Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

BUDGIE, a Ty idziesz jeszcz raz na bete - nawet mi nie przyszło do głowy, że tam może być puste jajeczko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina, spokojnie!:) idę jeszcze raz na betę w poniedziałek:) Ty też zrób sobie jeszcze raz to badanie i sprawdź czy beta przyrasta, zbadaj też ten progesteron dla swojego spokoju i nic się nie martw na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdcze dziewczyny tak wlasnie czytam co nadrukowalyscie i ja zaczelam sie niepokoic, na bete ide dopiero w piatek a jak sie okaze ze mam niska tzn ze jest puste jajeczko i znowu kolejne rozczarowanie... jezu nie wytrzymam do piatku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,za mnie tez trzymajcie kciuki, jutro wyniki bety... powinna sie podwoic bo inaczej na 100% bedzie wiadomo ze ciaza obumarła:( chociaz lekarz i tak powiedzial ze przy wszystkich objawach ciazy , wysokiej becie i pozytywnych testach moze zdarzyć sie puste jajeczko:( juz nie moge sie doczekac do wtych wyników, mam nadzieje ze Mikołaj bedzie dla mnie łaskawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadłam Tu na chwile. Okokoko Ty sie nic nie martw z taka betą to z ciąza jest napewno wszystko ok tylko to jest jakiś 4-5 tydzień i dlatego nie widać jeszcze. Słuchaj ja pamiętam że gadałam z Tobą na forum 10 listopada w dzień kiedy ja oczekiwałam na mojaą@ a Ty wtedy mi pisałaś że chyba masz włąsnie owulację. A ja byłam juz dwa tyg (liczac od okresu w ciązy) choc jeszcze nie wiedziałam. Więc dlatego wczoraj jak gadałyśmy to byłam, pewna że jestes ze dwa tyg mniej ode mnie i zdziwiłam sie ze ty mówisz że to ponad 7 tydzień. Pójdziesz z a dwa tyg na usg i serducho bedzie jak dzwon biło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, musimy być dobrej myśli iwierzyć, że będzie dobrze:) kołderko, będę trzymać kciuki bardzo mocno:) anabanana--------> idź zrobić betę jutro by niepotrzebnie nie denerwować się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasia dzięki kochana. Ginekolog powiedziała, że wg normalnych wyliczeń to byłby 7-8 tydzien ciąży. Ale, że miałam długie cykle to dopiero usg wskaże który to tydzień. Oczywiście wg miesiączki jest to około 8 tygodnia. Ehh zamotane to wszystko. Ale już jestem spokojniejsza. A mówiłam, że to 7-8 tydzień bo miesiączke miałam 18 :( eeh sama się już w tym gubię. Anabanana ale niska beta wcale nie musi świadczyć o pustym jajeczku, a bardziej o wczesnej ciąży. A bete zrób sobie już jutro. Ja dzisiaj zrobiłam o 16 a wyniki miałam na tel o 21 :) Ale normalnie jest po 4 godzinach, po dopłacie. Kołderko dla mnie był łaskawy, chyba, jutro dzwonię do ginekolog. Mam nadzieję i trzymam kciuki żeby dla ciebe też będzie łąskawy i Mikołaj przyniesie ci dobrą wiadomośc. Ale wiecie tak sobie myślę, jak to jest. Tu mnie kobieta zbadała wszystko wyjaśniła. A tam ten pierwszy stwierdził o może ten może tamtem i niby wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam już chyba nie robię, poczekam na wizytę u ginekologa, a mam 15 grudnia i ona na pewno skieruje na badania, bo tak to się sama nakręcam. Nie moze być przecież źle, jak ciąża by obumarła to byłoby chyba jakieś krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem w ciazy :) kilka dni temu dokladnie w poniedzialek sie dowiedzialam. wszystko sie poprzestawialo w moim zyciu, bo sotalam dzis oferte bardzo dobrej pracy. zycie plata figle ze hoho. ciesze sie i nie ciesz. czytam was od poczatku z nadzieja ze mi sie uda i udalo. zycze wam spokoju odpoczynku i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jutro zadzwonię i zobaczę jakie sa szanse żeby wystawili mi wirtualnie skierowanie, tak żebym nie musiała po nie iść specjalnie, albo czy mogę te badania zrobić odpłatnie bez skierowania chociaż opłacam abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oczywiście nie musisz mieć skierowania. W takiej sytuacji zapłacisz za badanie około 20-30 zł, zależy w jakim mieście. Idź sama, zanim dostaniesz skierowanie troche zejdzie. A tak to jutro rano i może nawet po południu dostaniesz wyniki. 110581 No to pozostaje tylko pogratulować. Teraz pozostało się jedynie cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym samym czasie jak dowieczialam sie ze jestem w ciazy dostalam oferte zmiany pracy, na lepsza pod kazdym wzgledem. nie wiem co mam zrobic, jestem zalamana nienawidze swojej obecnej pracy. moge zmienic a co z okresem probnym? chce mi sie plakac nonstop teraz juz z niczego sie nie ciesze. jak nic sienie dzialo to wszystko nagle zwalilo mi sie na glowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam dziewczynki , że do was dołączę, lecz dzisiaj rano zrobiłam test (30 dc) i niestety.. 1 kreska. Ale jestem zawiedziona - mówię Wam. Chyba nie zrobiłam testu za wcześnie , co? Dziaisj jeste 30 dc przy cyklach 32 dniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen28 ja zrobilam test dopiero w 42 dniu liczac odf ostatniej miesiaczki wi wyszly 2 kreski, poczekaj jeszcze tydzien i jezeli nie dostaniesz powtorz test, acha dodam ze cykle mam od srednio 35dniowe, glowa do gory!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrene czasami nawet będąc w ciąży wychodzi jedna kreska, bo hormonu jeszcze za mało, bo test nie jesy taki czuły itd. ja na twoim miejscu poczekałabym do dnia spodziewanej miesiączki, choć mój pan doktor uważa, że test powinno się robić najwcześniej tydzień po terminie spodziewanej miesiączki :) więc masz jeszcze trochę czasu, trzymam kciuki :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej cie rozumiem, z miesiaca na miesiac robilam testy i nawet jak wychodzila 1 kreska powtarzalam go za jakis czas... z nadzieja na cud. w tym miesiacu nawet nie przeszlo mi przez mysl zemoge byc w ciazy, myslalam ze @spoznia mi sie bo mam stres zwiazany z remontem domu i ot tak zjuz chyba z przyzwyczajnia zrobilam test no i wlasnym oczom nie moglam uwierzyc. wiec moja droga muszisz byc bardziej cierpliwa choc wiem ze to bardzo trudne... szczerze zycze ci takze takiego szczescia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że powinnam się wyluzowac i nie myślec tylko o ciązy, ale to jest silniejsze ode mnie. To już jakaś paranoja, Tylko czatuję na dni płodne i odiczam od połowy cylku do następnej połowy. Fajnie, że Ci sie udalo! Super.Musisz być przeszczęsliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wybieram sie na bete bo wizyte mam dopiero na 20.12 chcialabym byc juz po badaniach i najchetniej zeby lekarz powiedzial ze jest dzidzius i ze wszystko jest ok. masz racje z ta paranaja, ja sie ciesze ale boje sie ze to moze byc puste jajeczko. widzicie kobietki my same zamiast sie wyluzowac i cieszyc z tego ze jestesmy zdrowe mlode i przed nami cale zycie zamrtwiamy sie na przod o wszystko!! :-) ja mimo mojej pesymisycznej natury probuje ciagle myslec pozytywnie lecz niestety czasami moje mysli sa ode mnie silnejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
mogę dołączyć? Jestem po 9 miesięcznej starance.Ostatni @ miałam 24 października.Wychodzi że też początek sierpnia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) co tam dzis u Was słychać? u mnei dzień bez większych dolegliwości ciążowych;) Karusia--------> pewnie, że możesz, witaj:) czy liczba przy Twoim nicku to rok Twojego urodzenia? dziewczyny, ile macie lat? może założymy tabelkę? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budgie zakładaj
Budigie zakładaj tabelkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki no i chyba jednak stał sie cud :) odebralam dzis wynik bhcg----> 2300 a mialam 200 wiec jednak ciaza zyje , jestem szczesliwa, mam tylko nadzieje ze ta moja dzidzia sie w koncu pokaze na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka to już trzymam mocno kciuki za wizytę u ginekologa i za twojego malucha. Ja się wczoraj też uspokoiłam, jak dostałam wyniki bety. Teraz tylko czekam na przyszły tydzień. W środę jestem umówiona na kolejne badanie i na usg. Dzisiaj oddałam mocz do badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko, często tak bywa, mojej koleżance też lekarz powiedział ze ciąża obumarła bo on nic nie widzi, poszła do innego i wszystko było ok Budgie z tym wiekiem to słabo, ja to już po 30-tce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z wiekiem też kiepsko bo jeszcze przed 25, co spotyka się z krytyką. Na przykład wczoraj pani w laboratorium :(. Cóż zrobić. W naszym kraju chyba żaden wiek nie jest odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×