurde no nastawilam sie a tu wyszlam z kwitkiem ;((( nastepne podejscie dopiero po urlopie ;( a chcialam ladnie wygladac w urodziny Dziabonga. To przykre jak soe czlowiek nastawi a cos nie wyjdzie. tort zamowilam, jakis firmowy smak, ma kilka mas, wzielam 2 kg najwyzej sie rozda ludziom do domu. Bedzie 13 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! czy moglybyscie mi doradzic jak wiazac chyste?? wiem, ze wiekszosc z Was je posiada. kupiulam rapalu, ale mam peoblemy z jej wiazaniem:( moja corcia ma miesiac i nie wiem jak ja nosic.... moze pamietacie, w ktorym okresie mniej wiecej pisalyscie o chustach, to bym sobie poczytala. duzo zdrowka dla Waszych dzieciaczkow. z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nati chyba jak większość dziewczyn,nie mam pojęcia szczerze mówiąc czym się one różnią.Ja na początku wiązałam na kołyskę ,a potem koalę,teraz noszę małą na plecach.Ja do chusty dostałam książkę z kilkudziesięcioma wiązaniami,może Ty też coś takiego dostałaś? tu masz filmik http://www.youtube.com/watch?v=MD31UNBmYRI http://www.youtube.com/watch?v=O1010-PYlZw tak ci będzie łatwiej niż czytać opisy powodzenia i gwarantuje ,że jak się nauczysz to będziesz ją wolała od wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) dostalam ksiazeczke, ale za cholere mi nie wychodzi:) zobaczymy ile mi zajmie nauka wiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi Karusia - osiemnastka po raz trzynasty, dobre. Nie łam się, ja juz miałam 16 razy osiemnastkę:P:P:P Za dwa razy się zdubluję:P:P:P Kurde no, no to trzymam kciukole za te Twoje licówki:D Wiecie co weszłam dzisiaj na forum sierpień 2009 ale mnie na wspomnienia wzięło, ryczeć mi się chciało normalnie i wlaśnie postanowiłam, że Ivo nie będzie jedynakiem (choć tak miało być). Ku mojemu zdziwieniu jak zakomunikowałam o tym mojemu miłemu, że za jakieś 4, 5 lat ......on na to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero mam chwile.. bromba ja dawalam w czopkach ale teraz juz daje w syropie i tylko paracetamol lub cos na paracetamolu bo jak podawalam jej czopki z nurofenem od razu byla mala kupa, farmaceutka stwoierdzila ze mloda jest wrazliwa no niego i zalecila mi tylko paracetamol. Ja smaruje dziosla dentinoxem niby ten sam sklad ale jest lepszy niz bobodent. Ja podaje p/bolowy jak widze ze ja bola dziasla i to raczej na noc w dzien probijemy przetrwac bez, no i tak na przemian z vibrucolem dzis np nie dostala nic tylko wypila meliske troche pomarudzila i padla :-) u nas pokoj sie maluje :-) a jaszukam jakiegos dywanu dla mlodej na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmala3
hejka ponownie, dziewczyny,dostałam dwie cukinie i nie wiem co z nimi zrobic.w internecie przeczytałam,ze mozna dodac do leczo zamiast papryki,lub zrobic je tak samo jak kotlety schabowe.czy to jest dobre??? dzis poczytałam sobie was troszke bardziej uwaznie i chyba skozystam z propozycji anabany i zapodam małej melise,bo juz nie pamietam kiedy przespałam cała noc od a do z.ja mam wrazenie,ze wstaje do małej co godzine.ona nie płacze,ale zaczyna sie wiercic,marudzic i wtedy daje jej pic. ja na urodziny małej zamówiałam ciasta w sprawdzonym punkcie wypieków domowych.bedzie kolorowy tort 2 kg smietankowo-truskawkowy,jeż-czekoladowy,duza blacha jabłecznika i "trzybita".wydaje mi sie,ze to starczy.sama przygotuje cos na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Bromba - toz jak czytam o Twoim dziecku to jakbym o swoim czytala. No wsio de sejm. Pampersa zmienic sie nie da, bo dziec mi spierdziela, w ogole wylezec chwilę na plecach się nie da, w nocy non stop pobudki (w sumie to nie wiem czy przez zęby czy tak po prostu) i to chodzenie za rączki. A z nocnym budzeniem to wygląda tak, Mala zasypia u nas w łózku po tzw kitraszeniu poscieli, przekladam Ją do łózeczka i tak od 21-23 od 3 do 6 pobudek, i tylko u mnie na rękach sie uspokaja, wlasciwie zaraz jak Ją przytulam, wczoraj wysyłałam ślubnego, ale u Niego wyła w niebogłosy wiec i tak musialam tyłeczka ruszyć. Potem ok 2, 3 lub 4 kolejna pobudka i Mala spi u nas w łóżku, bo tylko Ją przenoszę, a u nas Mala spi pieknie bez pobudek. Dodam, ze dziec przesypial noc całą od 2 czy 3 miesiąca i nigdy nie spal z nami. Leków zadnych nie zapodaję, bo jakoś tak nie potrafie. Jeszcze nie wchodzilam na topik sierpien 2009, ale fakt pewnie sentymenty sie w nas odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc anabana:)twoja mała jest sliczniutka!!juz sobie wyobrazam jak tancuje przed lustrem.moja zoska nie tancuje,ale piszczy na swój widok.a od dzis robi skłony do przodu i zaglada do góry miedzy nogami .w ogóle zauwazyłam,ze codziennie wymysla cos nowego,teraz to juz chyba tak bedzie,rosna nam dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
aaaa i dzis z Lejdi odebrałyśmy Jej pierwszy paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka,tez mielismy taki okres,ze mała spała miedzy nami/budziła sie w nocy i domagała przeniesienia do łuzka/*. teraz mamy to za soba,samo jej przeszło.tyle,ze i tak wstaje do niej bardzo czesto w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny,aktualnie jestem na etapie przytycia.tak przerazliwie schudłam,ze az mnie przestało to juz bawic.waga pokazał mi 50kg przy moich 160cm wzrostu.no istny szkielet.obecnie waze 2 kilo wiecej,chce dobic do 54kg i trzymac ta wage.jem troche wiecej,ale biegam co drugi dzien,bo nie chce sie roztyc,a troszke umiesnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba,pare tygodni temu tez ledwo udawało nam sie przewijac zoske.teraz jak ma takie napady wygłupów to przekupiamy ja czyms czego zwykle nie dostaje. ostatnio zoska zasmakowała w paluszkach z lajkonika junior.nie sa słone,maja taki maslany smak.polecam. zmykam,bo mnie juz moja młodziez wygania.dobranoc!!! acha,zoska nie musi isc od wrzesnia do złobka,opiekunka/tesciowa mojej siostry-zreszta tez zosia/zostanie jeszcze z mała.przepisze ja na wrzesien 2010roku.choc mam nadzieje,ze złobek ominie nas całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zamowilam pieknie udekorowany tort 3 smakowy (smietankowo-orzechowo-karmelowy) i ma 3 warstwy roznosmakowego biszkopcika. Zamowilam 2 kg i teraz sie boje czy nie bedzie za duzo na 13 osob. Ale rzeciez torty sa ciezkie.Coz, chetnych do wziecia do domciu nie zabraknie ;) zamowilam tez ciasto Pychotka, ma beze i jest przekladany kilooma masami i posypany migdalami. Lubie takie ciasta. salatki robi moja mama i przywiezie, bez jej pomocy nie mialbym procz ciasta sokow i wodeczki chyba nic. u mnie nie a ani piekarni ani wedliniarni. Tylko Avita i z niej wlasnie zamoiwlam te ciasta, maja zaprzyjaznina curkienie. cholera za tydzien 14ego jedziemy do tej Chorwacji a ja do 13ego pracuje ;/ nie dala mi swinia urlopu jak chcialam czyli od nasteonego poniedzialku;/ ale ja sobie to zapamietam ;) zreszta przyrzeklam sobie ze pracuje tylko do konca roku, caly czas szukam innej pracy ale jak narazie jest kicha z ofertami. Powiem ze takiej kichy nie bylo dawno. Ale jestem dobrej mysli. Boze jak ja bym chciala byc na wychowawczym!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Avi - zółwik, ja też chciałam od 10 urlop, a idę później i jeszcze sama nie wiem kiedy, nie ma mnie kto zastapic. Też sobie to zapamiętam i nastepnym razem nie podpiszę koleżankom zastępstwa za nic. W dupie je mam - jak im potrzeba to tiu tiu tiu, a jak mnie - nikt nie chce. W pracy jakby spokojniej, nowe szefostwo pokazuje ludzką twarz. Moze nie nbędzie tak źle? Oby. Mała3 - ja cukinię robięna kilka sposobów, do leczo też(ale i paprykę dodaję), albo jak schabowe, albo tak jak placki ziemnieczane - tylko odlewam nadmiar soku i dodaję więcej czosnku - są przepyszne. Z chustą nie pomoge, nigdy nie uzywałam. No i proszę o kciuki - od niedzieli zaczeliśmy od nowa pracować nad dzieckiem. Przedwczoraj mojemu kumplowi urodziła się córka, ale dumny tatuś chodzi. Zazdroszcze mu - zaraz po ślubie - w pierwszym m-cu zaskoczyli. Podobnie u kumpla z pracy - dosłownie złoty strzał w noc poslubną ;-) - dokładnie ma termin wyznaczony na 9 mcy późnie jniż brali ślub. Ale i coraz więcej par ma problemy - u koleżanki 3 lata po ślubie i nic i jest już załamana, kolega rok po ślubie i nic i też załamany. On akurat wie, że ja poroniłam i pytał czy się staramy - no to mówię, że tak i od dawna i tez nie zachodzę. Dobra, nie smęcę. Buziaki dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała3 - z Tobą tez mogę sobie zółwika przybić, na 161 cm ważę 51 kg, schudłam z 55 kg, wyglądam strasznie, mąż mnie pasie jak nie wiem co - kupuje drozdzówki, jakieś słodkości, wmusza we mnie podwójne porcje wszystkiego. A ja przytyć nie moge - oby teraz było mniej nerwowo - może się uda przybrać kilka kg. tez chcę 54-55 wazyc. No i zła jestem, bo z umowy zlecenia nie dostałam kasy, a trochę przyszalałam(kupiłam sobie kilka rzeczy, bo dosłownie nie miałam w czym chodzić). A kasy niet, zawsze płacili regularnie, do 30 miałam kase na koncie, a tu 5 i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Yenny i Mmała - laski wg mnie macie dobra wagę i swirujecie z tym przytyciem. Ja wazę 61kg przy 176 cm i nie ukrywam, ze lepiej się czuję przy 58, ale u mnie silnej woli niet, chęci do ćwiczeń niet za to ogromna chęć do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellollll, a my wstalysmy o 7mej.. wypilam kawe mala poogladala bajki i teraz znow drzemie z tatusiem :-) dzis spalismy na materacu w salonie bowyprowadzilismy sie z pokoju malej ale niezdazylismy juz wprowadzic siedo dawnej sypialni.. nasza martyna kiedys pieknie spala w lozeczku budzila sie dopiero o 5 dawalam jej cyca u nas w lozku i albo ja potem odkladalam albo juz zostawala u nas, ale jak zaczely sie akcje zebowe mala zasypia unas i spi czasami jak ja chce przeniesc to sie budzi i placze i znow laduje u nas w lozku echhh teraz w jej pokoju bedzie jej lozeczko i rozkladana sofa na ktorej bedziemy spac dopoki bede karmila cycem no i chce ja do skutku odkladac do lozeczka :-) mmala dziekuje bardzo, ja tez widze ze martyna z dnia na dzien cos nowego kombinuje ale tez i wiecej rozumie, ja z cukini robie leczo dodaje papryke biala, czerwona, zielona jaka tam mam, cebule czasami jakas dobra kielbache zaciagam przecierem pomidorowym ijest pychota albo kroje w cienkie plastry obtaczam w ciescie nalesnikowych i smaze mniammm placuszki :-) Yenny kochana 3mam kciuki :-) babki jaki jest tutul tej ksiazki kucharskiej dla dzieci o ktorej pisalyscie??? ja za golere nie moge sobie przypomniec a ja wlasnie ogladam na TVP POLONIA detektywi na wakacjach ten stary polski serial, moje dziecinstwo haha kurcze nie mohe zlaezc dywanu dla mlodej czy ktoras z was ma dywan typu shaggy ten taki z dlugim "wlosiem"??? no i zauwazylam u mnie znow tendencje zielonego.. salon mam limonkowy z ciemnozielonym wypoczynkiem 3+2+1 czyli dominuje zielen, przedpokoj groszkowy, lazienka jasna zielen z motylkami na dekorze, pokoj garderobiano-biurowy mam sliwkowy no i kuchnie pomaranczowa, mlodej pokoj mam w 4 kolorach jasny zolty -limonka-awokado-lawendowy no i rozgladam sie za zielonym dywanem wiec znow bedzie zielen dominowala, ja w swojej szafie tez mam peeeelno zielonych rzeczy i wszystko kupuje to nie patrzac w sumie na kolor haha milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARUSIA!!! wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! 🌻 Ana - ja też uwielbiam zielony, i ubrania mam też prawie same zielone:) Przedpokój mam taki trawiasty a salon groszkowy:) W końcu nie napisałam co z tą grudką pod paszką Emilki, to jednak węzełek chłonny, lekarka od razu zapytała czy to pod tą paszką gdzie ma ślad po szczepieniu na gruźlicę i powiedziała że to normalne, że niektóre dzieci tak reagują po tej szczepionce, a ja po prostu tak późno to wykryłam, miała badania i żadnej infekcji nie ma. Ma jej to zniknąć w wieku dziecięcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia - sto lat. I bez problemów jakie nękał y Cię ostatnio! Ana - za chiny i ja nie mogę sobie przypomnieć tytułu. SZukałam jej i jeszcze nie znalazłam. Moze mam na wsi??? I ja mam tendencje do zieleni wszędzie, ubrania ostatnio jak leci w zieleni, kuchnia - 3/4 w zieleni(w tym meble), sypialnia na zielono. A u młodego - pomarańcz, łazienka/wc - zółty z pomarańczem, przedpokój - to samo. Tylko "salon" mam neutralny. A swoje mieszkanie(to co je wynajmuję też na pomarańczow-żółto zielono z odcieniami kremu , łososia) i gorzkiej czekolady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki za zyczenia z okazji 18-tki:-) zmiana kodu trójka z przodu:-) ja dziewczyny ważę teraz 48kg przy 166cm,więc w ogóle anoreksja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuska- sto lat !!!!!!!!!!!!!! ❤️ W ogole laski jakie wszystkie szczuple jestescie, ja sie nie chwale ile waze:D Ja tez mam problem ze zmiana pampersa, maly sie wykreca na wszystkie strony i ucieka. Juz nawet zabawki w rece go nie ciesza, wiec daje rzeczy zakazane jak moj telefon, czy puszka z sudocremem. Mam chwile i sie spiesze :) Chodzic nie chodzi, 2-3 roki zrobi i hop raczkuje. Tak mu szybciej i mam wrazenie, ze tak czuje sie pewniej. Wczoraj kapal sie pierwszy raz w basenie w ogrodku, ale zabawa byla :D Piszecie o farbach, zastanawiam sie wlasnie na jaki kolor pomalowac jadalnie z salonem. To jest przestrzen otwarta, 50m do malowania. Jest wejscie do kuchni wiec kuchnia tez. Meble bede miala ciemny braz, kolor debu Stol tez, stolik kawowy tez. Wszystko z kopmletu. Kanapy bezowa skora i krzesla tez bezowa skora. Tez mysle nad jasnym zielonym. Chociaz maz sie upiera przy bezu, ale chyba tego bezu az za duzo bedzie. Chyba tez zielony oliwkowy albo zroszona trawa, jak myslicie? http://www.dekoral.pl/kolory_pl_kolory,skandynawska_melancholia.xml u nas upał !!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mam co maja baseny. Co wieczor wylewacie wode i na 2 dzien dajecie swieza? Bo moj maz wylal wczoraj wieczorem bo stwierdzil, ze sie namnazaja bakterie :o Mysle, ze przesadza. Jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia 100lat! Yenny jestes wielka!!!!!!! kurcze poszukam na allegro moze ktos ma do odsprzedania ta knige :-) Jula ja codzien wymieniam wode, a co do kolorow to ja tez polecialabym zielonym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam! byla jedna jesyna i ja kupilam, ale sie ciesze :-) ta ksiazke miala kuzynka, bylam u niej pytalam o nia ale nawet jej nie pamietala .. a moja panna pobawila sie w piaskownicy o pol roku starszakolezanka i padla mi przed obiadem, teraz smacznie spi a ja dostalam wkoncu solik i krzeselka z ikei dla malej i skladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wagi to jestem pod wrazeniem ja niestety tak mi sie zdaje ze po ciazy to wrecz przytylam.. ale tak to jest z pozno wieczornymi kolacyjkami.. ale jak skoncze karmic rzucam sie na meridie, kolezanka teraz wlasnie sie na niej odchudza i efekty sa ogromne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×