Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość kluska serowa
twoja mama dobrze ci powiedziala. mamy maja czesto racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko, w takim razie bierz tę luteinę i bądź dobrej myśli, a przede wszystkim idź jutro koniecznie do innego gina albo nawet do dwóch, bo jednemu to naprawdę nie można wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz kołderka idz do innego. Kluska. z tą śmierdzącą sprawą to myślałam o gazach :D Hehehehe :D Albo o pęcherzu, że się powiększa, chociaż może to już mój brzuszek. W każdym razie nie wymyślam nic złego :D A kąpiel już wzięłam na poprawę nastroju i czytam książkę dla nastolatek dla relaksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
powiekszaja sie wam macice. to mi lekarz powiedzial jak mu powiedzialam ze mam bole (czasami jak by mi ktos noz w podbrzusze wbijal). jezeli nie krwawicie to nie jest to niepokojace. przynajmniej tak mi lekarz powiedzial. po jakims czasie bole w sumie odeszly. Budgie - wlasnie. i to czy sie bedziemy stresowac czy nie nie zmieni tego co ma byc. jedynie stres moze zle wplynac na malenstwo i na matke tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
oko :D :D :D :D :D to rzeczywiscie smierdzaca sprawa :D dobra nie wtracam sie w topik bo terminem nie pasuje :D chcialam wam tylko zyczyc udanych i zdrowych 9 miesiecy a i ja sama sie w sierpniu rodzilam. fajny miesiac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko jeśli chodzi o problemy gastryczne to też to mam!!!!! te wyniki bety- 3tydz. to tak naprawdę 1tydz. i być może masz obliczenia dla innego aparatu, ja podałam tak jak mam na wyniku ze szpitala mój M przyszedł więc poszłam mu podać obiadek, potem wzięłam prysznic i idę się już położyć dobrej nocki wam życzę dziewczynki 🌼 jejku jak mnie piersi bolą!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara ;) ;) ;) dobra ale już zmykam bo mi się oczka kleją, a wstaje o 6.30 wróce do domku ok 17.30 wię wieczorkiem zaglądne tutaj dobrej nocy moje kochane i trzymajcie swoje fasolinki!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
Ja też wstaję codziennie prawie o 6.30, ale chodzę spac ok pólnocy, choć wczoraj padłam o 23.30 i usnęłm chyba minutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz...xyz
okokokoooko Ty ciagle jesteś w necie,Ty nie pracujesz? Odpocznij bo Ci oczy wysiądą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, nie cały czas, ale dużo przy kompie :D piszę pracę :D I pracuję, przy komputerze, ale dziękuję, że się o mnie martwisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja sobie przykimałam;) a miałam oglądać film z moim chłopem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd to się bierze, ale ostatnio sie mnie pomarańczki polubiły :D Ja już idę, bo tak z doskoku jestem, kończę robić kolację. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bóle podbrzusza to powiększająca się macica. Nie ma się co martwić tylko cieszyć bo to maluszki rosną. wiadomo, że jak za bardzo boli to trzeba skonsultować. Niestety różne są opiniena temat leków bo mnie lekarz zabronił brać nospę a inne zażywały. Co do pierwszych ruchów to były w 17 tygodniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelina
cześc dziewczyny, mam nadzieję, że wyspane :). Mam pytanko może znacie odp, czy takie choroby jak przeziębienie, zapalenie płuc itp mają negatywny wpływ na dziecko jak się nie bierze leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wyspałam się dziś:) mam nadzieję, że Wy też:) Agunia--------> to bardzo szybko poczułaś pierwsze ruchy:) fajnie:) książkowo jest chyba nieco inny termin wyznaczony na \"pierwsze czucie ruchów\":D Carmelina--------> gdybyś mogła sprecyzować, bo jako że z przeziębienia można wyjść nie biorąc medykamentów (ja na przykład jestem teraz przeziębiona:( i leczę się domowymi sposobami) tak z zapalenia płuc... no nie ma bata, bez leków się nie obejdzie. Wiadomo, że najlepiej nie chorować, ale na pewne sprawy nie mamy wpływu. Z całą pewnością nie wolno przyjmować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, co tam słychać. ODebrałam wyniki morfologii. Wszystko w najlepszym porządeczku. Zaraz zmykam czytać jakąś miłą książkę :D Zjem sobie tylko podwieczorek :D Robiłam wczoraj ekstra ciastko. Szybiciej się już nie dało :D Ciasto francuskie z budyniem i jabłkami. Ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane dzisiaj znowu zaczęłam plamić i od południa cały czas plamie jestem załamana!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
okokokokokokoko, mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego co pisałam wcześniej, ponieważ mialam ostatnio okres tak samo jak Ty, powiedz mi a kiedy to zrobiliście, że jak zrobiłaś test to wyszedł dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis uszy do góry, leć do lekarza, sprawdź co i jak. Wczoraj oglądałam program dla kobiet w ciązy i mówili, że 80 plamień u kobiet w ciąży jest całkowicie normalnych. Oczywiście w pierwszym trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Co tam? Jak się czują przyszłe mamusie? Czy są już jakieś następne, które dowiedziały się, ze będą miały małego skarba? Ja dzisiaj się obijam, potem idziemy na zakupy, w końcu odbierzemy ekspres z naprawy, bo jakiś czas temu mi sie zepsuł i nie robił pianki :D Poza tym musze zrobić zakupy żywieniowe, bo lodówka zaczyna świecić pustkami :D Nie mam pomysłu też na obiad na dzisiaj. Skończy się chyba na paluszkach rybnych, albo ogólnie na rybkach :D A co u was? Wogóle co tu taka cisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
okokokokokokoko :), jeśli możesz to i to i to kiedy robiliście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Kochaliśmy się kiedy chcieliśmy a test zrobiłam w sumie po ponad miesiącu od ostatniej miesiączki w 34 dniu cyklu- zaznaczam, że miałam cykle bardzo długie od 41 do 38 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz..xyz
too mi sie podoba okokokoko ,że chcąc dziecko kochają się ludzie kiedy czują potrzebę a nie z musu, bo przyszły dni płodne .Wtedy własnie w przypadku potrzeby jest gol stuprocentowy a nie tak sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×