Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

podłoga wstrzymaj sie chwilke - jeżeli chcesz oczywiście . Moja znajoma ma dojscie do wózków sporo tańszych niż te na allegro. Jak chcesz to ją zapytam i dam Ci znac czy nie miałaby trakiego wózka taniej:-) Ja za mój tez zapłace mniej niz mozna dostac na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłoga---.ten lepszy według mnie bo spacerówka się normalnie rozkłada bo uwierz mi,te kubełkowe za praktyczne nie są.Dziecko jest w nich poskurczane i w nienaturalnej pozycji jak położysz na leżąco.Niby leży a głowę i nogi ma do góry i śpi tak z wygiętym kręgosłupem... bromba---.teraz to już trudno,plastrów w ciąży nie można,ja się bałam o wagę urodzeniową bo dzieci jak sie pali rodzą się na ogół mniejsze ale wychodzi na to ,że będzie ok.Nie jesteśmy wzorem ale nie każdy może nim być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka--->moja siostra też ma taki wózek i z powodzeniem jeździ nim od sierpnia zeszłego roku i jest zadowolona.Wózki ciężkie ale absolutnie bezawaryjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia-> na moje wiejskie drogi musze miec taki. Przynajmniej wiem ze mi wytrzyma. W bloku nie mieszkam, wiec nosic go nie bede musiala, wiec ciezar jego nie ma dla mnie znaczenia. Wazne ze stabilny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się nie psują,koła mają duże i jak mieszkasz w domku to może ważyć nawet 100kg.Będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podloga- daj tylko znac, czy chcesz wszystko z tego zestawu czy jakies elementy nie sa dla Ciebie istotne Będe się z nią dzisiaj kontaktować i niezwłocznie dam znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie jesteśmy małżeństwem. Ja zostałam tutaj w UK, bo mam podpisany kontrakt i nie specjalnie moge się z tąd ruszyć. Młody pojechał do austrii bo tam dostał lepszą prace ale tymczasową. na wczoraj miał kupiony bilet na samolot z Bratysławy( bo jest słowakiem) no i reszte już znacie. Dziewczyny ja też nie rozumiem. lece do banku.po kredyt. sic nie moge zostać bez pieniędzy . Jesssuuuu, ja tu jestem sama zupełnie rodzina milion kilometrów z tąd na obczyźnie.jeszcze to chyba do mnie nie dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka kurcze no to nieciekawie, a kontaktował się z tobą, wyjaśnił ci całą sprawe, dlaczego i wogóle, boże kobieto naprawde jestem całym sercem z tobą ❤️, daj znać i trzymaj się, jak by co to wylewj wszystkie żale, nie trzymaj w sobie, kurde głupia sytuacja, eudaiomonia wzywam do raportu kobieto bo się stresuje, nic się nie odzywasz!!!!!! wszystko ok? nowa a ty może już pogalopowałaś na porodówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic.kompletnie zero słowa. a teraz wyłączył telefon. ???????????. to jakaś komedia jest normalnie.nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka--->nie robi dobrze ale może do jutra ochłonie,przemyśli,może go jakieś głupie wątpliwości naszły,no bo jak nas nachodzą to może jemu tylko też tak czasowo odbiło?Przytulam cię i trzymaj się ,może jutro się wyjaśni...ale faktycznie sytuacja fatalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pliszka noniestety taki nasz los kobiet facet odwroci sie dupa i pojdzie w swat a my zostajemy same z masa problemow... moze nie warto wogole takim sobie zawracac glowy choc szkoda ze sprawy zabrmely tak daleko.. nonic kochana zycze ci powodzenia i szczescia i informuj nas na biezaco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka❤️ A cos wskazywało na to,ze moze odejsc??? Moze sie wam cos ostatnio nie ukladało???A dzidzia byla planowana czy przypadek?? Bo wiesz czasami faceci chca,pozniej jak juz sie zbliza ten dzien to popadaja w depresje i odchodza bo wydaje im sie,ze nie sa gotowi,ze to nie dla nich,ale po czasie wracaja ,znam to z przykladow kolezanek. Facet to mieczak i czasami zachowuje se irracjonalnie,no chyba,ze cos sie wam psulo juz przed:( Mam nadzieje,ze to chwilowe............. A Ty sama tam bedziesz ??Nikt ci nie pomoze po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka--pamiętaj, że teraz Ty i Twoja corcia jestescie najważniejsze!!!!!!!! Być może Młody spanikował chwilowo - facetom tak sie czasem dzieje. Trzymam kciuki coby ta cała sytuacja szybko sie wyjaśniła. Do rozwiązania masz jeszce troszkę czasu. Postaraj się uspokoići myśleć konstruktywnie -- choc wiem, ze to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka, daj sobie z nim spokój, wybrał, będzie żałował a Ty się nie poddawaj, pokaż, że jesteś silna i sobie poradzisz ze wszystkim sama. Nie zniżaj się do jego poziomu i nie dzwoń, nie pisz, niech on się odezwie pierwszy, niech błaga na kolanach o wybaczenie. Mimo tego, że kocham mojego faceta pewna co do niego nigdy nie będę, facet to tylko facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pliszka Jeśli Twój facet okaże się kompletnym dupkiem i nie masz nikogo bliskiego w UK, kto mógłby Ci pomóc to zastanów się nad pozostaniem w Anglii. Zyczę aby wszystko okazalo się złym snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pamietacie kotkeeeee???????????????? miala miec trojaczki ale potem oczekiwala blizniat???!!!!!!!! mam ja na naszej klasie i wlasnie widze ze urodzila dwoch chlopcow!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana-> wlasnie to samo mialam napisac. Tez widzialam fotki:) to grona nam sie powiekszylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny no wlasnie ja tez widze,tylko z tego wszystkiego nie moglam skojarzyc,czy Małgorzata Brzezińska (Reszka) to kotkaaaa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie!!!właśnie dzisiaj przeglądałam sobie naszą tabelkę i pomyślałam sobie o niej!!!!Super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opamietajcie sie
jak możma palić w ciąży? głupie baby! Same to sie trujcie ile wlezie ale wasze (niestety) dziecko nie ma wyboru, musi wdychac ta nikotynę...... fajne matki chodzą na tym swiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu pomarancza sie przypałętała:P:P:P:P Ludziska kazda z nas ma swoj rozum i kazda wie jak paleie wplywa na dzidzie,ale to kazdej z ns indywidualna sprawa,kazda z nas jest odpowiedzialna za swoje dziecko,wiec nie wypisujcie tutaj pomarancze swoich wywodow,bo nie ma po co!!!!! Kazda z nas robi co uwaza za sluszne,nawet jak inni tweirdza inaczej,jej zycie jej sprawa KONIEC TEMATU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niezidentyfikowanej w ciąży generalnie pali sie tak samo jak przed.... Odpalasz peta wciągasz dym w płucka i po chwili wypuszczas - chyba nie jest skomplikowane prawda? A to mnie nazwałaś głupią..... eh nieładnie nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłoga ---- jutro będę znała szczegóły. Jak się tylko dowiem co z tym wózkiem zaraz tu piknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :-) pliszka---> Bardzo ci współczuje tej sytuacji ale mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Trzymaj sie ciepło i postaraj za dużo nie denerwować! ulepiona podłoga---> Mi tez bardzo podobają się wózki quinny speedi sx + fotelik maxi cossi. Ja zamówiłam taki zestaw na ebay.pl (link wklejałam kilka stron wcześniej) i wyszło to taniej niż w Polsce bo ok. 1700 zł. Co prawda mam teraz problem z dostawą ale mam nadzieje że jakoś to załatwię. na zgagę biorę rennie i jest to w miarę skuteczne. Co do golenia to używam kremu do depilacji i wszystko mi ładnie schodzi :-D nogi golę maszynką jednorazową. Ostatnio znowu mam stale napięty brzuch....:-( A dzisiaj zrobiłam sobie dzień owocowo-warzywny bo 2 gin mi mówiło, że to ponoć pomaga na takie duże obrzęki jak ja mam. Póki co jeszcze nic mi nie zeszło a zgaga jeszcze większa ale jutro też spróbuję. Jednej lasce to ponoć wszystko zeszło i ma mniej 2 kilo - to ta woda, zatrzymana w organizmie. Moja gin mnie trochę załamała bo powiedziała mi, że w szpitalu mogą mi nie uznać zaświadczenia od okulisty o wskazaniu do c.c A co oni mogą kurna wiedzieć o wadach wzroku i na jakiej podstawie podważają opinie innego specjalisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×