Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Naturalna blondynka, ja ci powiem jak w Krakowie było jak robiłam praktyki, oni nie chodzili nigdzie, robili wywiad, ale nie szli do nikogo do domu, bo nikomu się nie chciało. A z zasiłku w każdym momencie można zrezygnować. Ja się śmieję, z tego 3 bo nie będe się wygłupiać. U nas są dwa. Przyznawane z gminy i z państwa. No i oczywiście wszelkiego rodzaju zasiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.becikowe.com/?sr=zasilekrodzinny.html tutaj sa wszytskie informacje i formularze o becikowym :) jestem tak padnieta ze tylko was poczytałam i wybaczcie ale nie mam sił komentowac wszytskiego plisza.. trzy,aj sie dzielnie.. jestem z toba a temu facetowi pokaż ze potrafisz bez niego dac sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie będziesz się wygłupiać skoro piszesz, że mąż na tym urlopie dostanie 100 zł? Skoro taką ma umowę i tak faktycznie dostanie to jak najbardziej ci sie to należy (przynajmniej w tym miesiacu) :-D no chyba, że ty zarabiasz dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA obecnie nie zarabiam :). Ale wiesz co ja to jestem taka głupia, że mimo tego, ze wiem jak to wygląda, myślę sobie, ze są bardziej potrzebujący ode mnie. Poza tym hmmm, śmieję się, że jakto potem pracownik socjalny z kartoteką w mops :D Mąż zarabia dobrze, tylko umowę ma g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe, mimo tego, ze ja pracowałam i on, to wychodzą grosze na miesiąc. Ale jakoś tak wychodzę z założenia, że nie będę naciągać państwa skoro mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to już indywidualna sprawa każdego i zależna od faktycznych potrzeb i możliwości finansowych. Ale wierz mi - klientami MOPS-u są osoby z bardzo różnych środowisk i nie tylko sama patologia :-) Tak sie składa, że ja jestem pracownikiem socjalnym i mam wśród klientów także lekarzy :-) No i szczerze chodzę na wywiady :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna blondynka, ja wiem, bo też trochę widziałam od środka. Ale miałam koszmarne wspomnienia i powiedziałam, że za cholerę nie chcę pracować w mops. Te baby mnie tak odrzuciły od tej roboty. Koszmar :D Mam nadzieję, że ty tak nie masz :D. Heheh żartuję :D. Ja mam taką głupią moralność i taką głupią i naiwną chęć bycia fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie robiłam praktyki to chodzili jak im się chciało, zamykały się w pokoju i paliły fajki i piły kawę :). Takie to mróweczki z nich były :D. A i każdy klient z góry był nic nie znaczącym robalem łażącym po ich ziemii i trzeba mu było to udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za info my dostaniemy ten 1000 dla kazdegona drugi sie nie lapiemy a trzeciego nasza gmina napewno nie daje no i 2000 dostaniemy z naszych ubezpieczen ale ta kase chce zostawic na przyjecie z okazjoi naszego slubu koscielnego i chrzcin ale jak trak dalej pojdzie ta kasa rozejdzie sie szybciej niz moglibysmy sie tego spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko chęć bycia fair to wcale nie jest głupie ale jak najbardziej normalne i pożądane tylko te nasze polskie realia wypaczają nam obraz i powodują, że człowiek zaczyna się zastanawiać czy przypadkiem nie zrobic jakiegoś przekretu. Co do tych "bab" to wiem o czym piszesz bo to czasem zauważalny symptom wypalenia zawodowego. Ja na szczęście jeszcze nie jestem na takim etapie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, my chcemy wszystko odłożyć, bo teraz te na czarną godzinę pieniądze poszły na wyprawkę, na samochód itd. Dlatego wszystko pójdzie na konto :). Żeby było na wszelki wypadek. :) Naturalna, ja się domyślam, że to o wypalenie chodzi. Ale to przerażające w wykonaniu osób które mają po dwadzieścia kilka lat. A jakże przykre, pewnie znasz to od koleżanek z pracy. Dlatego też powiedziałam, ze za nic w świecie nie chcę iść do MOPS. A co do naszego podejścia narodowego, żeby wyciągnąć skąd się da, ehhh, niestety dlatego to państwo tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym naturalna, człowiek oglądając to co się dzieje, z każdej strony zaczyna się zastanawiać czy on jest normalny, bo cała reszta robi co innego. Myśmy już z mężem doszliśmy do wniosku, że nigdy się nie dorobimy, bo nie potrafimy być tacy hmmm bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki babeczki za te linkio becikowym zaraz bede je wertować? a czy któraś z Was na dzieńdobry wie jak się dowiedzieć czy miasto daje taki ekstras jak Kraków??? Boje sie, ze wnaszym UM fige się dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by nie, ja już spowalniam, bo zmęczona jestem i zaczyna mi być strasznie gorąco :) Oglądałam fajny film "Inwazja" z Nicole Kidman. Polecam :D Oderwanie trochę od wszystkiego. Do kina już nie chodze, bo nie jestem w stanie wysiedzieć 2 godzin :D. To porzynajmniej na dvd mozna coś oglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu wciagam platki, mala fika w brzuszku ja na noc wzielam aspargin ( potas i magnez) bo tylko to znalazlam w domu moze cos pomoze na te nocne bole i zaraz chyba tez ide sie polozyc i tez zapodam sobie jakis film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wykąpałam, zjadłam kolację, położyłam męża spać i zaraz sama się zmywam, bo jakaś zmęczona jestem jakbym nie wiem co w ciągu dnia robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana --- mi lekarz zalecił no-spę forte 2 razy dziennie z tym ze ona jest na receptę. Tę słabsza mozna dostac bez. Ale jak Ci pomoże magnez i potas to z nospa daj sobie spokój - przenika przez łożysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja w sumie nie wiem czy te nocne bole sa skurczowe no raczej nie one sa takie dziwne jakby mi ktos 10kg kamieni do brzucha napchal i nie mam sily sie przerzucic z boku na bok a jak juz sie przekrecam to brzuch mi sie caly naciaga no ale sama swiadomosc ze cos wzielam moze pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie będę z Wami zegnać bo moj maluch dzis niepokojąco spokojny jest... Muszę gnaty rozprostować to moze troche poszaleje:-)) Dobrej i SPOKOJNEJ nocy babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozżżż,ale wy dzisiaj naskrobałyscie!!!to jakis rekord chyba!!! ja tez sie zastanawiam jak to bedzie z tym dodatkowym tysiacem na urodzone dziecko.nie cierpie załatwiac tego typu spraw dlatego znajac zycie na pewno znajde kogos kto dla mnie zorientuje sie w tym temacie.ja nie mam slubu z D,moge sie wiec podac jako samotna matka.moze to pomoze,hmmm..bo w sumie zarobki to ja nie miałam zbyt małe,no,ale moze jako ta samotna.okaze sie w praniu. która z was pytała o wode.ja jak wróce do pracy to chyba odstawie mała od cyca i wtedy bede jej przygotowywała mleko na wodzie mineralnej PRIMAVERA/w domu pijemy ja od paru lat/.juz sie dowiedziałam od kolezanki,ze dla bobasa bede musiała ja ugotowac. podłoga,az zaparło mi dech kiedy obejzałam sobie zdjecie pokoiku.bajka!! karusia,no patrz,a ja o tych 14dniach opieki zapomnialam,myslałam,ze to tylko 2 przysługuja.musze powiedziec to mojemu,niech sie dokładnie wypyta w pracy.zaoszczedziłby urlop.bo on chce posiedziec z nami od urodzenia do konca sieprnia ,a potem w grudniu,no i troche w styczniu jak ja juz pójde do pracy. dziewczyny,ja juz mam wszystko przygotowane,wszystko kupione,tak wiec moge juz ze spokojem w tych moich nowych laczuszkach:)naginac na porodówke.w przyszłym tygodniu mój ma wyjatkowo popołudniówki,ja póki co wyleczyłam juz grzybka,tak wiec z samego rana jak smietana bede chłopa wykorzystywac sexualnie. a tak w ogóle to ja sie zastanawiam jak ja sie wyrobie do roboty jak mała bedzie juz z nami.ja bez niej zawsze sie spózniałam,a co dopiero ja ona juz bedzie ,masakra!!!! acha,zyłki i wylewki nadal mam,ale odkad stosuje ten zel to nogi przestaly mnie bolec,powaga!ponoc po ciazy to zniknie,mam nadzieje. acha,jakby która miała problem z wysuszona skóra,bo mnie ten problem dopadł jakis miesiac temu/głownie na nogach/to bardzo polecam czerwony garnier do b.suchej skóry na przemian z balsamem johnson tez do suchej skóry.rewelka!!! ja jeszcze pobuszuje po allegro,zjem greifruta i spadam do wyrka.mam nadzieje,ze moja mała da jakis znak,bo osttanio na prawde prawie w ogóle jej nie czuje. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :-) nie nadążam za wami ... dziś po wizycie u gina - Mikołaj już waży 3 kg a zostało mu ... no do 11 sierpnia czasu :p Umówiłam sie wstępnie na 11 na wizyte po której moge od razu udać sie do szpitala jak wytrzymam . No mam poważny problem - na nogach co myślałam że to siniaki ... to podskórne rozstępy ;( ale masakra ... od ciężaru jakim jest mój syneczek .... no po drugie musze mało pić wody - mam tyle wód płodowych że jak mi odejdą to zaleje cały pokój :p :p żart oczywiście . Dziwny jest fakt że głowa i brzuch Mikołaja odpowiada 39 tygodniowi ciązy ... nie wiem już co mam myśleć powaga namieszała nam ta moja gin dziś ... no i nogi mi tak popuchły że zaleciła mi jeżdżenie na rowerze i skakanie i bieganie :p no tak powiedziała żebym nie popuchła bardziej .... czekam teraz sobie do 11 sierpnia i ide na porodówke z moją gin ;) dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś-27 zauwazyłam pytałaś o mnie miło mi :-) że sie o mnie troszczysz ;-) jestem obecna ale tak sie rozgadałyście że nie wiem co pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja już wstałam, konsumuje śniadanie, robię prasówkę i oglądam tvn24 :D także polityczny poranek :) Noc w miarę przespana, ale rano sprawdzałam czy nie wytrarłam podłóg w drodze do ubikacji. Chyba co 20 minut chodziłam :D. Lepsze to niż ból brzucha. Eudaimonia, bo po prostu twój dzidziuś jest grubasek, teraz już nie patrzy się na USG co wskazuje, bo brzuszek może mieć większy, nóżki krótsze, ot cechy osobnicze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×