Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

czesc kobiety ja tez juz wstalam, siedze z recznikiem na glowie i maseczka na buzi i pije kawe :-) ja tez mam dobra nc za soba, mimio ze spalam plytkim snem i ciagle latalam siusiu brzuch mnie ni ebolal chyba mi ten aspargin pomogl bardziej na psychike niz na skurcze ale pomogl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dybry :-) ja też już :p wstałam ...:p czy wy macie też takie bóle tam ns samym dole cipki ? takie ukłucia straszne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam, jak dluzekj pochodze to czuje jakby ktos wlkadal mi reke w mala i wyrywal w dol moja macice :-) doslownie tak to czuje a tak ogolnie to boli mnie krocze i wewn strona ud i tak do kolan ale to sie wszystko naciaga i rozchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka a właśnie doczytałam że sie martwisz czy dobije do 3 kg :p hehe w sumie zazdroszcze ci bo mój grubas już waży 3 kg a jeszcze przed nim najważniejsze utycie - według mojej gin wszystko dobrze wychodzi i jestem w 35 tc więc jeszcze powiedziała że 3 tygodnie musze chodzić - niestety ale musze bo to jest najważniejszy czas dla malucha . Pytałam jak sie ktoś ogranicza w ciąży czy dziecko na tym cierpi ? Powiedziała że nie ! Absolutnie . Miała pacjentke co ważyła 90 kg i przytyła tylko 2 kg ( miała diete !!!! w ciązy ) a dziecko jej sie urodziło 3600 kg . U mnie powiedziała że przytyłam gdzieś 12 kg i że teraz nawet jak będe jadła same arbuzy to dziecko i tak przytyje i tak bo ono pobiera wszystki z pępowiny od mamy - tak to nazwała :p No bo przyznałam sie że sie ograniczam bo nic nie umiem zjeść -nic wszsytko co zjem ulewa mi sie jak małemu dziecku plus ból 2 zębów :o byłam u stomatologa ... oby dwa zaklejone lekarstwami ... pokopała powiertała i jeden do leczenia kanałowego zaraz po urodzeniu :( ale strasznie mi sie zęby pozypały w ciąży - sama stomatolożka to powiedziała :( no cóż - dla kogoś to wszystko idzie :-) co nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop a o ten ból też pytałam - to normalne w ostatkach :p ale masakra - jakbym miała dostać 5 miesiączek na raz okropny ból najgorsza ta cipecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja juz wstalam, mam dzis wyjatkowo biegunke i wymiotowalam, ale nie wydaje mi sie, zeby cos sie szyykowalo :) tzn mam nadzieje :) eudoimonia mysle, ze do 3 kg dociagnie bo dzieci teraz podobno tyja 200-250 gr na tydzien wiec sporo :) musze isc zrobic sobie kawe bo mnie glowa zaczyna bolec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ranne ptaszki Ja jestem po koszmarnej nocy Zasnęłam ok 3 budziłam sie od 5. Postawiłam sie na kopyta porannym prysznicem i kawą ale mimo to jestem jak jakas przetrącona. Za to usmiecham się do was slicznie i już mi sie lepiej robi:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Jezu, czlowiek kilka godzin bez kompa i nie nadaza z czytaniem:) Nie pamietam teraz komu, ale gratuluje slicznego pokoju malej! Naprawde ladnie i przytulnie. Pokoj mojej Zuzi ma na razie tylko zerwana farbe ze scian, maz ma w ten weekend polozyc z kolega gladz. Jestem ciekawa efektu, bo nigdy tego jeszcze nie robil:) Beda jaja! A potem malowanko, ale z tym chyba sobie juz poradzi. Potem mebelki, chociaz lozeczko + akcesoria do niego moze i dzis kupimy i na razie zostawimy u tesciowej. Jezu, musimy poskladac wszystko do kupy, bo czesc rzeczy u mojej mamy, czesc u tesciowej + czesc w Bratyslawie. Nie znam sie na tych becikowych, ale zobaczcie w swoich firmach albo firmach mezow czy nie ma jakichs benefitow z tej okazji, moja firma daje 1000PLN (wlasciwie 10000SKK) i becikowe na Slowacji 2500PLN (25000SKK). Ale nie wiem czy przysluguje mi jeszcze jakies becikowe w Polsce. W kazdym razie becikowe mozna odebrac do 12 miesiecy po urodzeniu dziecka, chyba, wiec bedzie jeszcze moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Ja jak pisałam od rana na nogach. Dzisiaj wizyta u ginekologa. Zobaczymy co mi ciekawego powie. Jakoś się denerwuję, ale co zrobić. Ogólnie dziwacznie się czuję, mdli mnie i wogóle jestem do d... dzisiaj jakaś. Anabananana, dobrze, że ten brzuch cię dzisiaj nie bolał, ja myślę, że ten magnez to w głównej mierze nasza głowa, ale co tam. Ważne, że pomaga. Eudaimonia, jaka ty czasem słodka jesteś :D Hehehhe, mam podobne bóle, nie martw się to ponoć norma :). Po prostu Julka, jeszcze się nie zbieraj, masz jeszcze trochę czasu. Brombabomba a co się działo w nocy? Ulepiona, będzie jeszcze przyjemnej :D. _chimerka_ jeśli masz obywatelstwo polskie, jesteś tu zameldowana to dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko nic sie nie stresuj wizyta u gina . a co do dupiatego samopoczucia to wyjścia sa 2. Mianowicie- albo ci pogoda doskwiera albo to juz tuż tuż:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokoko - słodka ? :p sądzisz tak bo tak słodko pisze o tym bólu :p :p :p ?? heheh powodzenia - ciekawe ile Twój Mikołaj waży ? czekam na relacje z wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo baby widze ,że noc u nas była taka sama.a swoją drogą , ja mysle że ten magnez mi nie pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Magnezowy temat? Ja biore mgb6 i musze powiedziec zeskurczy lydek nie mam. Biore go raz dziennie. Wczesniej jeszcze bralam wapno, teraz tylko wytaminy i magnez. Mnie cipeczka tez dzisiaj boli. Wogole jakos dziwnie mi tam na dole. Czyzby moj przyjaciel grzybek wracal? A juz tak sie cieszylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis od chyba miesiaca bylam na spcerze z psem i zakupach. jakos sie dokulalam ;-) teraz mam lenia jak holera musze dzis zrobic tylko podlogi czyli odkurzyc i zmyc podlogi blleee poroznosic wyprasowane ubrania po szafach usmazyc kurczaka na jutro i moze zobic pranie.. nono jak zwykle cos sobie wynajduje do roboty... no nic narazie zasiade z nektarynkami przed tv :-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mdlosci to ja mam ostatnio codziennie siostra mowila mi ze to przez to ze malenstwo uciska na newr bledny-blednik i to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć {czesc} Ja w miarę jakoś noc przespałam choć z przerwami :-p Brzuch mam stale twardy i napięty tak, że wczoraj na noc oprócz fenoterolu i isoptimu wzięłam jeszcze nospe - mam nadzieję że można je czasem łączyć... Dzisiaj minimalnie lepiej ale za to nogi mam już spuchnięte i sztywne do kolan prawie. Przeraża mnie to ;-( masakra bo to idzie coraz wyżej.... Mam pytanie do tych dziewczyn, które maja już zaplanowana cesarkę: kto was na c.c kierował? Gin prowadzący czy w szpitalu sie omawiałyście? Z kim to trzeba załatwiać? Ja mam zaświadczenie od okulisty ale widzę, że moja ginka nic nie zamierza z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sniło mi sie,ze mój straszy syn jest w.......ciązy! ja piórkuje,na mózg mi juz pada. spadam,papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi chwilowo zgaga nie dokucza, ale niechwale sie bo moze zaraz zacząć fajnie że duzo piszecie, a ja moge czytać i czytać, ale szkoda że nie mam czasu by do was dołaczyć w dyskusjiach, moze kiedys nadrobie ;) co do czopu śluzowego to w I ciązy mi odszedł tydizeń przed porodem, kłóciłam sie wtdy z położnymi na izbie przyjeć że nie blado różówy tylko czerwony jest, objawy takie jak wymioty i biegunka tez miałąm ale to dopiero dzień przed porodem, tak jak i skurcze, tez dopiero dzień przed porodem sie pojawiły, teraz zaciskam nogi by jeszcze miesiac wytrzymać, mykam konczyć obiad, bo to w koncu jedno z zajęć kury domowej :P Pliszka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny a ja jak leglam w salonie przed tv tak nie mooglam wstac... nastawilam tylko zmywarke na mycie.. wypilam teraz earl greyke naciagnelam skarpetki na stopy i sie jeszcze znowu na troche poloze :-) lenius totalus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna blondynka ja mam zaplanowana cesarke ale Tobie nie pomoge bo nie mieszkam w Polsce, a te procedury sie pewnie roznia. w ogole wiem, ze jest tu kilka mam rodzacych poza pl, wiecie moze czy jak pojade do pl np na swieta bozego narodzenia sie wybieram to musze gdzies w urzedzie zarejestrowac dziecko? nie wiem jak to wyglada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) ale mi sie dziś pospało, wprawdzie twardo zasnęłam dopiero nad ranem ale i tak czuje sie lepiej niż ostatnimi czasy :) ale bol brzuch i tak milam w nocy.. kurde ta koncowka to jest masakra mam u siebie moja 15-letnia siostre wiec skorzystałam z jej \" usług\" i poprosiłam o pomycie okien... spisała sie na medal :P wiec w prezencie dostanie plecak do szkoły, ktory sobie wczoraj upatrzyła :) a ja poprasowałam i pozmieniałam firanki.. potem był obiadek a teraz piecze sie ciacho z wisniami ... taka mam na nie ochote ze szok.. kurde ale mam dzis \"pałera\" chyba dlatego ze czuje sie wypoczeta:) naturalna blondynka ja mam zaplanowana cesarkę ze względu na stan moich nerek.. mam skierowanie od urologa a moja gin wzięła to pod uwagę i w poniedziałek idę umówić sie na konkretny termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, dziewczyny godzinę nadrabiałam to co napisałyście od wczoraj. Normalnie forum żyje jak nigdy...:) Ja jeszcze chciałam zapytać odnośnie tej kasy z MOPSU. Bo wiem że zaświadczenie o dochodzie z US ma być za 2007 rok mój i męża, a ten dochód będę miała przeliczać na 2 czy już 3 osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze glupie jest to, ze jak sie wezmie ten tysiac z mopsu to trzeba tez brac te 48 zl, gdyby jeszcze przychodziloby to na konto a tak to trzeba stac w kolejce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka baby. Tatuś ma wyłączony telefon.jaja a ja mam takie wzdecie,że normalnie nie moge się ruszać, help :( macie jakieś sposoby domowe.bo zaraz pekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm na zwdecia mi czasami pomaga puszka pepsi po tym zawsze ladnie mi sie odbija i jest mi lzej ale na wzdecia "dolne" nie mam rady... moze poprostu sie wystrszyl wiesz jacy sa faceci to duze dzieci, musza wszystko powoli przetrawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×