Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

lady,mój piesek jest młody,ma niecale 3 lata,nie wyobrazam sobie chwili,kiedy sie zestarzeje i bedzie musiał odejsc. moja niunia wazy ok 2200.lekarka powiedziała,ze do konca/ok 6 tygodni/przybieze jeszcze ok 1kg.to byłaby super waga do rodzenia.a ja od dwóch tygoni nic nie utyłam,super!!!waze 69 kg,czyli 16kg na +.obym nie doszła do 20,ale chyba nie dojde. do mnie do szpitala musze wziasc tylko to co uwazam ,dla siebie.ciuszki dla malutkiej przy wypisie.boze,mam nadzieje,ze na drugi dzien po porodzie bedziemy mogły zmykac do domku. dziewczyny,masakra.pomalowalismy kołyske,rety gdzie my mielismy oczy,wyglada teraz jak kwietnik,ciemna zielen.no masakra!!!!!trzeba szybko to poprawic,bo ja nie moge na to patrzyc,a znajomi ,którzy nam ja pozyczyli/pozwolili odmalowac/normalnie nas pozabijaja za ten kolor. ja posłucham karusie i do szpitala wezme jakas wieksza podkoszulke do samego rodzenia i na przebranie normalna juz koszule do spania.mam taka wieksza,na ramiaczkach.bede te ramiaczka zsówała do karmienia.wezme tez swoje podkłady,majtki jednorazowe,husteczki nawilzajace,laczki.l.o rety musze kupic sobie nowe laczki!,no i szczoteczke do zebów i wode miner.niegaz do picia.nie mam zamiaru tam długo przebywac,to wystarczy.zreszta szpital mam dosc blisko,tak wiec mój luby bez problemu na zawołanie doniesie to o co poprosze. ja kołderki i poscieli narazie nie kupuje,bo póki co do kołyski mam.zreszta na samym poczatku moja niunia bedzie lezała zawinieta w rozek. potem kupimy łozeczko turystyczne,mam taki zamiar i jak bede potrzebowała to dokupie.wiem na pewno,ze kołderki nie bede musiła,bo dostane od kolezanki,antyalergiczna. a tak w ogole,to boje sie jak cholera,ale chciałabym aby to juz był 1 sierpien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja johnsona nie mogłam uzywac,ani przy jednym ani przy drugim,strasznie uczulał moich chłopaków.moja siostrzenice zreszta tez. zamówiłam sobie w sklepie,buteleczke ze spriskiwaczem.na lipcówkach dziewczyna poleciła,ze bardzo wygodnie jest spriskiwac sobie krocze tantun rosa.moim zdaniem bardzo dobry pomysł. ja sie nie podddaje i dalej bardzo duzo spaceruje,ale na prawde jest mi ciezko.tylko,ze ja nie wyobrazam sobie przesiedziec cały dzien w domu,a nawet pól dnia.bo wychodze i do południa i po południu. acha,nowe zwolnienie mam wystawione do 31 lipca.kolejna wizyta własnie w tym dniu.ciekawe na jak długo mi wystawi wtedy zwolnienie??? ewitap,rety,a na czym polega twoja praca,ze ty w ogóle dajesz jeszcze rade ja wykonywac???na prawde podziwiam cie. betty,nie wyobrazam sobie takich niezdrowych relacji miedzy swoim rodzenstwem.to bardzo przykre. ok,spadam.kurde,ja wiedziałam,ze to lato bedzie upalne,a za rok jak juz bedziemy miały nasze szkraby to pewno bedzie ciagle padac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia1978-to byl nasz glowny powod dlaczego sie wyprowadzilismy jak mala miala 3 miesiace.byly czeste awantury,pijanstwo-nie dalo sie tam zyc,brat nie patrzyl ze male dziecko tylko jeb drzwiami i glosno muzykaitd,przez prawie rok mieszkalismy u tesciowej w pokoju 2*3 z wszystkimi ciuchami lozeczkiem i szklem.moja mama sie dowiedziala ze sie pobudowalismy jak tesc z m pojechali po meble-segment, telewizor,lozko itd.to sie tesciu wygadal. od wyprowadzki nasze relacje sie zmienily.jak do niej dzwonie to slysze po glosie ze jest wypita,i bardzo bym chciala zeby im teraz takie pieklo robila awantury itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka Marzka.....24.....Warszawa......11.10........17.07.08 ..Dziewczynka Karusia1978...29...Kraków....24.10.08.....24.07.2008...D ziewczynka Viola27.......27.......Żory...........18.10......24. 07.08r dziewczynka okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10....25.07.2008...Chłopiec cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli 24.10 ....01.08.08..Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___12.08___BOY anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... .15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....2 2.08.2008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka naturalna blondynka...31.....Łódź.....17.11.......23.08.2008...córka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......24.08.08...synek malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.0 8 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 BETTY-83.....25.........Łódź..............24.11.......30 .08.08..-córka poprawiłam tabeleczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co ja narobilam... moze mi pomozecie :) Pralam meza 4 biale koszule w pralce na 40 st jak zwykle i wpadly mi moje czerwone gacie i .... wszystkie sa rozowe!!! moczylam w vanishu pol dnia, potem pralam w pralce z vanishem dwa razy i lekko kolor sie rozjasnil ale nie do konca :( kurcze co moge jeszcze zrobic? szkoda mi wywalac te koszule bo byly bardzo drogie :( macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
Jak masz ACE do białego , rozciecz wodą dobrze rozmieszaj, i wkładaj po jednej koszuli ale musisz przy tym pilnować jak uzyska biały kolor taki jak przed szybko wyciągnij, nie możesz zostawiać koszuli tam długo!!!! i każda tak samo, potem wrzuć do pralki, kup vizir do białego i pierz, tylko nie dawaj płynu do płukania o kolorze niebieskim itd, jak juz to biały płyn do płukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam - dzieki poszukam wiec jakiegos wybielacza jutro w sklepie, dzis taki upal ze nie wychodze z domu bo padne na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
tylko schowaj koszulki żeby mąż nie zobaczył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede chowac, ale ostatnio mu wypralam ciemne koszule ze skarpetami i byly cale zmechacone. dopiero po czyszczeniu chemicznym doszly do siebie :D uwielbiam prac :o zawsze mi cos wpadnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała-->to już potem będzie cię obowiązywał urlop macierzyński,bo L4 dają do terminu porodu.Przynajmniej tak było wcześniej i tak która urodziła po terminie jechała już na macierzyńskim.A jak urodziła przed to macierzyński jej się zaczynał w dniu porodu. betty---.ja też zastanawiam się jak rozwiązać logistycznie swój poród,ponieważ my nie mamy nikogo kto się zajmie dziećmi,więc o ile będą jeszcze u taty na wakacjach to ok a jak już będą w domu to mąż nie pojedzie ze mną do szpitala.A w ogóle on ma taką pracę ,że pracuje po 12 godzin i raz na dniówki a raz na nocki.W tym tygodniu ma nocki i jestem przez tydzień sama w domu w nocy z dziećmi.Jakby się tak zaczęło to nie wiedziałabym czy jechać do szpitala,czy czekać aż on przyjedzie.Teraz to jeszcze spoko bo są dzieci i nie jestem całkiem sama ale za 2 tyg pojadą do taty i będę samiutka na Bożej lasce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny🖐️ Nie bylo mnie troszke,ale nadrobie zaraz i napisze co u mnie a w miedzy czasie wklepuje inki do 4 zdjec moich dzisiejszych,reszte wysylam na naszego maila pa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ca0e80131c9540d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/42d4bd2762eea667.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df9c06e1c4a1dd2d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1865a7a70614a3de.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam sie tyle i mi zjadlo :( dzwonilam do dr i mam jutro jechac do niego i mnie zbada. nie wyobrazam sobie jechac w samo poludnie pociagiem i autobusem no ale tak to jest jak u nas w przychodni wczoraj dzwonilam i mi powoedzialy pindy ze lekarza dzisiaj nie ma a byl.i wizyta by mnie kosztowala 60 zl a nie 80 +ok 20-30 dojazd.ale juz nie o sama kase chodzi tylko taki upal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Dziewczyny... a ja chetnie bym jeszcze z miesiac popracowala, ale MUSZE isc na macierzynski! Boje sie, ze pozniej totalnie oklapne, rano wiadomo TV, sofka, sniadanie i pewnie ok 13.00 zaczne jakikolwiek rozruch, a tak jestem od rana na pelnych obrotach, po pracy smigam z mezem na spacer i mysle, ze dzieki temu wszystkiemu jestem w tak doskonalej formie... W piatek w pracy pozegnanie, z teamem, partnerami no i powoli z Bratyslawa. Lza sie w oku kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! widze, ze dzis jestem pierwsza :D czy Wy tez macie takie leniwe dni, ze nic Wam sie nie chce? bo ja to bym najchetniej lezala, spala, czytala lub jadla i wiecej nic :( czytam jeszcze co bierzecie do szpitala i Karusia podala super sposob na koszule z tymi zakladkami na piersiach. kupilam sobie taka ale nawet jak teraz ja przymierzalam to rozjezdzala mi sie na biuscie, wiec zrobie tak jak Karusia i wszyje zatrzaski :D dziewczyny kupilam wkladki laktacyjne johnsona, oczywiscie rozapakowalam je, zeby czesc wziac do szpitala i nie wiem jak sie je uzywa :( maja na tej wypuklej czesci przylepiec, tak jkaby sie mialo je przykleic do stanika? czy moze trzeba je wywinac tym przylepcem do srodka i przykleic do cycka?? :O okokoko - bylabys tak dobra i wrzucialbys linka tych staniczkow do karmienia? bede wdzieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie :) 🌼 witaj flamasterka, co do tych wkładek to przylepiec przyklejasz do stanika, nic nie wywijaj, chodzi o to żeby się nie przesuwały ja mam te same wkładki i też część uszykowałam do szpitala, ogólnie to mam już torbe spakowaną prawie na 100% będe musiała wziąść tylko wode mineralną i dokumenty, nawet drobne mam w osobnym portwelu, do automatu dla męża ;) koszule to ja mam normalnie rozpinaną z przodu, bardzo wygodna, jedną też spakowałam tak na wszelki wypadek, ale w tym szpitalu w którym będe rodziła to dają i do porodu i codziennie czyste swoje szpitalne, dla dzidziusiów też wszystko mają, łącznie z pampersami chimerka odpocznij sobie bo nie dosyć, że czeka nas wszystkie bardzo duży wysiłek związany z porodem, to później nie będzie już tyle czasu na odpoczynek, ach gdyby można było się wyspać na zapas betty daj znać jak tam po wizycie, ja jade w piątek i też będe tłukła się autobusami i tramwajami buźka 👄 karusia a mąż nie może urwać się z pracy i pognać do swojej ukochanej żony na ratunek, przecież zaczniesz rodzić to myśle że jego szefostwo to zrozumie? 🌼 nie martw się mój mąż już wszystkim oznajmił, że jak dostanie telefon to rzuca wszystko i gna do domku, tak że kierownictwo już jest przygotowane i nik nie miał nic przeciwko nawet sami się pytają no kiedy, kiedy ;) po prostu julka jak tam koszuliny mężowskie? :) :) uśmiałam się, przepraszam bo pewno tobie nie było do śmiechu, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na niebie ani jednej chmurki :( juz sie robi skwar dobrze ze jade dzis do lekarza bo nadal mam twardy brzuch i po siekaniu jak sie podcieralam mialam taka mala jakby kulke takiej wydzieliny zoltawej mam nadzieje ze to nie kawalek czopu-ale juz sie nakrecam. a i zaraz zadzwonie do przychodni i te pindy opierdziele za to ze teraz musze jeszcze jechac do lodzi jak tu na miejscu byl lekarz 15 minut drogi od mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj po 1 poprawiam sie ostatniego posta =) tam miało być oczywiście NOGI a nie nigi :p :p :p hehehe gimelka - a paczke chyba 2 dni tylko pisałam osobiście z prośbą o jak naszybsze nadanie bo czekam już spakowana do szpitala :p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka przecież różowe teraz w modzie :p :D hehe nie martw sie ja kiedyś prałam same białe ale moje rzeczy nawet nowe bluzeczki i wpadła mi nowa granatowa skarpeta męża - wszystko do tej pory szare jak nie wiem co - od tamtej pory jak wkładam cokolwiek do pralki nawet patrze czy parami wrzucam skarpetki :p :p taka ślamazara ze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ale dzisiaj u mnie upal. Az ne chce sie wychodzic. eudaiomonia-> dostal;am odpowiedz ze dzisiaj wysylaja paczke. No to czekm na nia z niecierpliwoscia i biore sie za pranie i prasowanie nowych rzeczy. Bylam wczoraj w aptece i kupilam sobie podklady poporodowe i te majteczki. Ale nie bylo mojego plynu, wiec wzielam lactayd. Ale on fajne pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jakie te majty są ? Mają takie miejsca na te wkłady czy tak sie je kładzie na majtki od strony wewnętrznej - ja sie rozglądam za takimi żeby własnie miały miejsca przystosowane na wkłady poporodowe . A wyprawka śliczna ja dla Mikołaja wzięłam z psiakami :-) były autka ale ... no ale :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. MAM WÓZEK :D:D:D jest ekstra, nie jest bardzo ciężki, kolory takie jak chciałam, łatwiutko się go rozkłada. Jak dla mnie rewelka. Jednym czym mnie wkurzył to zatrzaskami do śpiworka i do budy, ale pewnie się wyrobią i będą łatwiej się wklikiwać. Ekstra. W końcu jestem spokojna :). Powinnam zabrać się za prasowanie, ale jakoś nie mogę się zmusić. Nienawidzę prasować. Blehhhh. A sterta ciuszków czeka. No i pieluchy. Wczoraj jeszcze w nocy kupiłam krem przeciwsłoneczny z Ziaji dla Mikołaja, będzie chłopak miał :). I kupiłam też taki torby w które wsadzę sobie ciuszki, a potem zrobię małemu z nich użytek. TO są takie torby jak na pościel itd. Ale są niebieskie w skrzynie, statki piratów itd. :) Po prostu Julka, jak tam z koszulami poszło? Szylusia miło cię widzieć :). Co tam słychać. Śliczny masz brzusio :D W ogóle dziewczyny ekstra wyglądacie :) BETTY-83, już po wizycie? Napisz co i jak :) Nie denerwuj się i nie nakręcaj. Ja się tak nakręcałam i to chyba nie był czop. A im więcej czytałam tym bardziej byłam pewna, że to to. Lekarz mi wytłumaczył, że przed porodem wydzielina się zmienia. _chimerka_ a gdzie ty kochana wracasz? Do Polski? I potem co z powrotem do Bratyławy? Flamasterka, je się chyba przykleja tak jak wkładki higieniczne do majtek, tak te do stanika :). Raczej nie do skóry. A co do linka, to proszę bardzo. Sama dziś, jutro będę zamawiać staniki z tej strony. Nie wiem jaki masz rozmiar, ale sprzedawca ma różne: http://www.allegro.pl/item390772414_stanik_biustonosz_do_karmienia_85c_bialy_kolory.html Moniś widzę, że u ciebie jest podobnie w szpitalu jak u mnie. Dla siebie mam wziąć to na co mam ochotę, a dla maluszka nic, no oprócz ciuszków na wyjście. Ale torby spakowanej ci zazdroszczę. Ja nie wiem. Mam wrażenie, że jak spakuję swoją to zaraz urodzę :). I może poczucie tego co się ma stać. Karusia. Moniś ma rację. Mój mąż też powiedział, że żona będzie rodzić niedługo. I w razie czego nawet jeśli urodzę wcześniej to bierze 3 dni wolnego i jedzie do mnie. Bo potem cały sierpień ma wolny. Szef się zgodził, mimo, że skurczybyk z niego straszny. Poza tym mężowi przysługuje urlop 2 dni okolicznościowy, z tytułu urodzenia dziecka. No i potem może opiekuńczy wziąć nad żoną po porodzie. Chyba 7 albo 9 dni. Warto z tego skorzystać. Gimelka, u mnie też skwar taki, że szok. Aż się nic nie chce. Nawet nie wychodzę z domu. Ja chyba też się skuszę na ten laktacyd. W TESCO jest promocja, za 17 zł 2 opakowania. Eudaimonia, moje są takie, że jak wsadzę podkład i założę te majty to spoko, bo one trzymają ten podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA wysłałam zdjęcie na maila. Na razie jedno :) A i w ogóle to poszłabym na coś do kina. Chyba się wybiorę w sobotę, albo w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Oczko - do Polski, do Polski, do Polski! Do Katowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nie było się co zastanawiać. Nie był taki koszmarnie drogi i wszystkie parametry mi odpowiadały. Nie myśleliśmy więc długo. Wybraliśmy kolor. I mam :D. Ale jestem happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie nad nim zastanawialam, i widzac go w internecie bardzo mi sie podobał.. ale że nie mogłam go nigdzie zobaczyć w moim miescie na "wlasne oczy" to zrezygnowalam .. kosztem bebe confort. Jakbys miala fotki tego wózeczka, własnorecznie zrobione to wyslij mi - jesli to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę, po weekendzie jeśli to nie problem. Ja też nie mogłam go zobaczyć na własne oczyska, bo go zwyczajnie w sklepach nie ma. Ale zaryzykowałam i jak na razie jestem zachwycona :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×