Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

geje, lesbijki, murzyni--> toleruje jak się z tym nie obnoszą, generalnie 3 metrowym kijem nie dotknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj🖐️ No co do glupich gadek znajomych,rodziny itp.kiedy urodze,mam ten plus,ze nie wychodze prawie z domu:D Poza tym jak juz wyjde(ostatnio nie moge zakaz,za duzo schodow na dół) to znajomych az tak nie spotykam,a ci co mieszkaja w naszym boku wiedza kiedy rodze wiec sie glupio nie pytaja. Rodzinka tez spokojnie,bo wszyscy wiedza kiedy rodze i w sklepie u nas tez luzik,wiec nie musze sie wkurwiac,a jak juz ktos czasami zapyta to mowie LADA DZIEN PO NIEDZIELI:P:P:P Co do gejów,lesbijek itp.wiecie ja traktuje ich normalnie jak kazdgeo innego czlowieka,mam sasiadke lesbijke,fajna babka ,mila sympatyczna,normalna,mam kolege geja.....jest super kumplem dobrze mnie rozumie:P,no a co do murzynow...hmnnn zawsze marzylo i sie miec z takim dziecko...taka malutka cimna corcie albo synka z pieknymi lokami,ehhhhhh A wiec jak tolerancyjna bestia jestem....a najlepsze zabawy sa w klubach gejowskich....bo nie ma natretow i mozna sie wyszalec:D:D A ja w onocy znowu zero snu,jak zreszta od 2 miechow.......ale dzis wyjatkowo mialam przekichane,zanim sie polozylam to mialam biegunke,mlody kopal po jelitach i cala noc bolał mnie brzuch,a jak sie przekrecalam tu juz wogole jakbym miala zaraz peknac,niewiem co to byo,ale teraz tez jest srednio,wlasnie zmykam do wc:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie orientacja seksualna, czy kolor skory nie ma żadnego znaczenia. Mało tego znam niewiele lakich osób ale są toludzie niezwykle odjazdowi. Jak się patrzę na częstą obłudę hetero to sa takie chwile, że wszytkich swoich znajomych zamieniłabym na homo albo bi.... ale to indywidualna sprawa każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam kolegę geja i nie przeszkadza mi to zupełnie.Jakoś nie jestem rasistką ,ksenofobem ani homofobem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila, chwila , no to nie tak miało być.Geje i lesbojki, jak się nie obnoszą, a reszta ( murzyni, azjaci , hindusi itp) ok ale do kontaktów"partnerskich", nie. Karusia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki, haha moj maz grzecznie przespal cala sobote- a wczoraj probowal mi zrekompensowac to ze tak sie zachowla haha mi nawet odeszly te nerwy na niego bo przyznal mi sie ze troche przeraza go mysl o tym ze za kilka dni pojawi sie nasz maluch.. ale damy rade :-) nie wdziewie mu sie bo mimio wielkiej radosci tez jestem pelna obaw ale ciesze sie ze bedziemy razem... noce mam straszne a dzis moja mala tak mnie kopnela w zebra ze az sie poplakalam potem tak dawala mi w krzyz ze myslalam ze zaczelam rodzic... potem przestala ale od rana boli mnie ten krzyz...wogole jakos mi sie zdaje ze w nocy mala mi sie ulozyla jeszcze nizej bo wydaje mi sie ze brzuchol mam nizej a te bolesne jej ruchy w nocy by na to wskazywaly tak samo czulam jak w nocy przestawiala sie glowka w dol... no sama nie wiem albo juz zaczynam swirowac hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, nie moge sobie miejsca dzisiaj znaleźć.Zaraz mnie trafi, mam jakieś poddenerwowanie, nie wiedzieć czemu.jak się ktoś nawinie to raczej bede strzelać. na bank. tęsknie za Krakowem.jakoś mnie dopadło.jesssuuuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. To chyba racja z tym czyms w powietrzu, bo ja tez przespalam calutka noc i tez bez przerwy na siusiu!niesamowite! Wiecie co?Ja po tej calej aferze, kiedy myslalam ze to juz, a w koncu sie okazalo ze nic ztego to jakos sobie odpuscilam!Normalnie stracilam cala wene na rodzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym moj szanowny mezus tak mnie wkurza ze szok! Ostatnio kocham go bardziej jak jest daleko!Wiem ze to hormony itd. ale jedyna osobe jaka chcialabym teraz widziec to moja mame.buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. A ja w przeciwnosci do Was nie moglam spac. Budzilam sie, latalam siku, a jak juz dobrze nad ranem mi sie spalo to maz stwiedzil ze wstajemy bo na zakupy trzeba jechac. Pozdrowienia dla pomaranczowej kolezanki. Fajna ona:) Szylusia-> daj spokoj z kolezankami. Niby mamy miec tyle czasu bo na chorobowym, ale ja jakos na nadmiar wolnego nie moge narzekac. Moja najlepsza kumpela wyleciala na jakas wyspe i wraca we wrzesniu. A tak zostaje mi rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do murzynow(tak teraz mi sie przypomnialo) Slyszalyscie o blizniakach, jednym czarnym, drugim bialym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety może fakt że nie znam ani jednej lesbijki osobiście ani geja osobiście znam tylko z widzenia i wiem którzy to którzy ... tylko tyle i mam po prostu odruch odstawny :p poza tym mój brat np jest szefem 4 takich murzynków i oni podobnmo tak śmierdzą że to jest nie do opisania nie mówiąc o tym że sie nie myją bo twierdzą że ten zapach jaki oni wydalają przez pot pociąga kobiety - tak tylko że ani 1 z nich nie ma stałej partnerki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam ale to zdarzyło się na wskutek zapłodnienia in vitro i widocznie próbówka była nie domyta;-) ja właśnie kupiłam Naj i tam jest artykuł o prawach przysługujących podczas porodu oraz o wymiarze urlopu macierzyńskiego.Są też wyniki konkursu organizowanego przez fundację \"Rodzić po ludzku\" na najlepszy szpital położniczy.Wygrały dwa-W Krakowie,ten który mam pod nosem i do którego się wybieram i w Pucku.Wyjdzie w praniu jak będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo takich cudów natury, to słyszłam o takiej tzn znam ją osobiście.nimfomanka, rano jeden chłopik wychodził a wieczorem dopadła murzyna. okazało sie że jest w ciązy i nie było wiadom kto jest ojcem.małe się urodziło no i pierwsza fama poszła że jest mulatek.ten murzyn ma już dwójke dzieci każde z inną babą , a do tego jest ginekologiem. tak się zastanawiałyśmy z kumpelkami jaki z niego lekarz skoro nie wiem jak robic żeby nie zrobić.no ale kumpela pokazała zdjęcia no i mały wypada na białego;) tak więc murzyn odpada a zostaje ten drugi. w każdym razie no ja z murzynem na randke bym nie poszła za nic w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh nie wiem co z tymi linkami, ale też gazeta.pl na samym dole w dziale rozrywka pt autorka najgłupszej piosenki powróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo sie tu dzialo w weekend :) o pomaranczkach nie wspominajac :O Szylusia- rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale dla dobra dzidziusia olej to cieplym moczem ;) bylismy w niedziele na poprawinach u kuzynki mojego meza, na weelu byc nie moglismy, bo przyszedl na nie tesc ze swoja kochanka i postawil ultimatum albo on albo my, rodzina wybrala jego wiec my bylismy tylko na poprawinach. mielismy w ogole nie isc ale ojciec kuzynki jest u nas kierownikiem budowy wiec poszlismy. wkurzyla nas kuzynka, bo kupilismy jej symboliczny prezent, komplet dwoch filizanek i maskotke wielkiego miska, bo chcieli zamiast kwiatow. ona wprost powiedziala, ze wlalaby pieniadze, bo by jej sie lokal wrocil! kurcze ale my na weselu nie bylismy, wiec co ona idiotka oczekiwala ze damy jej kilka stow w prezencie??? wkurzylo nas to, ze hej! :( posiedzielismy dwie godziny i zmylismy sie stamtad :) no nic ide piec sernik z brzoskwiniami, bo jutro odwiedza mnie kolezanka, ja ze wzgledow wiadomych siedze w domu, zeby porod nie byl za wczesnie. trzymajcie sie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo No nie uwierzycie...........moja wyzej wspomniana kolezanka,wlasnie do mnie zadzwoniła,ze jedzie do mnie z mezem i synkiem 2,5-letnim........normalnie mnie rozje.............slyszala,ze sie niezbyt ciesze,ale jest juz w drodze....i co ja mam powiedziec,normalnie wiedzialam,ze tak bedzie...a ona wie,ze rozwscieczonej osie powinna dac czas,no ale coz zaryzykowala i pewnie dlugo nie posiedzi:P A ja po dzisiejszej nocy czuje sie do dupy...brzucho pobolewa....jak leze jest lepiej,ale jak tylko wstaje to od razu mam skurcze....tak to jeszcze nie mialam ciekawe co to znaczy,bo zazwyczaj zanim dostalam skurcz troszku pochodzilam,a teraz od razu jak wstaje:(:(Mały tez szaleje,wierci sie ,kopie,wystawia noge mi prosto w watrobe....ehhh ile ja bym dala,zeby teraz zasnac i obudzic sie za kilka dni.....albo chociaz jutro,aby bylo lepiej a tak dupa....w nocy sie krece w dzien leze,ale co chwila musze sie przekrecac bo cos mnie cisnie,cholera jasna mam czasami juz dosc.............. ooooooooooo koncze bo domofon dzwoni pewnie ona:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Maly tez jakis rozbrykany, kopie, wierci sie, wystawia cos z boku... a wczoraj wieczorem to chyba z pol godziny czkawke mial. Juztro mam wizyte ufryzjera, trzeba zrobic z soba porzadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki rano byłam w szpitalu żeby sie umówić na cesarkę, wiec u nas jest takie przepełnienie ze nawet rodzącą jest ciężko wcisnąć na termin, tak wiec mam sie zgłosić 18.08 do szpitala a 19 zrobią mi ciecie, no chyba ze coś zacznie sie dziać wcześniej to mam iść jak na ostry dyżur :) trzymajcie kciuki żeby mały dotrwał do tej daty :) potem byliśmy z m. odwieść moja siostrę i troszkę posiedzieć do mamy, oczywiście ona wyciągnęła mnie na zakupy i znów kupiła pełno ciuszków do małego, och ta babcia !! przypadkowo przy tacie napomniałam ze muszę kupić sokowirówkę a on na to ze dla wnusia to on kupi taka jaka chcemy :P muszę wam powiedzieć ze nie wiem co mam robić by spokojnie i w całości przespać noc, boże jak ja sie mecze.. a co to będzie jak sie młody pojawi na święcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Pliszka - pytalam kumpele o tego prawnika dla Ciebie, zna kogos ale bardziej od spraw budowlanych, ale ma zapytac jeszcze swojego faceta, bo on jest Slowakiem wiec moze kogos zna. Ta obrotna Slowaczka nikogo niestety nie zna. Mnie nikt nie pyta, o rozwiazanie, bo brzusio tak max na 7 miesiac wyglada. Biedny Zuziak nie ma w ogole w nim miejsca wiec wypycha mi jedna strone i tak smiesznie to wyglada, lewa strona bardziej stozkowa, a prawa taka okragla. Moze kobitki gdzies powyjezdzaly, skoro sie nie odzywaja, no chyba, ze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mamy juz kolejne topikowe dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×