Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gunia to bylo w tamtym roku na poczatku moze polowie ciazy (jestem tu od poczatku wiec pamietam takie akcje) chcialasmy zalozyc profil na nk zeby byc w znajomych zeby zobaczyc jak wygladamy to bylo jeszcze przed wspolnym mailem, o zalozenie profilu pozarla sie wtedy eudaiomonia i dwie kreseczki jak znajde podesle strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Jula, mi chodzi o o ze ktos ktp mnie zna pisze n innym topiu na pomaranczowo moje imie ( a znaja je tylko osoby z topicu naszego i ciazowych staranek (a tam nie zagladam juz dluuuugo))moje mie jest znane tylko z maili.Bo ja sie nigdzie nie podpisuje swoim imieniem.A to co pisza dziewczyny o udostepnianiu danych przez nk to inna sprawa,ale podobna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh zreszta wiele nas tu bylo przed porodami, viola,monis,izulka, eudaimononia, dwie kreseczki, szylusia,gimelka.... i wiele innych wiec kazda z dziewczym moze byc "ta pomarancza"... mi na piersza mysl wpadla euda... choc moge sie myslic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana-dzieki czekam na link. Kurde no-faktycznie rzucały sie któres mimo ze ja tam nie widziałam zebys cos złego pisała,ale co ten temat juz usuneli czy co?Mozesz napisac jak sie dalej potoczyła dyskusja?Bo ja byłam chwile rano na necie pote juz nie wiec nie rozumiem jak z tematu o blogu zosi nagle zrobił sie temat o Tobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? bo ktos mnie bardzo nie lubi..i powiem wiecej - nawet wie jak mam na imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia topik o Zosi tez czytalam, ogolnie ktos z kafe podobno sie wpisal na tym blogu i dopisal \"pozdrowienia z kafe\" a do kurde no czepiali sie, ze mowila, ze matka powinna podac przyczyne smierci dziecka skoro upublicznia blog- ku przestrodze innych matek. Ktos ja tam powyzywal i nazwal po imieniu. Ot cala afera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia zaczelo sie na str.95 hmm teraz troche znow poczytalam i dwie kreseczki tez troche sie zagalopowala no nic, ta sytuacje pamiatam i ta kiedy ktos skomentowal zdjecia marzki... brak mi slow dziewczyny moze pomyslimy o zmianie hasla???nowe dostana terazniejsze aktywne sierpniowki co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mloda sie obudzila, cos marudzi do zabawek banki nosem puszcza,pozera moja pomadke i komorkee... a ja walcze z goraczka paracetamolem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nam da zmiana hasla? ja ta osobka tu jest to i tak to haslo dostanie,i kolo zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wydaje mi sie ze jest osoba podczytujaca nasze forum a nie piszaca non stop.. czekam na wasze typy????!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe gunia jak widzisz pomarancze od zawsze nam towarzyszyly... tylko jak to jest pod czarnym nickiem nie mowia nic a pod pomaranczowym potok obrazliwych slow...nie ma n9ic gorszego jak zaklamanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, ja od poczatku z wami nie siedze, zaczelam pisac regularnie jak Martynka miala sie ku wyjsciu,czyli pod koniec ciązy. Wczesniej na starankach siedzialm i tez mialam przeprawe z jedna laska, ale z nią mialy przerpawy wszysktie, wkoncu ja namierzylysmy i dala se siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
nosz kurwa , nie że się spoźniłam na zajęcia heheheh zaczynały się o 16.3-0 a ja wpadłam o 45 hahah bo sobie czytałam kafe . dobrze , że tylko były organizacyjne. co do pomarańczki to fakt że jest to chamskie ale anabanana ma niezły pomysł zeby zminić hasło na dostepne do aktywnych uzytkowników. jesli pomaranczka sie znowu objawi bedzie wiadomo gdzie ja szuac. ana---> pamietam ta afere z Marzką , kuźwa ale mi sie wtedy zrobiło przykro...eh szkoda gadac , a wczesniejszych niet bo mnie jeszcze z Wami nei było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
a po za tym aktywne laski znamy się z imienia i nazwiska więc wtedy pomarańczka by jednak dużo ryzykowała tak się pucując, bo zawsze można by wyciągnąć jakieś kroki prawne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..............DP......WAGA.....DŁ.....IMIĘ....WAG A:6m....DŁ:6m Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka...6, 25kg...66cm naturalna blondynka..22.07.08..2300..48cm...Natalia...7,5kg...66cm Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa.. .7kg...68cm Karusia1978......26.07.08.....4020....57cm...Michalinka. ..11kg...75cm anabanana198....29.07.08....3530...57cm....Martynka...8, 9kg...71cm Julka...............30.07.08.....3550.....?????....????? ??... okokokoko.......1.08.08.......3900....57cm...Mikołaj...o k 9,5kg...ok 76cm Magdulka_24.....7.08.08.......4000....57cm...Maja...9kg. ..75cm Kurde_no.........8.08.08.......3700....54cm...Martynka.. . mmała.............9.08.08....... 2800....56cm...Zosia... Malir..............11.08.08.......3400....54cm...Maks(?) ... Moniś-27.........12.08.08.......3570....55cm...Konrad... Pliszka............15.08.08.......3210....53cm...Michael a...7,8kg...74cm dwie_kreseczki...15.08.08....3250....55cm...Bartuś.......9,7kg....76cm Gimelka..........17.08.08.......3500....55cm...Gracjan.. . LadyMia..........18.08.08.......2920....52cm...Emilka... 7,6kg...70cm ewitap............18.08.08.......3400....50cm...Víctor.. . esab...............19.08.08.......3325....56cm...Filip.. . brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo... Szylusia...........24.08.08.......3680....55cm...Kornel. .. mama_dzidka....25.08.08.......3090....53cm...Liwia...6,7 kg...66cm eudaiomonia.....26.08.08......4060....60cm...Mikołaj.... Gunia222.........30.08.08.......3750....56cm...Bartuś... ekino...............3.09.2008....3880....58cm...Blanka.. . Witam i pozdrawiam :) oj anabanana faktycznie przypomniałas mi ta afere z nk :) ktorej bylam glowna uczestniczka :) dlatego bede siedziec cicho bo juz raz mialam przyjemnosc darcia kotów tutaj i jak dla mnie wrazen wystarczy :) u nas maly rosnie, od miesiaca ma juz dwa zeby, apetyt jak maly konik :) julka jesli mozesz to napisz mi prosze jak robisz ta kukurydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam hasło na pocztę i teraz pytanie jak Wam udostępnić? I komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko wie jak mam na imie i nazwisko bo wysyłała mi mleczka wiec poszukajcie mnie na naszej klasie nie podam niestety na forum z wzgledów oczywistych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no-a pamietasz jaki był link do tego bloga Zosi bo miałam go przeczytac ale nie zdązyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja tego nie czytalam, zerknelam tam raz tylko, zreszta mam juz dosyc tego tematu o Zosi ;/ same klopoty, nawet normalnie sie wypowiedziec nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki co ja tu czytam ..oczom nie wierze ze to ktoras z nas mogła by zachowywac sie jak ostatnia swinia , chociaz myslac racjonalnie kto inny jak nie ktroras z nas ma dostep do danych z maila... coz trzeba znalesc winna !!! a jesli chodzi i hasło to ja poprosze, w koncu tam sa moje dane i fotki... poprosze na maila esab25@interia.pl a tak wogóle to musze sie pochwalic ze fifi ma juz 2 sliczne zabki i siada sam, dosłownie nawet sie nieczego nie podtrzymuje, tylko wyciaga raczki przed siebie i juz siedzi... jesli chodzi o to czy dzieci w takim wieku moga swiadomie wołac mama to jest to raczej niemozliwe, jak pisały dziweczyny to tylko sylabowanie ktore zdarza sie wiekszosci dzieci w tym wieku..moja woła mama, baba, lala ale nie ciesze sie bo wiem ze nie woła mnie :) oczko współczuje przeprowadzki...wiem co mowisz bo ja sie tez przenosiłam z innego miasta i oj ciezko było..gratów co nie miara wiec na 3 razy jezdzilismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to może zróbmy tak, odezwijcie się do mnie na nk to wtedy poprzesyłam hasło, bo ostatnio u mnie ciężko z kojarzeniem osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no-juz zanlazłam ten jej blog i nawet wiem co jej sie stało i tez nie wiem o co cała afera,ja miałam takie samo zdania skoro matka pisze bloga to niech sie nie dziwi ze ludzie sa ciekawi.wiem ze nie chcesz juz o tym gadac 🌼 Marzka-nie mam nikogo na nk z Was niech mnie Oczko znajdzie to mnie wtedy znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×