Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ale nie jak JA mam na imie ;((((( naprawde wiedza to tylko ci do ktorych maile slalam. Jak do obcych pisalam to tez sie imieniem nie podpisywalam. Tylko na naszym @.Mam prawo rzypuszczac ze sypie kts stąd, zwlaszcze ze i karusia i Oczko tez taki przypadek tu znaly. ps. kurde no nie moge bez was wytrzymac jak widzicie. No kocham Was wy dziewuszki moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol, a my lezymy ...mala niejadla zuoy bomiala odruchy wymiotne..smara i kaszle .. ja mam goraczke i gardlomnie napier... jutro dzwoniepolekarke niech do nas przyjedzie obada i mi cos przepisze.. o co chodzi? jaki temat? jakie dane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec niech karusia i oko podadza nicki kto sypie itp tp wygonimy z topiku. Ty podaj kogo podejrzewasz. kurde no a Julia to nie jest moje prawdziwe imie tak by the way :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no masz jakies przypuszczenia ktora to to napisz.Oczkopisala ze z Karusia tez sie domys;laly wiec walcie wpost okim mysliciezeby reszta tez uwazala jezeli sadzicie ze to naprawde ktoras z nas.. ja pamietam tylko niemila sytuaje o zakladaniu profilu sierpniowek na nk jak to sie pozarly 2 nasze dziewczynyi niestety jedna wtedy tak bardzo jadem plula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka dlamnie hugissy sa jak dada z bedronki SZTYWNE! rozm.2i3 byly ok ale 4 to masakra tez juz ich nie kupie, w pampersach mi rzepy odpadaja a ulubionych sleep and play nie moge dostac wiec jestem na rossmanowskich i sobie chwale,sa miekkie i superchlonne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana popieram. wg mnie skoro jestescie pewne, ze ktoras z nas to pisze to walcie smialo. Chce wiedziec bo nie mam ochoty, zeby pozniej np moje zdjecia i mojego dziecka ktore Wam wysylam lataly po innych topikach lub cos podobnego a i to sie podobno na kafe zdarzało. Mnie takie cos osobiscie wkurza bo zwierzam sie na tym topiku, pisze rozne rzeczy i nie chce zeby to bylo powielane dalej. anabanana zdrowia dla malej bo doczytalam, ze bidulka chora 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Jula, ja tez sie tu zwierzam wtsylam fotki mojej rodziny i nie mam zamiaru byc nainnym topicu podpisana imieniem i nazwiskiem z adresem pod wlasnym zdjeciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski z tą aferą to ja w ogóle nie wiem o co kaman ja nie podaję w internecie swoich danych osobowych i nie mam problemu :-) emi-mami to ja pisałam o tej ręce pod brzuchem przy przewrotach z plecków na brzuszek i nie chodzi tam o to, żeby jej tą rękę wyciągać za nią tylko żeby delikatnie dotknąć jej ramienia jak już jest na brzuchu i ona automatycznie wyciągnie rękę. Musisz dziecku najpierw pomoc a po kilku razach samo załapie :-D Jeśli chodzi o blokowanie reki przy przewrocie z brzuszka na plecy to dobrze jest przed przewrotem żeby miało tą rękę wyciągnięta do przodu, bo jak ma z boku to blokuje się łokciem. Generalnie dzieci w pozycji na brzuszku powinny mieć ręce do przodu wyciągnięte a nie z boku lub z tylu. Wtedy łatwiej jest im brykać. Jak już opanują przewroty to same dobrze tą rękę układają. Dziewczyny doradźcie co mam powiedzieć szefowej, żeby dała mi cały urlop za ten rok? Ja planuję wrócić po wakacjach albo po nowych roku, zależy od sytuacji finansowej, sama jeszcze nie wiem. Nie wiem czy mogę wziąć cały urlop jak np w tym roku nie wrócę albo wrócę na 3 miechy. Wiecie jak to załatwić? A Natalia ma ciemnozielone kupy i nie wiem czy to p króliku czy po jagodach? U waszych bąbli po jagodzie jakie są kupki? Powinno się obserwować reakcje u dzieci jak się coś nowego wprowadza ale ona stale ma brzydkie kupy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana w celu przewrócenia dziecka na brzuch musisz je zachęcić zabawką do przewrotu na bok, jak już będzie na boczku tzn. ręce i nogi na boku (jak nie to możesz mu pomóc i przełożyć delikatnie ręką nogę łapiąc za udo) połóż zabawkę nad głową i zobacz czy samo spróbuje się do niej odwrócić? Jak nie będzie umiało to też chwytem za samo udo przekręć je na brzuszek. Ręka dziecka może zostać pod brzuchem, i jak samo jej nie wyciągnie to wtedy dotknij je za ten bark (ramię) i powinno samo rękę wyciągnąć. No i oczywiście w pozycji na brzuszku dziecko powinno mieć ręce wysunięte do przodu (nie z boku) i oparte na otwartych dłoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
o kurcze co ja tu czytam.... Kurde no a może zobacz na nk kto jeszcze jest od nas bo ja mam Was wszystkie dodane . bo jesli wszystko wskazuje ze to ktos od nas z topiku to raczej bedzie ci latwo dojsc kto. w swoja droga to niefajne to co piszesz ba tak naprawde to jezeli jest ktos kto ma dostep do naszej poczty, to faktycznie moze sporo napieszac. ( a propo naszego ostatniego spotkani ai mojego wykorzystania poczty :P --> Karusia wie o czym pisze) szczerze to ja mam swoje podejrzenia ale zostawie je tylko dla siebie bo po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
no a link mi sie nie otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna wielkie dzieki!!!!!!!!!! wiecie co,poczytalam teraz troche o tych pomaranczach co wyrabiaja na innych topikach to jest masakra,nie dosyc ze wyzywaja, zycza poronien (!!!) to jeszcze przechwytuja profile na nk i upubliczniaja inne forumowiczki-choc nie iwem jak to jest technicznie mozliwe ale jestem w szoku, kobiety w ciazy czy majace male dzieci maja czas na takie rzeczy??!!!! POMARANCZOM MOWIMY NIEEEEEE!!!!!!!!! (procz naszej kochanej chimerki i tymczasowej pomaranczowej pliszki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
no a ja " publicznie ślubuje " od przyszłego tygodnia w czarnych barwach bo jutro jade do uk i przywioze swojego laptopa. w końcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no a ja nie mam cie na nk chyba nie podawalas nam linka doswojego profiluwiec o dane mozesz byc spokojna, tylko ze cala reszta na maila podala linki do swoich profili i tak jak pisze Pliszka jezeli to ktoras z nas i ma namiar na poczte to ma nasze zdjecia i dane personalne, dziewczyny jestem za tym zebyscie ujawnily swoje podejrzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no- wiesz co nie wiem o jaki temat chodzi ale rano podczytywałam tpoic o blogu zmarłej Zosi tam tez nioezle cie ktos obrzucał czy o ten temat chodzi???Teraz chciałam znalesc ten temat bo chciaam poczytac tego bloga ale juz gon nie ma.Ja tez jestem zdania ze jesli macie jakies podejrzenia która z nas to moze byc to piszcie,przeciez jestesmy tu po to zeby sie wypowiadac i doradzac sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka tez ma podejrzenia ?! piszcie otwarcie o kogo chodzi bo zaczyna mnie to cale kafe przerazac. Wybaczcie ale skasowalam emaile ze zdjeciami mojego dziecka, po prostu nie chce byc ofiara jakis gierek :o anabanana ja Cie znowu popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz tez wykasowuje swoje fotki z poczty. Kurde no same widzicie, ktos upublicznia dane przez NK.. cholera no ja juz nie wiem co robic, wiem kogo z kafe mam na NK ale kurcze, teraz to juz sama nie wiem jak sie uchronic, przeciez jak juz ktos mnie zna po imieniu to i tak nic juz nie zrobie. Tak zle tak niedobrze. Za brzydkie slowo przepraszam, ale wierzcie mi ze na moim miejscu tez bysce tak zareagowaly. Tu na kafe nie mozna juz nic napisac bo pomaranacze cie zjedza! a najbardziej boli ze ktos kto cie zna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok widze ze nie ma chetnych ani odwaznych wiec ja bede pierwsza.. ja tez mam swoje podejrzenia od czasu tej afery o zalozenie profilu na nk o ktorym juz pisalam, wtedy bardzo jedna z nas sie oburzyla bo inna ja wyprzedzila, plula jadem jak holera.. moze nie mam racji i moje przypuszczenia sa mylne jezeli to nie ty to bardzo cie przepraszam, mysle o eudaiomoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to walcie kto to moze ewentualnie byc?Kurde no-czy o ten temat chodzi co pisałam wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Sic, ale jaja Ja mam podejrzenia , jak byłysmy na kawie pierwszy raz to juz rozmawiałyśmy na ten temat... lece na zajęcia bo klikam z uczelni, kurde no możesz przy okazji wykasować moje dane plisss ja teraz nei mam czasu ale jak ta osoba teraz czyta nasze forum to moze skorzystac szlag by trafił... do poźniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no -ale czy ktos upublicznial dziewczyny z naszego topiku? Ja sie tylko zdenerwowalam na Ciebie, ze twierdzialas ze jakas \"szmata\" z naszego topiku podala Twoje dane, tzn imie :o Bo ja juz sie pogubilam gdzie jest ta afera i w jakim stopniu dotyczy naszego topiku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana- a gdzie to na naszym topicu było?bo ja to przegapiłam chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×