Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

haha oczywiscie ze sie pomylilam :-), ostatnia miesiaczke mialam 24.pazdziernika a nie listopada, dzieki dziewczyny za odpowiedzi jutro przedzwonie do laboratorium w szpitalu i sprobuje sie czegos dowiedziec i z wielkim usmiechem pomaszeruje na badania okokokoko 3mam kciuki za twoja jutrzejsza wizyte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko, w takim razie przecież mogłaś mieć owulację nawet w 21 dniu cyklu czyli jakoś 7 listopada:) zrób koniecznie tę betę i napisz jutro co i jak? sprawdź też progesteron:) wyniki masz tego samego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz...xyz
Na nic moje starania dziewczyny,dziś dostałam miesiączkę, jestem podłamana,ale dwa trzy dni i muszę znów mysleć optymistycznie.Tylko ten zegar biologiczny tyka nieustannie. Zacznę brać jakieś witaminy(dotychczas tylko folik)moż e to cos da.Muszę wyluzować.Pa Wam.Dbajcie o swoje maleństwa pod serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budgie według kalkulatorów wlasnie na 7 listopada przypada mi termin poczecia :) zrobie jutro bhcg , ale strasznie sie boje, progesteron tez mam mały bo tylko 6,5 a powinnam od 11, ale coz pozostaje czekac, wyniki pewnie bede miala pojutrze, dam wam znac na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz...--------> szkoda no:( nie poddawaj się i działaj nadal:) w końcu musi się przecież udać:) kołderka--------> wierzę, że wszystko będzie dobrze:) napisz koniecznie co i jak:) oczko---------> ja zrobiłam to badanie, bo jak pisałam wcześniej, wolę dmuchać na zimne:) naczytałam się sporo o ciąży, o problemach ciążowych dlatego uważam, że żadne dodatkowe badanie nie zaszkodzi tym bardziej, że jak sama widzisz kołderka ma problem z progesteronem:( przede wszystkim jestem bardziej spokojna wiedząc, że wszystko jest w porządku:) zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na cud
witam wszystkie kobitki dziś wraz z mężem powitaliśmy poranek dwiema kreseczkami na teście. do lekarza czas się wybrać... będę czekać na wasze porady co jak i kiedy prawdopodobnie urodzę 5 sierpnia. gorące pozdrowienia i wszystkim życzę tyle szczęścia i Bożego Cudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witeczka ;) ja tez mam potwierdzana przez lekarza ciaze okolo 5-6 tdzien. USG za dwa tygodnie. Maz nie wiem narazie, trzymam to juz tydzien w tajemnicy, bo chce mu powiedziec jutro na Mikolaja;) kupilam takie male butki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie robi te bete? w kazdym laboratorium? bez skierowania? ja nie dostalam skierowania na bete. karty ciazy tez nie mam, za dwa tygdonie mam USG i wtedy sie wyjasni. Oby tylko przezyc te dwa tygodnie.. a ja mam tyle stresa w pracy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> kurde no podobno w kazdym laboratorium zrobia ci badania bez skierowania tylko ze wtedy sa odplatne, ja wybieram sie w piatek bo wczoraj robilam 2krotnie test i wyszly pozytywnie ale wizyte mam dopiero na 20.12 a chce byc juz na 100% pewna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu obserwuję Wasz topik (chociaz nie powinnam). Tak marze o dziecku i o tych dwóch kreskach na teście. Jutro zrobię sobie rano test - jak wyjdzie pozytywnie to będzie największy prezent w zyciu na Mikołaja,, chociaz do końca nie mam przekonania czy się tym razem udało bo mam typowe objawy jak przed okresem, nawet krzyż mnie teraz pobolewa (niestety), bezsennośc, drażliwość, nadmiar wody w organiźmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen28 ja tez ot tak zrobilam wczoraj test nawet nie mialam kszty nadzei a tu taka niespodzianka. my tez dlugo staralismy sie o dzidziusia, ale przy moich baaardzo nie regularnych cyklach i nieobecnym w domu trybie pracy mojego ukochanego myslalam ze to nie zdazy sie tak szybko. praktycznie kazdego miesiaca robilam test i za kazdym razem bylo wielkie rozczarowanie... az do wczoraj. hmm szczerze mowiac nadal nie moge w to uwierzyc i poki nie zrobie betahcg i nie bede miala tego czarne na bialym nie uwierze choc juz bardzo sie ciesze ale nadal boje sie jakiegos rozczarowania. moja kochana 3mam za ciebie kciuki acha dodam ze mnie tez bolaly piersi jak przed okresem, i tez biegam czesto siusiu ale to chyba dlatego ze duzo pije ;-) ale jak narazie zadnych mlodsci i wymiotow a wg moich wyliczen to moze byc 3,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszyłaś mnie . Mnie bardzo bola piersi, bardziej niż zwykle (albo sobie wmawiam - wiesz jak to jest) no i oprócz tego nic... ból krzyża mnie niepokoi bo zapowiada zbliżającą się @ - oby jednak nie. Jutro napiszę co wyszło na teście! Ta to już jest , że jak się stara od kilku dobrych miesięcy to traci się wiarę, że się uda. Z góry zakładamy, że znowu będzie porażka - oby nie r\\tym razem, oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja czekam właśnie na wyniki bety. Bo na usg nie było niestety widać dziecka, więc albo ciąża jest bardzo młoda, albo jest puste jajeczko :( I już się nie mogę doczekać wyników, wszystko zależyu od tego co pokaże beta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:) co tam u Was? oczko-------> daj spokój! głowa do góry! przecież tłumaczyłam Ci wczoraj dlaczego moja ginekolog mnie odesłała:) właśnie dlatego, że jest ZA WCZEŚNIE na usg:) specjalnie kazała mi przyjść za dwa tygodnie by nie było takiej sytuacji jaką Ty miałaś dzisiaj i niepotrzebynych nerwów:O ja mam świetną ginekolożkę i wiem, że kobitka zna się na rzeczy:) niczym się nie martw, bo wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką nadzieję. przy normalnych cyklach było by już widać maleństwo, ale przez to, że miałam takie długie cykle to... Powiedziała, że chyba było już widać, ale nie chce na siłę widzeć. Dlatego kazała mi zrobić bete. A ja siedzę głupia i płaczę. Ona się zasugerowała ostatnią miesiączką, a mówi, że wygląda na to, że ciąża jest młodsza niż nawet mi się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a moze być puste jajeczko i wszelkie oznaki ciąży (brak okresu, pozytywny test, beta 4000???????????????Załamalyście mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym drugi dzień mnie tak koszmarnie muli, że nie mam na nic ochoty, wszystko mi śmierdzi. I wszystko powoduje we mnie mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, głowy do góry! jestem pewna, że jest wszystko ok! oczko--------> wierz mi, że nie ma takiej możliwości by cokolwiek było widać dzisiaj, bo pomimo tego, że Ty masz długie cykle to Ty i ja musiałyśmy zaciążyć w tym samym czasie, a to dlatego, że: owulacja występuje zwsze na jakieś 14 dni przed okresem zatem: skoro ja mama cykle ok.30 dni, a Ty 40 dni i ja miałam ostatnią @ 28.10, a Ty 10 dni wcześniej, bo 18.10 to nie ma siły byś zaszła w ciążę wcześniej niż ja:) Musisz uzbroić się w cierpliwość i pójść na kolejne usg tak jak ja - za 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))), teraz to już chyba nie masz wątpliwosci :), tylko dlaczego Ty masz taką wysoką, a ja taką nieska :(, kiedy robiłaś poprzednią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz!:D czyli 3-4 tydzień:) Dziewczyny, ja mam naprawdę bardzo dobrą ginekolog i ona nie odesłałby mnie bez powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×