Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

chimerka , dzięki wielkie za pamięć , naprawde, A dzisiaj jakoś spokojnie, nerwy odeszły, mała tylko się przeciąga , i ładna pogoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! poszłam spać o 2 ,wstałam o 5...eh..wczoraj po południu byłam w odwiedzinach u koleżanki z pracy trochę się odmuliłam.Nie wiem co jest,ale strasznie boli mnie dół i kość łonowa,mam wrażenie,że główka dziecka zaraz mi wypadnie.Nie wiem czy ona faktycznie jest taka ciężka ,że aż tak bardzo naciska bo w poprzednich ciążach czegoś takiego nie miałam(chociaż dzieciaki do małych nie należały).Boli mnie to okrutnie,chociaż nie jestem specjalnie nadwrażliwa i czuła na ból.Już bym mogła urodzić... szylusia---> i co?obie przeżyłyście spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Karusia Ty bidulko! Na kiedy masz termin? Moze lepiej jechac do szpitala i niech wywoluja, bo to pewnie krotka pilka skoro juz czujesz malucha w kanale rodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ost @ na 3o lipca a z usc na 24 lipca jak mnie będzie tak boleć to dziś pojadę... a gdzie okko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Okko albo na jakichs wakacyjnych wojazach albo... hi hi, bo cos sie dlugo nie odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ost @ na 3o lipca a z usc na 24 lipca jak mnie będzie tak boleć to dziś pojadę... a gdzie okko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie ale się tu działo przez wekend, karusia no to będziemy czekać :) :) i szybkiego rozwiązanie życze :) :) oczywiście prosimy o relacje 🌼 w piątek byłam na wizycie, jutro następna więc napisze co i jak, dobrze się czuje tylko czasami mnie brzuszek pobolewa i ciągle mnie ciągnie w dół i napiera na krocze, ale to takie uroki :) buziolki moje kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaObserwatorka
hej dziewczyny, jestem z tematu listopad 2008, mozecie mi powiedziec ile juz przytylyscie w ciazy? bo ja tyje w zawrotnym tempie, jestem w 26 tygodniu i mam okolo 15 kg na plusie :( dziekuje za zainteresowanie i odpowiedzi, zycze wam duzo szczescia i udanych porodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam chyba najwiecej na ym topiku, bo az 18 kg a mam jeszcze do konca miesiac. cicha obserwatorko- niektore kobiety juz tak maja, ze niewiele jedza a tyja na potege :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki Tyle tu sie dzieje ze nie wyrabiam z czytaniem ale staram sie byc na bieżaco, ciekawe co z okoko może to już, zawsze sie udzielała a tu cisza, cichaobserwatorko każda tyje inaczej, mam koleżanki ktore w ciązy przytyły 30 kg i urodziły zdrowe dzieciaczki ale teraz męcza się z zrzuceniem wagi, poproś ginekologa aby pokierował twoim odzywianiem i wszystko bedzie ok. Ja jestem w 37 tygodniu i mam 7 kg na plusie ponoć mało ale ja i tak zaczynam sie czuć wielka.... pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam z góry, że nie odpiszę, na to co napisałyście, ale tyle tego że szok. Ja jeszcze nie urodziłam, był mąż, ale dzisiaj już pojechał. Ehhhh nie mogę, takie wyjazdy, rozjazdy jeszcze bardziej mnie rozbijają. Nie wiem już mam serdecznie dość wszystkiego. Zaczynam się panicznie bać, stresować, martwić się i w ogóle wszystko na raz. Szkoda gadać. Flamasterka nic sie nie przejmuj. Ja w sumie przytyłam 20 kg, ale widzę, że w ciagu ostatnich kilku dni schudłam i w sumie wyszło około 17-18 kg :). To jest też odpowiedź dla CichejObserwatorki. Każda z nas tyje inaczej. Jedna 30 kg, inna 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oczko a my już myślałyśmy ze jest forumowy dzieciaczek :) doskonale rozumiem ze meczą cię te rozjazdy, ja tez znieść nie mogę kiedy mój m. nawet tylko idzie na nockę a co dopiero jakaś delegacja.. jak to łatwo sie przywiązać do kogoś :) ja przytyłam jakieś 13-14 kg ale zostały mi jeszcze 4 tyg wiec pewnie będzie więcej tym bardziej ze mam apetyt.. a już czuje sie jak hipopotam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzieciaczek jeszcze nie :) Obiecuję, że mąż napisze do was, żeby poinformować co i jak :). Ma też nakaz wysłania zdjęć na maila :). Tak koszmarnie puchną mi dłonie. Rano po przebudzeniu, nie mogę zgiąć palców. Coś okropnego, mam nadzieję, że w miarę szybko to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki. Dzisiaj w nocy wyladowałam , w szpitalu z krwawienie.Sprawdzili na wszystkie strony, mała ok , rozwarcia nie ma, skórczy też nie. ale powiedzieli że mam jakoś przekrwioną czy przewrażliwioną szyjke macicy i może mi sie teraz tak ulewać , bo się rozjeżdżam. A i jeszcze że mała już jest ułożona na szybki poród tzn, pod prawym moim cyckiem ma pupencje i plecki, :)) tak więc strachu się najadłam. Córunia moja do 4 rano nie dała mi spać aż się wkurzyłam i potraktowałam się magnezem. A ja przytyłam na razie 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka, mi ginekolog też ostatnio mówił, że mogę brudzić, plamić bo macica się szykuje :). Ale narazie cisza. Jejku dziewczyny jakbym chciała wytrzymać do piątku, soboty. Naprawdę, nawet nie wyobrażacie sobie jak. Wtedy już mąż będzie, będe spokojna i w ogóle :). A tak, to najbardziej się martwię jak on do mnie dojedzie, żeby jechał ostrożnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko ale ja mam jeszcze 4 tygodnie....ale jak sie małą narodzi 2 tyg wczesniej to w sumie się nic nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaObserwatorka
hej:) bardzo dziekuje za odpowiedzi! zycze wam duuuuuzo cierpliwosci i zdrowka:) no i przyjemnych (jesli tak to mozna nazwac) porodow:) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CichaObserwatorka, dziękuje bardzo, ja ci powiem jeszcze, że często to ile przytyjesz nie ma znaczenia jak szybko zrzucisz, moja koleżanka przytyła 12 i nadal po roku boryka się z wagą, a druga ponad 20 i już po pół roku praktycznie wszystko zrzuciła ;) Także głowa do góry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Pliszka - 5kg to malenko, ja juz prawie 12kg, a jeszcze 3 tygodnie mi zostaly, z tym ze w ogole tych kg nie widze, a czuje sie leciutko jak nigdy:) Ale jak bylam ostatnio w szpitalu spotkac sie z polozna i lekarka to widzialam kobity wieloryby, ło matko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątek na wizycie się ważyłam i mam 11kg+ lekarz mówił, że idealnie jak na 38tydz ciąży więc się nie stresuje :) :) wy też kochane się nie stresujcie okokokok no to zaciskaj nogi do piątku :) :) [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mało przytyłam , bo raz nie moge jeść tylko banany :) a dwa pan tatus mi takie nierwy robił od 4 m-ca , że to pewnie dlatego. Ale ja wyglądam o tak w sam raz, nigdy do patyków nie należałam , cycek u mnie zawsze był, i tyłek też tak w sumie w sam raz wszędzie , no teraz tak samo tylko cycek wiekszy no i mała z przodu. oko--> no masz racje niech te dwa tygodnie posiedzi, i ani chwili dłużej bo już ją tu chce mieć , mileńke moją kochaną, ja się jakoś tak czuje jak bym strasznie za nią teskniła, no nie wiem, te macierzyńskie uczucia są takie inne. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 piore sobie ciuszki ktore pokupilam i tak w przerwie tu zaglądam:) Oczko ->ja to bym juz chciala urodzic kurcze,jak tylko cos mnie zaczyna pobolewac brzuch lub kręgosłup to juz mam nadzieje ze moze sie zaczyna a tu doopa nic wszystko przechodzi hehe Ja przytylam 12 kg do tej pory,tez zbytnio tego po sobie nie widze tylko po brzuchu jakbym piłke połknęła hahaha Wczoraj i dzisiaj wyjatkowo dobrze sie czuje ani zbytnio mnie nic nie boli hehe Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade do szpitala zobaczyć co i jak bo boli mnie dół jak fix ale nie są to skurcze tylko taki ból tępy jakby się mała pchała a nie mogła.Aż nie mogę chodzić.Kurcze dziwne.Jak wrócę to napiszę.Bo zakładam sobie ,że jak mi powiedzą ,że jeszcze nie rodzę to nie zostaję w szpitalu,tylko ,żeby mi powiedzieli,że wszystko ok i czekać to już będzie mnie spokojnie w domu bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia->no pewnie ze w domciu lepiej inna atmosfera a nie to co w szpitalu:-/ Jak wrocisz to napisz od razu co i jak.Powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia koniecznie daj znac :) trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia❤️ Powodzonka.....moze to juz tylko zupelnie inne objawy:D:D Daj koniecznie znac,jak nie na topiku to smsem:D A ja wlasnie zabieram sie za prasowanie poscieli,recznikow ,przescieradel dla mlodego,jutro pewnie rozloze lozeczko,bo po prasowaniu bede lezala plackiem. Ale dzis kika godzin udalo mi sie przysnac,nawet mi nie przeszadzalo jak pan ogrodnik kosil trawe pod blokiem,no ale co sie dziwic jak tyle czasu nie spie,szkoda tylko,ze nie moge spac jak jest cicho w nocy:(:( Ide pierw zjesc rosolek...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie, tyle napisalyscie ze nie mam szans na nadrobienie !!! ja sie czuje w miare dobrze dzidzia jest raczej leniwa czuje ja kazdego dnia i nidgy nie mam dosc ! - zreszta pozno ruchy poczulam i nigdy nie bylo ich za duzo - juz dwa razy robili mi ktg sprawdzali wody i wszystko jest w porzadku na usg sie ruszala a ja nie czulam nie wiem jestem jakoas gruboskorna:) ---- troszke mnie to czasami martwi bo z tego co czytam wasze malenstwa sa duzo bardziej ruchliwe ale ogolnie staram sie myslec pozytywnie i ciagle sobie powtarzam kazda kobieta ciaza i dzidzia jest inna od dzisiaj rowno 4 tyg mi zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka🌼 Nie stresuj sie kazda z nas jest inna,kazdej z nas dzidzia tez,wiec jedne czuja bardziej inne mniej swoje malenstwo.Jezeli wszystko jest ok na ug i w badaniach to nie ma sie czym martwic.... Moj maly szybko dal o sobie znac bo chyba juz w 17 tc czulam jego ruchy,teraz jest coraz gorzej,rzadko fakt daje czadu tak,zeby gdzies mnie uciskal,ale kopie wierci sie przekreca tak,ze czasami nie moge usiedziec albo lezec. Wczoraj pierwszy raz dal mi takiego kuksanca,ze az lzy mi polecialy,leze sobie na pleckach nozki u gory wedlug wskazan,a maly kreci sie i kreci,no i w pewnym momenie..........tk przejchal mi noga od zoladka do lewego boku,ze lzy polecialy,bo tak wypial ja,ze jakbym miala pod skora jablko ktore ktos chcia wyjac mi przez skore.......uffffffff zabolało,ale widocznie mu bylo niewigodnie bo po tym fakcie sie uspokoił:D:D No i ogolnie ostatnio sie zaczyna to coraz bolesniejsze,ale coz mlody rosnie miejsca brak wiec coz tylko mu wspolczuc,ale juz niedlugo sie rozprostuje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×