Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Pliszka a co się stało? LadyMia, prawie się posikałam ze śmiechu jak to przeczytałam :D. Wiecie co czy wy macie też takie ogromne ilości mlecznego śluzu? Nie wiem co jest. Kurcze nie wiem kiedy urodzę, nie mogłoby być jakiegoś licznika na brzuchu kiedy to się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guślarka mi to też zawsze wychodziło, do dzisiaj, brzuch mi przesłonił całą widoczność :D. A golić się niestety nie mogę, bo potem mam takie podrażnienia, uczulenia, że nie mogę sobie tego zrobić przed porodem. Macie inne sposoby? Jak się pozbyć włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->wyskubać?...ja się golę od zawsze..na początku piekło ale potem skóra się przyzwyczaiła.. pliszka---.co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nie piecze, swędzi koszmarnie, nie ważne jak nawilżona była by skóra, jak odkażona by wcześniej była. Koszmar, zadrapałabym się do żywego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał wczoraj przyjechać. przyjechała jego siostra i rozłożyła rece że ona tego nie może zrozumieć. zadzwonił jego ojciec że też nie rozumie powiedziłą tylko że jemu oznajmił że tu do nas nie przyjedzie a jak sie nie moge dodzwonic nic żadnego znaku życia dlaczego? no dziewczyny czarna dupa. a mała jak by czuła że coś jest nie tak rozkopała się jak szalona.dopiero się uspokoiła po 4 magnezach. aż mi brak słów. miał przywieźć pieniądze na wyprawke dla małej , na dom .pieknie poprostu pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi spokojnie sobie golę, ale niestety hmmm jej nie potrafię. Pliszka zaczekaj, jak to nie przyjechał to gdzie on jest? Jesteście małżeństwem czy nie? A rozmawialaś z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Ja juz po wczorajszej wizycie u ginki i u położnej,widzialam porodowke Jestesmy z mezem w szoku jak slicznie,przytulnie i nowoczesnie jest na sali porodowej,wlasna lazienka,szafeczki,muzyczka,przyciemniane swiatła,fotel dla meza,wyrko jak w szpitalach w filmach zagranicznych,naprawde super:D:D:D Pytalam tez o fakt przyjec do szpitala,bo jak ostatnio mi sie tam wyladowalo,to mloda pani doktor powiedziala,ze jakbym teraz rodzila to nie ma miejsca ani w inkubatorach dla wczesniakow,ani na porodowce ani na patologi,taki jest bummmmm No ale p.Jadzia powiedziala,ze nie ma takiej opcjii,jak przyjade to napewno zostane przyjeta i nie mam sie stresowac:D Kurcze naprawde czlowiek czuje sie przy p.Jadzi pewnie,milo i bezstresowo,strach mija:D A dzis moja gin powiedzila(tez pracuje na klinicznej w szpitalu w ktorym chce rodzic),ze lepiej trafic nie moglismy,p.Jadzia wszystkim sie najlepiej zajmie A co do wizyty u gin,znowu siedzialam 50 minut:P,bo byla kupa papierow do wypelnienia.No bo konczy mi sie chorobowe 182 dni z koncem lipca,musiala mi wypelnic papiery do Zusu,aby mi dali do czasu porodu zasilek rehabilitacyjny itp.pierdoly takie ze glowa mała,ale napisala małdnie,ze absolutie nie moge przyjechac na komisje bo mam ciaze zagrazajaca,wiec musza sobie zaocznie sami mi przyznac bez mojej obecnosci. Musiala mi wypisac skierowanie,recepty no i zwolnienie,badała mnie,aby zobaczyc czy szyjka dalej sie nie rozwiera,no i jest ok,ma nadal na 1 cm.czyli dzieki lekom sie zatrzymała,ufffff.Poza tym trzyma sie dobrze,za 1,5 tyg.mam zrobic sobie jeszcze morfologie,zelazo i mocz,a na kolejnej wizycie za 2 tyg.bedzie mi pobierala wymaz z pochwy na tego wstretego paciorkowca typ.B,ciesze sie,ze sama z taka inicjatywa wyszla,bo wtedy bede wiedziala czy mam go(wiekszosc kobiet ma) i wtedy po porodzie beda wiedzieli,ze dzidzia ma dostac od razu antybiotyk,chyba,ze uda sie mi dostac lek przed proodem no ale jakbym nie zdazyla to wtedy dzidzia dostanie. -A nasz maluch waży 2100(-+500 gram,raczej na plus wedlug gin),jest zdrowy i bardzo ruchliwy,pokazal znowu nam twarz i nosek,pani doktor mowie,ze nie mam sie cieszyc,ze bedzie sredni,bo przez ten miesiac moze podwoic swoja waga:D:D mam nadzieje,ze jednak nie hehehe.Serduszko bije miarowo wczoraj 148/min.wszystkie narzady ok,ehhhh ciesze sie strasznie,malutki w polozeniu glowkowym,wiec juz wiem czym i gdzie mnie kopie:P:P W przyszly piatek odstawiam Fenoterol i juz napewno nie dadza mi na kolejny czas,gdyz bedzie to 36 tc i nawet jak maly bedzie chcial wyskoczyc juz bezie na to gotowy:D:Duffff zobaczymy jak na kolejne odstawienie zareaguje moja macica,maz bedzie 4 dni przed urlopem wiec mam nandzieje,ze damy jakos rade.Oby mlody nie zaszalał i nie wyskoczyl w ciagu tego tygodnia,bo moj maz od niedzieli bedzie w morzu i wroci dopiero za tydzien w niedziele,wiec nawet jakbym zaczela rodzic to nie bedzie mial jak wrocic gdyz bedzie w morzu,a helikopterem z manewrów go nie przywioza:P:P,wiec bee musiala sie postarac zacisnac nogi i lezec lezec lezec aby to nas nie spotkalo,bo bym tego nie przezyla i moj maz tez:(bo bardzo chce byc ze mna,z czego jestem bardzo zadowolona:D:D No to tyle co u mnie od wczoraj,zaraz przeczytam co u was i odpisze,bo nie nadrobilam tak sie rozkrecilyscie:P:P ehhhhhh ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulepiona podłoga--->piękny pokoik!A w którym szpitalu będziesz rodzić? Bo jesteś z centrum B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka❤️ Boziuuu co jest,wytlumacz nam bo sie martwimy,a nie bardzo pamietam czy to Twoj maz czy facet i jaka jest wasza sytuacja............. Kochana daj znac:( Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Pliszka co się dzieje??? Nowa - zazdroszczę Ci tej zadymy z czopem!!! Trzymam kciuki z całej sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu! Przeczytalam! Siedzialam cala godzine i nadrabialam zaleglosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba-> mamy do siebie rzut beretem:) Pliszka-> co sie dzieje? Podlogo->( przez oczko ciagle myli mi sie jaka) witaj:) Szylusia-> tez wysylalam papiery do zusu. I tez mialam wpisane ze grozi mi przedwczesny porod i takie tam... MNie dzisiaj znowu krocze boli, tak jakby maly sie znowu obnizyl czy co. Ale przestalo mnie swedziec i piec. Karusia-> anie masz po sexiku. Moj maz wczoraj narobil mi ochoty zanim poszlismy spac. Ale nic z tego. Zasnal! Chociaz w zeszlym tygodniu posexilismy sie troszke i smiem stwierdzic ze na mojego grzybka nie podzialaly tabletki tylko wlasnie sexik, bo od tamtego czasu mam spokoj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko co do zwikszonej ilosci sluzu to bez wkladek nie wyobrazam sobie teraz zycia.. a co do depilacji hmmm nogi jade normalnie ale mala tak na pamiec haha Pliszka daj znac o co chodzi!!! ja zjadlam obiad, polezalam a teraz wziela mnie che na platki na mleku wiec ide grzac mleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×