Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

oko--->i jak zwykle we dwie na placu boju:-) ale może to są dobre duszyczki ,które pilnują ,żebyśmy nie przenosiły ciąży i chcą wywołać poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci wracają w niedzielę za tydzień.Ale ja do tej pory najlepiej jakbym była z powrotem w domu a marne szanse...Bo jak będzie mój mąż sam to były mu dzieci nie przywiezie ,ja wolę jakby się nie stykali.A były w poniedziałek za tydzień wraca do pracy więc też nie będzie miał z nimi co zrobić jakbym była w szpitalu a Michałowi ich nie przywiezie...eh.co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko---.raczej ci się to nie uda.My z okoko jesteśmy zaprawione w pomarańczowych bojach...Współczujemy wam tylko braku celu w życiu...ale każdy ma to na co zasłużył.A od straszenia są duchy a nie pomarańcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Ludziskom to sie nudzi jak piorun I biedaczyska myslą, ze ktos tu się przejmie pomaranczowym jadem... Ja dziś jestem po beznadziejnej nocy tfu.... Burza, siku co godzine i sny durnowate jak nigdy:-) Sniło mi sie, ze na dworcu PKP położna mi rozwarcie sprawdzała. dobre co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zaraz zaraz....
naszym celem nie jest strasznie was a wkurwianie a to akurat nam wychodzi, przyznaj oko, że Cie czasem wkurwiamy? :) sama tak pisałaś np. wczoraj... teraz zaprzeczasz, żeby pokazać jaka to Ty jesteś twarda i zaprawiona w boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaciez pierdzielę:-) takich jazd to jeszcze nie mam jak mi sie ten senny watek powtórzy to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko a ja słyszałam ,że twoja mama: a)klaszcze u Rubika b)przeszła "Need for speed" na piechotę c0przeszła "Mario" w lewą stronę napisz nam która odpowiedz jest prawidłowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba, ja już dawno stwierdziłam, że sny w ciąży są najbardziej przyschizowane jakie kiedykolwiek miałam w życiu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia---> pogniewałas???? Myślałam, że s krzesła spadne ze śmiechu jak sobie ten pociąg wyobraziłam... a, że wyobraźnie mam całkiem niezłą to i sny durnowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba, mis ię dzisiaj śniło, że zaczęłam rodzić, urodziłam Mikołaja w jakimś domku letniskowym i miał takiego zeza :D Hehehe, mamie rano opowiadałam i śmiała się, że to ponoć się zdarza u noworodków, ale potem przechodzi :D. Także żebym się w razie czego nie przestraszyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Za mną jajecznica chodzi od tygodnia, albo pasta jajeczna, ale taka własnej roboty zrobiona przez mła :) I chyba dzisiaj tą zachciewajkę spełnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez większej polemiki z tymi chwastami, bo wątek zrobi się polem bitwy a nie o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wspak, zaczynamy się już przyzwyczajać z Karusią, bo to najczęsciej do nas są jakieś ale z ich strony :). A ja pastę jajeczną hmmm, zamiast samej jajecznej lubię z dodatkiem tuńczyka :D Mniam mnia, ale ostatnio jadłam. Wiecie co zaczyna mnie denerwować to wydzwanianie znajomych i wypytywanie się czy to juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko ---> podziwiam Cię, ze tylko troche cie te telefony irytują. Musze powiedzieć, ża ja nie jestem wyrozumiała jeżeli chodzi o nadmierna ciekawość znajomych co do przebiegu mojej ciąży. Zdarzyło mi sie nawet byc bardzo, ale to bardzo niemiła w tej kwestii upst....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee ja to miła jestem w tym względzie. Nawet głaskanie brzucha znosiłam, żeby nikomu przykrości nie robić. Mimo, że nienawidzę jak mnie obcy dotykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartujesz!!!!! oczko!!!1 Jestes niesamowita!!! Ja wszystkim zapowiedziałam WARA OD MOJEGO BRZUCHA!!!!! chcecie sobie pomacać? Macajcie swoje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×