Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Halo baby!!!! Byłam oglądać mieszkanie, dla mnie , małej i psa rewelacja. i o niebo tańsze.ale dostepne od wrzensnia.ja mam termin na 22 sierpinia.hmmm.jak ja to zrobie????ale co pieniądz na ulicy nie leży tym bardziej ze sie do tego hajzla nie mogr dodzwonić wiec na razie bede głową rodziny jednodochodowej.Zostaje wywoływanie porodu na pierwsza poł sierpnia. no ale o tym już było. Kupiłam maej wanienke.suuper taka ze specjalną podkładką dla niemowlęcia . a i jeszcze fotelik do samochodu i dwa kombinezony. nie ma to jak super mama, nie??!! łezka mi poleciała jak wypakowywałam graty do domu , no ale nic byle do przodu. Oko--> a propo zachciewajek, właśnie kończe golonke:) z bułeczkami z piekarnika . na deser arbuz. mnia mniam. sic! zapomniałam kupić to malinowe cudo.skocze pozniej z psiakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka jakie malinowe cudo? Kurcze, znów się nie opanowałam i kupiłam ciuszki. Takie piękne :D Byłam w 5-10-15 przeceny takie, że szok no i się nie oparłam pokusie :D. Kupiłam dwie bluzeczki, jedną z krótkim rękawkiem, drugą bez rękawów i do tego sweterek taki na 68, więc na te chłodniejsze dni :). Sliczotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak włażę do smyka to tak właśnie mam, nie mogę niczemu się oprzeć i zawsze wyłażę obładowana nowymi rzeczami dla młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o H&M również :) uwielbiałam w smyku kupować ciuszki jak młoda była w wieku niemowlęcym a teraz fakt te ciuszki nie mają tego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ochota na kisiel z jabłkami mnie naszła, ale a. nie mam jabłek b. nie wiem czy mam kisiel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam w 5-10-15 i też nie wyszłam z pustymi rękami. Kupiłam 2 śliczne czapeczki, spodenki i polarek:D W ogóle to wczoraj poszalałam. Męża nie ma a ja wzięłam jego kartę i dawaj do M1 i po sklepach:) Sobie kupiłam 3 staniczki, 3 bluzeczki tusz do rzęs, podkład i inne drobiazgi. Wydałam w sumie chyba 500zł. Masakra, może nie zauważy:P A dzisiaj chyba przesadziłam, bo zaraz wpadają koleżanki ze studiów a ja tydzień nic nie sprzątałam. Tak że od rana ze ścierką biegałam, 3 prania wrzuciłam, okno umyłam, zakupy...Ale od razu przyjemnie w domku. Tylko że nogi do tyłka mi wchodzą i brzusio trochę boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jutro babski wieczór i plotki, siostry wpadają i przyjaciółka, więc też będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko malinowe liscie;) ale chyba zostane przy malinowej herbatce. Też mam jobla na punkcie kupowania ubranek.wszystkie mamy różowe.bedą jaja jak sie lekarz walnął i urodzi sie chłopak. 3 pierwsze miechy w babskich ciuszkach hhahhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do golonki i arbuza dokładam strucle z bitą śmietaną i dżemem wisniowym. :) ale mam zachciewajki straszne wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem głupia, bo dałam na imię moim dzieciom Zuzanna I Łucja a pomysł zaczerpnęłam z książki, którą bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co to ma wspólnego z głupota? Moja mała bedzie Michaela, dziadek Michał, ojciec Michał. no i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wspak, w żadnym wypadku nie denerwuj się pomarańczami, one się pojawiają czasami, mają zdecydowanie jakieś problemy ze sobą. Jesteś normalna, a to że nadałaś dzieciom imiona z książki, heheh dobrze ktoś powiedział, jakby to miała być Smerfetka i Gargamel, a tak? Nie przejmuj się ograniczonymi osobami :D Oglądnęłam filmik, zrobiłam sos i teraz siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu się nie przejmuję, bo nie mam czym :) dałam tak na imię i zmieniać tego nie mam zamiaru... a ja oglądam "ten pierwszy raz" i piję rumianek, bo mam niesamowite skurcze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie pomarańcze??????? oko czy ja coś przoczyłam? ale mnie mała kopie , jesssssuuu.futbolistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, oglądnęłabym, ale nie chce mi się samej w pokoju siedzieć. I mam wybór siedzieć w towarzystwie i nie oglądać, albo iść do pokoju i oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka na stronie ciąża poród... tam się czepiają już po raz ktróryś na wspak dzisiaj. Jakieś niewyżyte dziewczątka. Na wspak, a jak kisiel się udał? A ja jednak przeniosłam się i włączyłam Polsat :) Sprzątam pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam \"Prosto w serce\" a ostatnio ściągnęłam sobie \"Jak w niebie\", cudowne :) a tymi pomarańczami nie ma co się przejmować, skoro ja się nie przejmuje? ;) kisiel dobry, obaliłam dwie salaterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, to dobrze :) Ja raczej za komediami romantycznymi nie przepadam, ale prosto w serce, szczególnie ścieżka dzwiękowa, nawet mojemu mężowi się podobała :D Ale fajne jest też "Życie od kuchni", "Niania w Nowym Jorku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×