Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

No wlasnie Karusia, masz racje. Dlatego ja z jednej strony chce isc juz na zwolnienie, bo nie chce mi sie pracowac, a z drugiej boje sie, ze jak juz na nim bede, to bede miala wyrzuty sumienia, ze moglam jeszczce wytrzymac.... Obawiam tez sie, ze zaczne sie nad soba rozczulac i ze te dni nie bada chcialy plynac i ze taaaak strasznie bedzie mi sie to czekanie dluzylo.... Eh, tak zle i tak niedobrze. Trzeba sie cieszyc, ze w miare dobrze sie czujemy i ze coraz mniej nam zostalo, Tobie to juz nawet bardzo nieiwiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka, wg mojej mamy nowe ciuszki tez trzeba wyprac, najlepiej recznie:) Ale u mnie to nie wchodzi to w rachube, wiec kupie tylko jakis delikatny plyn do prania i wrzuce wszystko do pralki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sobie oddzielilam nowe od uzywanych i te nowe wypiore wszystkie razem, mam same jasne, wiec nie mam problemu. Tylko jedne spodenki ciemne to dorzuce do uzywanych. Dzieki ewitap za informacje. tzn. i tak bym wyprala je pewnie ale wolalam wiedziec czy Wy tez pierzecie nowe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha gimelka, zapomnialam napisac, ze bede tez odpruwac "gryzace" metki:)) To tak jakby Ci sie nudzilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metki to wogole fajna sprawa. Kupilam dwie malenkie czapeczki w ktorych byly metki o dlugosci chyba z 10 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny zakupiłam proszek dla niemowlaków i płyn do plukania i prałam jak leci i nowe i używane.Teraz leżą poukładane rozmiarami i pachną w komodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Jezu, to moj organizm w ogole sie nie przygotowuje do porodu, bo na razie w ogole mnie brzuch nie boli, ale moja mama tez sobie nie mogla przypomniec bolu brzucha w ciazy. Dziewczyny mój Misiek wczoraj przyjechal, jeszcze tylko 5 godzin w pracy, trzasniecie kompem, 370 km do Katowic i bede Miska chrupac, az go całego schrupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka, masz Ci los, tak zle i tak niedobrze:)) Fajnie masz z tym Miskiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to jestesmy niemozliwe. Jezeli nic sie nie dzieje to sie martwimy ze niec sie nie dzieje, a jak juz zaczyna cos sie dziac z nami to znowu w druga strone. Masz racje Ewitap. Tak zle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! musze Was blizej poznac sierpniowe mamuski, bo blizej to znak tylko nasza okokokokokoko. calego topiku juz nie zdaze chyba przeczytac, ale kilka stron ostatnich chyba mi wiele o Was powie :) czytam, czytam co juz macie zrobione a co jeszcze nie i stwierdzam, ze nie jest najgorzej. na pranie ciuszkow to chyba u mnie jeszcze za wczesnie, choc w specjalny proszek i plyn juz sie zaopatrzylam. najwazniejsze, ze wreszcie wypatrzylam fajny wozek 2w1 i lozeczko ze wszystkim. teraz jestem na etapie pakowania torby do szpitala. wiem, wiem, ze za wczesnie ale wciaz mam koszmary, ze zacznie sie niewiadomo kiedy a ja nie bede gotowa wiec niech ta torba juz czeka przygotowana. wg mojej ginki i ostatniej @ mam termin na 23. sierpnia a wg baby-astrology wychodzi na 22. okokokokokoko - odnosnie naszej diety cukrzycowej - czy w ramach zachcianki ciazowej moge sobie pozwolic na szklaneczke coli light? serek bialy tak pozadany w tej diecie chyba mi nie podchodzi, bo sniadanie wyladowalo w toalecie :( mam nadzieje, ze dobrze mnie przyjmiecie dziewczyny i ze swiezynki stane sie stala bywalczynia tego topiku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Flamasterka. Zapraszamy serdecznie do wypowiedzi. Co do przyjecia to nie masz sie o co martwic.Kazda sierpnioeczka mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny taksie zastanawialam, bo od kilku dni to mam lekki przeczyszczenie do lazienki latam kilka razy dziennie. czy to moze byc jakas zla oznaka???? martwie sie troche a co to ociezalosci, to ja sie czuje jak invalidka, mi nawet maz musi pomagac z wanny wyjsc bo jest troszek wysoko. a jeszcze ciagle mi cos updaa na ziemie i normalnie czasem mam ochote juz niczego nie podnosic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bole w pachwinach sa okropne!!!!! i kosc lonowa tez boli a boli was brzuch tak jak na okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :D ja w ogole nie mam w ciazy bolow przypominajacych te miesiaczkowe. na poczatku ciazy cos mnie tam lupalo w krzyzu, dretwialy mi rece a teraz nic. wciaz nie moge zrozumiec co to jest to stawianie macicy :( kilka razy skrecalo mnie w brzuchu pod wieczor, ale te skurcze byly takie jak przy niestrawnosci, i jak sie polozylam to byly mniejsze a w koncu przechodzily same z siebie, moze to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap - to u nas wszystko bedzie sie rozgrywalo w tym samym czasie! choc mam przeczucia, ze u mnie bedzie ciutke wczesniej. arvena4 - jesli dzidzius urodzi sie zgodnie z terminem to bedzie wielkim szczesciarzem, bo osemki wg chinskiej numerologii oznaczaja wlasnie wielkie szczescie :D no i bedzie latwa data do zapamietania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem co to stawianie macicy?? nie wiem wogole jak to sie czuje. ja mialam na poczatku ciazy tak do ponad 20tc bole jak na okres, poweidzieli ze brzuch sie rosciaga, a teraz?? bylam u learza i nie powiedzial nic konkretnego, zbadali dziecko, podloczayli m nie to ktg i powiedzieli ze jest oki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na badaniach jak w polsce bylam, bo mieskzam w angli normalnie, powiedziiala gin ze dziecko duze, dluuuugie i zemoze sie urodzic wczesniej wiec data 08.08.08 odpadnie niestety :( ale najwazniejsze zeby zdrowy byl ten pasozytek co teraz mi w brzuchu siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko wczoraj pisala o stawianiu sie brzucha, jak ona ma. \"stawianie macisy to tak bardziej skurcz, cały brzuch twardnieje, a potem stopniowo od góry do dołu puszcza, tak przynajmniej jest u mnie. Nie jest to bolesne, czasami tylko nieprzyjemne i powoduje, ze mi się chce siusiu \" slowa oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem wlasnie czyt akei cos mam, cyba nie wiedzialabym pewnie albo bynajmniej zwrocila uwage nato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć helou :-) mmała3 - no mam ucisk na wątrobie i żółądku mam naprawde duże dziecko ;-) jak sie urodzi tak normalnie o czasie będzie miało z 4 kg tak mówi moja gin ale pewnie szybciej sie wydostanie bo już jej sie tak strasznie nudzi ... zresztą to czuje :p moniś-27 jak będe po następnej lekcji to napisze tylko w sumie coś przydatnego po co mam sie powtarzać ? :p ;-) obiecuje :p Tak tak jak mówisz nie zabrudziłam im szkoły rodzenia - wytrzymałam dzięki rennie :) ale dzielnie z reklamóweczką w rączce siedziałam :p oko dziękuje za pełnometrażowy wywaid dla młodych rodzących ;P ;) :classic_cool: WIĘC MAM PLANA : 1. ubrać sie wygodnie jak już sie zacznie - nie wiem pewnie i tak spanikuje i ubiore najlepsze stringi zamiast reform :p 2. zawiadomie mojego ślubnego - oczywiście nie obejdzie bez HU ... I Ku .... czyli bez HuKu :p 3. Będe siedzieć ładnie z zegarkiem i pojade rodzić jak skurcze będą częstsze :p ale nie za częste bo urodze w domu :p 4. no i jak urodze dam WAM ZNAĆ :p WŁAŚNIE NA JAKIEGO E-MAILA POSŁAĆ MAM MÓJ NUMER TELE ???????????? mmała3 ;-) wiem że moje pytania są zawsze śmieszne - ostatnio moja gin też mi to powiedziała że za duże czytam głupich gazet i siedze na necie :p :p Justyska1234 aby Ty jedna masz ten sam ból co ja :p kibelek w ruch - ja codziennie to robie i spać na leżąco nie umiem najlepsza pozycja to ta jak siedzie na fotelu albo na krześle - wtedy mi sie nie ulewa ... justyśka -ja miałam grzybice 2 razy , teraz znów wraca ...nieprzyjemnie swędzi tak od środka - musze też iść miałam dziś jechać ale lało strasznie i burza była więc s piatek sie wybieram do gina :o ale miałam te same objawy co ty i nie było to zapalenie pęcherza - po prostu grzybek ! i tyle też nie umiałam sikać , swędziało mnie , i czułam ból .... dostałam czopki do pochwy , tabletki dopochwowe i maść która chyba najwięcej dała za 2,9 zł :p i mojemu ślubnemu pomogła bo wtedy i on sie biedny zaraził grzbkiem .... współczułam mu twedy okrponie ! flamasterka cześć miło mi Cie poznać :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i pyt : jaki ten e-mail na który wysyłacie nr tel ? I do kogo mam sie kierować jak chciałabym wasze numerki telefonów ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dziewczyny ja tez bym chciala wiedziec gdzie ten nr fona wyslac eudaiomonia-> przewaznie tak jest ze te drogie leki sa do du..y a te najtansze najskuteczniejsze. Kurde ale u mnie burza ale przynajmniej powietrze sie ochlodzilo od razu lepiej:) Objadlam sie na maxa ledwo sie ruszam hehe zrobilam sobie ziemniaki zapiekane z mielonym cebula pieczarkami i smietana pyyycha. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudoimonia🌼 adres maila naszego wspolnego sierpien2008@o2.pl Tam masz nasze adresy mailowe i numery tel.jak dziewczyny podały,aaaa wyslij tam swoj mail to przesle ci hasło do tego konta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flamasterka-> ciesze sie, ze mamy podobny termin, bo wszystkie aktywne dziewczyny maja wczesniejsze terminy lub ze wzgledu na okolicznosci moga urzodzic wczesniej. A jak sie jest ta ostatnia ciezarna, gdy wszystkie inne dziewczyny juz urodzily, to sie jesczcze bardziej dluzy.... A we dwie jest razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :). Przespałam się chwilę, u mnie grzmi i to mnie obudziło. :). __Chimerka__ nie schrup biedaka całego, bo co dzieciaczkowi zostanie jak mu zjesz tatusia :) Flamasterka czytaj ile chcesz, w razie czego nawet jak nie przeczytasz to się trochę połapiesz :D. Pochwal się wózeczkiem :). Co do coli light i zero, to możesz sobie na nią pozwolić, ale nie za dużo, bo ona nie jest słodzona cukrem a aspartanem, lub inną substancją słodzącą. Kochana, nie przejmuj się tym tak, ja dzisiaj zjadlam np muffinkę z budyniem i wiśniami, cukier jest ok :). Cukier sprawia, przynejmniej mi, że czuję się szczęśliwa, a szczęśliwa mama to szczęśliwy dzidziuś :). A jakim to serkiem sie zatrułaś? Arvena a nie zatrułaś się czymś?? Wiesz, jest gorąco, teraz o róznego rodzaju zatrucia nie trudno, nawet od lodów, czy źle przetrzymywanej żywności. Zadzwoń najlepiej do lekarza. Nie martw się tym uczuciem, że jesteś inwalidką, mnie mąż też wyciąga z wanny, sama jak jestem w domu, to już się nie kąpie, bo boje się, że coś się stanie, mam problem z obcinaniem paznokci, goleniem nóg etc. Brzuch mnie boli jak na okres. Eudaimonia, prześlij maila do Marzki, albo na adres sierpien2008@o2.pl. :). Co do tego stawiania się brzucha, dobrze jeszcze któraś z dziewczyn napisła, że brzuch reobi się taki kuleczkowaty, twardy z każdej strony :). Mój mąż zrobił pyszną rzecz, taki mus z truskawek z odrobiną jogurtu usztywniany żelatyną. Takie ptasie mleczko, mniam mniam, zjadłam już jedno i chcę więcej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap🌼 A ja a ja to co,ja tez mam na 22 sierpnia:D:D:D Moge urodzic wczesniej fakt,ale mowie mojemu łobuzowi,zeby siedzial ile sie da, a jak juz nie da razy to wtedy niech wyskakuje na poczatku sierpnia,ale terminowo 22-gi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×