Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Kołderka po pierwsze przy takiej diagnozie idź doradź się innego lekarza. Idz i się nawet nie zastanawiaj. Jeśli drugi potwierdzi to możesz sie martwić a tak? Nie ufaj jednemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
Trochę się martwię, dziś nie byłam w pracy, ale pisałam coś cały dzień i dopiero skończyłam, jutro czeka mnie podróż 200 km tam i 200 z powrotem,w sobotę też wyjeżdżam, i nie mam już wogóle urlopu :(, poza szkoleniowym, którym nie mogę szarżować :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
BUDGIE będę śledzić info od Ciebie w poniedziałek, bo interesuje mnie co powie Ci lekarz, pewnie termin będziemy miały podobny. Ja niestety z Warszawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj do gina to ja na pewno pójdę później, bo znając życie odeśle mnie, ale na betę chcę iść w poniedziałek, a potem powtórzyć za 48h, ale będę pisać tutaj na bieżąco co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sama nieiwem co robic, mam za niski progesteron bo tylko 6 a powinno być 12, beta tez wykazuje 270 a powinna 2000, tylko ze kurcze ja mysle ze od zaplodnienia minelo dopiero 4 tyg i moze dlatego jest taka niska:( ale lekarz mowi ze liczy sie od ostatniej miesiaczki, sama nieiwem co robic, narazie jestem zalamana, i jeszcze ten zabieg czyszczenia macicicy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
kajenka skąd Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąże, a mi dzisiaj panie powiedziały, że bety sie nie liczy od początku ciąży, bo ja też miałabym za niską. Na około 3 tydzień spokojnie możesz mieć taką bete. IDz kochana do innego lekarza jutro. Najlepeij prywatnie gdzie mają jakiś bardzo dobry dokładny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
A nie wiecie czy jak jest ciąża pozamaciczna to też tynik testu pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
he, he byłam wczoraj w Piastowie - jeżdże tam do dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko, w takim raziek koniecznie idź do innego gina! przecież Ty lepiej wiesz kiedy mogło dojść do poczęcia:) a ten progesteron to byłby prawidłowy dla tych Twoich obliczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
Nie ma nawet żadnych znajomych, którzy mieliby dzieci i których mogłabym sie podpytać o różne rzeczy, a Ty oczko wydaje mi sie że masz bardzo duzą wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdzie najelpiej jest iść zrobić betę? nie do zwykłej przychodni? bo myślałam, że pójdę do mojej na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina---------> lekarz zapewniał mnie, że ciąże pozamaciczne zdarzają się naprawdę rzadko więc nie martw się na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niestety z książek :) Nie mam tez nikogo bliskiego kto niedawno byłby w ciąży, no siostry męża ale nie mam z nimi ekstra kontaktu :D Ale mimo wszystko sobie jakoś radzę i się dokształcam :D Ale w sumie to lipna sprawa, bo nawet nie ma się komu wyżalić :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super:-)ja zas w warszawie studiuje(zaocznie) a w instytucie matki i dziecka rodzilam synka a 2 dzidziuia to nie wiem gdzie bede rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
kolderko idz do innego lekarza. bedziesz miala wieksza pewnosc. powodzenia pozdrawiam wszystkie zaciazone. ja sama juz prawie w 26 tygodniu ale pamietam ten pierwszy szok jak wyszly dwie kreski a i do lekarza poszlam w 7 tygodniu (nie chcialam wczesniej, odczekalam spokojnie 2 tygodnie od testu ) od razu na pierwszej wizycie usg dopochwowe i malego juz bylo widac. najwazniejsze zebyscie nie panikowaly. ja sobie powiedzialam ze bedzie co ma byc. robie to co lekarz zalecil ale staram sie nie myslec o zadnych wadach, chorobach itd. innaczej bym zwariowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko-----> tak zrobię:) kluska serowa-------> też tak sobie cały czas powtarzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
oko to wyzal sie mi. chetnie wyslucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
Kajenka, ja muszę najpierw znaleźć lekarza, który poprowadzi moją ciążę i musi przyjmować w medicoverze, bo tam mam karnet więc bez sensu dodatkowe opłaty. Pozostałe dziewczyny - będę sledzić ten topik na bieżąco z uwagi na tożsamą sytuację w której się znalazłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
Budgie - dokladnie. mowic sobie ze jest wszystko w porzadku. nie szukac na necie informacji o chorobach, poronieniach itd. nie ma sensu sie bez powodu stresowac. jezeli lekarz bedzie mial jakies podejrzenia to wam powie. po co samemu sobie wyszukiwac objawy dobrze by bylo jednak miec dobrego lekarza ktoremu ufacie i ktory wie co robi. moze poleconego przez znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Dziękuję bardzo :D Aż mi się miło zrobiło. Ja to tak sobie lubię ponarzekać :D Hehehehe ;D Ta poli to mnie tylko zdenerwowała bo nie wiem czy zmieniać nick :D Bo zna mnie z życia czy nie bo z forum. Ehhhhh czasem dziwnie to ejst:D Teraz sobie słucham nowej piosenki edyty górniak :D Piękna :d PS. Klusko jedno co mnie martwi to to o czym mówiłam, takie wrażenie, że podbrzusze się powiększa tak jakby było większe :) Hehehe zaraz wyjdzie, że to jakaś śmierdząca sprawa i co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska, moja mama powiedziała już nna samym początku, nie czytaj większości gazet, uważaj na tematy forumowe, nie dszukaj niepotrzerbnie w necie bo masz się nie straszyć i nie panikować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
oko - nic nie wyjdzie. idz sobie zrob relaksujaca kapiel. polez sobie. nie wymyslaj sobie niczego. wszystko jest w porzadku. ja mialam na poczatku bole tam na dole czeste i wiem jak mozna sobie wymyslac histrorie. odpedzaj glupie mysli z glowy. chodz na kontrole do lekarza i... ciesz sie swoim stanem. chociaz ja tak naprawde zrozumialam ze faktycznie bede mama dopiero jak mi sie brzuch zaokraglil i maly zaczal kopac. jeszcze troszke (czas bardzo szybko leci) i wy bedziecie gladzic sie po swoich ogromnych brzucholach i turlac po lozku by w ogole wstac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wszystko przez ten progesteron , bo jest tak niski ze zarodek nie moze sie wytworzyc, teraz mam do poniedzialku brac 6 lutein dziennie , jest jeszcze nadzieja ale marna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie klusko! na pewne sprawy nie mamy wpływu i tak to sobie tłumaczę, że co ma być to będzie. A jeśli chodzi o brzuch to też robi mi się taki wydęty na dole zwłaszcza w godzinach popołudniowychi wieczorem. A czy kłucie jajnika jest normalnym zjawiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×