Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Śpicie czy co? Jejku jak mnie brzuch koszmarnie boli. Wzięłam nospę, gasec. Dramat :(. Ledwo się ruszać mogę. Mam nadzieję, że mi przejdzie. Miki poszedł spać. Coś ostatnio chyba ma za dużo emocji, bo nie może zasnąć w ciągu dnia. Najczęsciej udaje się za 2 podejściem. Coś mu poczytam aż w końcu zasypia. A ja dzisiaj do okulisty. Przydałoby się iść na spacer z malym, ale okropnie mi sie nie chce. No nic, pewnie wezmę go do wózka jak będe szła do okulisty. Bo to w sumie niedaleko. Kurde no, ty brzuś też miałaś pokaźny. Ael super wyglądałaś :). Miło tak popattrzeć, nadal lubię oglądać kobiety w ciąży. Ostatnio się mamie zwyłam, że ja już nie chcę rodzić :D. Hehehe, powiedziała, że nie tak daleko jest prywatna klinika, może do tego czasu będzie jakaś bliżej :). I że w razie cc mi zrobią, albo dobre znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana u mnie pada deszcz :o emi mami i chimerka- my bylismy w sklepie i mierzylismy malego do fotelikow i najlepiej nam przypasowal chicco polly. Dlatego, ze ma duzo miejsca do siedzenia- pozniej jedna warstwe materacyka sie sciaga i jest jeszcze wiecej. Mozna regulowac siedzenie, sa 3 stopnie wiec ustawiam sobie do stolu jak zdejme tacke lub tak jak mi wygodnie. Sa dwie tacki nakladane, oparcie regulowane na 3 stopnie, pasy regulowane. Co dla mnie najwazniejsze- jest bardzo stabilne, w innych mialam wrazenie, ze mi jak dziecko sie rusza to sie wszystko rusza. Stelaz aluminiowy a nie plastikowy. Ogolnie polecam u nas sie sprawdzil. Wyslalam fotke w foteliku, coz nie bylo innych kolorow i mamy jakis hawajski, ale moj chlopczyk nie narzeka :p anabanana a Ty moze masz bole glowy od tych tabletek cerazette ? Bierzesz je ? My juz dawno po szczepieniach. Maly mial w 2,3 i 4 meisiacu 6w1 i od razu pneumokoki teraz widze, ze dawka przypominajaca w 11 meisiacu a w 13 miesiacu MMR . fotelik mamy maxi cosi isofix 9-18 i naprawde polecam, uwazam tak jak okoko pisze, warto dolozyc. Maly siedzi za kierowca. Ale my tez sporo jezdzimy wiec kupilismy juz dobry fotelik, ostatnio maly siedzial w aucie 7h i bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam pokazny brzuchol, potem jeszcze bardziej nawet ;) az dziw bierze ze tak teraz wygladam, jakbym wogole nigdy w ciazy nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ja to jednak jestem. Szukam durna tych chicco polly wśród fotelików samochodowych, a dopiero potem załapałam, że to do karmienia. Dopiero jak zobaczyłam małego na zdjęciu :D. Ale kawaler z niego jest boski :D. Wiesz co ja uważam, że warto dołożyć. Tyle, że mądry Polak po szkodzie. Ja w sumie jestem ze swojego zadowolona. Ale jakbym wiedziała, że ten zwykły sie nie sprawdzi, to kupiłabym Vectora Chicco z Isofixem, ale to dopiero teraz. Gdybym wtedy była przygotowqana, a to po prostu trzeba było w trybie natychmiastowym przesadzić go do nowego fotelika. No cóż. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana Martynka jest super, hello kitty widze rzadzi u Was :) Rozowe futerko hehe mala dama, szkoda, ze dla chlopcow nie ma tyle fajnych ciuszkow. okokko nic mi nie mow o ciazy, ja sie kilka dni temu obudzilam zlana potem bo mi sie snilo, ze zaszlam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym śliczna z ciebie kobieta :). I widzę, że Filip robi to samo co mój Miki, zasysa tą wargę tak śmiesznie :D. A wiecie co wczoraj oglądnęłam te zdjęcia na poczcie i co zdjęcie to Miki ma brudną buzię :D. Wygląda jakbym go nie myła :D. Hehehe, to jest niestety wybieranie zdjęć w nocy :D. Hehehehe. Na jednym kaszka, na drugim marchewka :D. Nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja przez tą spiralę się boję. Nie ufam jej, nie wiem kiedy mam okres a kiedy plamienie, i najśmieszniejsze, że mam jakieś takie głupie przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam te fotki- jejku jak te dzieciaki szybko rosna :D Nie zauwazylam, zeby Miki byl brudny ale nie chce mi sie isc po okulary do sypialni :) a dziekujemy za komplementy, ja to raczej w ogole chodzacy kompleks jestem, ale dziekuje hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno zdjecie za bardzo zmiejszylam to wrzucilam jeszcze raz. Bardzo je lubie, maly zdziwiony co ja robie z tym aparatem, taka ma mine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide w poiatek do ginki, i od razu powiem aby mi tabsy przepisala. Mam juz dosc tych gumek a bez sie boje. kurde pomyslec ze kiedys unikalam sexu jak mial byc w gumce, no nie znosilam prezolek i juz! a teraz nie pozwole sie do siebie zblizyc bez gumki na malym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co poważnie, super wyglądasz :D. A Miki ostatnio piętnaście tysięcy razy dziennie myję mu buzię, a ten potrafi się obudzić i coś mieć znowu brudną. Ja nawet nie wiem skad :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, ja też się schizuję. Szczególnie teraz jak tak mi się już totalnie cykl rozwalił. Mówili mi, że po ciaży się ureguluje, a tu d... blada. Nic z tego. także też wyciągam i tabletki. Mi tam w sumie prezerwatywy jakoś nega nie przeszkadzają, jedyne co to nie znoszę tego zapachu :d. śmierdzi jak maść witaminowa. Teraz mi się tak kojaży jak Mikiego smaruję maścią witaminową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko 🌻 ja mu buzie czasami przecieram tymi chust od pupy nawilzajacymi. A warge to on zasysa i krzyczy ba ba baba ba baaaa smieszny jest :D kurde no ja sie gumek boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumki nie gryzą ;P zreszta zawsze wyskoczyc mozna mimo gumki, jak ja bede zazywac tabsy to mąż jak znam zycie i tak bedzie wyskakiwal,zwlaszcza na początku, wyskakiwal nawet jak bylam w początkowej ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np z durexa bardzo lubie zele, te do masazu i te drugie :) jeden tez widzialam cherry chyba byl, ale dla mnie takie zapachy w lozku to przegiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mi zostają tabletki, przynajmniej cykle będe miała jak trzeba. Żele durexa też lubię, ale te zwykłe :). Małemu też przecieram pychola tymi chusteczkami czasami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie ktos moze
hej dziewczyny sorki że się tu wpycham, ale liczę tutaj na doświadczone kobitki mam pytanko... od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie piersi, nigdy tak mnie nie bolały... w tym tygodniu powinnam dostać okres, ale liczę na to,że nie dostanę na test jest jeszcze zbyt wcześnie, ale mierzyłam sobie temperaturę wieczorem i rano i bez względu na porę dni temp była powyżej 37... czy przed okresem też może być wyższa temp czy jednak jest szansa że będę mamusią??? proszę odpowiedzcie jak wiecie :* pozdrawiam i życzę zdrówka mamusiom i dzidziusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóm przyjaciółkom Po długich staraniach, udało się wreszcie przekonać mężów, żeby zostali w domu .Same wychodzą na kolacje do knajpy, żeby przypomnieć sobie \"dawne czasy\". Po zabawnie spędzonym wieczorze, dwóch butelkach białego wina, szampanie I buteleczce wódki opuszczają restaurację całkowicie pijane. W drodze powrotnej obie nachodzi \"nagła potrzeba\". Nie widząc nigdzie toalety jedna wpada na pomysł I mówi do drugiej: - Wejdźmy na ten cmentarz, tutaj na pewno nikogo nie będzie.(Niestety nie będzie też papieru toaletowego.) Wchodzą na cmentarz, najpierw jedna ściąga majtki, sika, wyciera się tymi majtkami I oczywiście je wyrzuca... Widząc to, druga do razu sobie przypomina, że ma na sobie drogą, markową bieliznę I szkoda by ją było tak wyrzucić. Ściąga więc majtki, wkłada je do kieszeni, sika I zrywa kokardę z pierwszego lepszego wieńca, żeby jej użyć. Następnego dnia mąż pierwszej, dzwoni do męża drugiej: - Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! To koniec mojego małżeństwa! - Dlaczego? - Moja żona wróciła o 5-tej rano kompletnie pijana I na dodatek bez majtek. Od razu wywaliłem ją z domu. Na to drugi: - Marek, to jeszcze nic, wiesz co wykombinowała moja? Nie tylko przyszła pijana I bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwona kokardę z napisem: \"Nigdy Cię nie zapomnimy. Łukasz, Ignac, Staszek i pozostali przyjaciele z siłowni\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, Jula Filip boooski moze podobny do tatusia ale urode ma po mamusi...tak jak poisze Oko jestes piekna kobieta! dziekuje za komplementy dla Martynki,i kto by pomyslal zemyslalam zew brzuchu rosnie Piotrus a jak dowiedzialam sie ze bedzie dziewczynka to zapowiedzialam ze na rozowo ubierac jej nie bede a teraz praktyczmie same lanrdyny w szafie :-) biore cerazette ale teraz 2 op i jak dotychczas przy nich polala mnie tylko 1 glowa ale za to juz 3 razy krwawilam... moje bole glowy spowodowane sa niskim cisnieniem zawsze jak jest kijowa pogodaboli mnie glowa... co do gumek to w sumie z reka na sercu kochalam sie znimi jakies 5razy..mi takone niezbyt przeszkadzaja ale moj K. ich nielubi pozatym jak jakies 6-7lat temu jak jeszcze chodzilam do lo i bralam logest ale zapomnialam 1 tabl. bylam tak wystrachana ze powiedzialam mojemu mezowi ze bez gumy ani rusz no i po wszystkim okazalo sie ze gumka pekla i tak wszystko wlalo sie we mnie wiec od tamtej pory nie wierze w ten rodzaj antykoncepcji :-) co do fotelikowto zgadzam sie z Oko i Julka no ale niestety nie moglam soebie teraz pozwolic na wydanie kilku stowek a zmienic fotelik musialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie szczepia tylko ta hexa a tam jest WZW typu B a Wy szczepiecie na jakie WZW? ja to juz wole nie czytac o tych szczepionkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam pentaxim hexa,ale teraz mam tylko WZW ostatnia dawke właśnie tym nieszczęsnym Euvaxem ale nie ma alternatywy.Jak placiłam za skojarzone szczepionki to tam WZW było ale dziś sama żółtaczka,bo tamte już wyszczepione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×