Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ___chimerka___
Dobry kobitki! Goraco sie zrobilo! Kurde no - nie odchodz. Ja Cie tak uwielbiam, zauwazylam ze jestes Gwiazdą kafe, bo ktos kiedys zalozyl nawet topic o Tobie. Nie dziala mi ten link, ktory wyslalyscie. Ja juz w ogole nie pamietam akcji z nk. Co do nas podejrzen nie mam zadnych, ale zauwazylam ze inni tez nas czytaja, osoby poza forum, bo kiedys jak mnie troche przybanilo jakas Naomi wysylala mi usmiechy. Kobity, dzis mialysmy pierwszego kupsztala prosto do kibla. Mala nie siedziala na desce, trzymalam Ja w powietrzu, ale w kazdym razie czas najwyzszy zeby kupic nocnik. Mam nadzieje, ze nie zaszkodze dziecku na moment kupsztala sadzajac Ją, bo sama jeszcze nie siedzi. Gratuluję Esab siadu. U nas z lezenia jeszcze nie bardzo, posadzona tez jeszcze chwiejnie. Cóż... Kobity, Lejdi wyszly dwa dolne zeby. Wyszly to za duzo powiedziane, wystaja moze na 0,5 mm, w jakim czasie nastapi konkretne wybicie i kiedy bedzie horror w zachowaniu Lejdi? Dzis zapodalam Malej Misiowy Jogurcik i zostal hitem absolutnym. Czy w nim jest krowie mleko? W ogole zabija mnie jak karmię Małą i zawsze pierwsza lyzeczka to takie smakowanie, przezuwanie, dopiero pozniej polkniecie. Najpierw Mala tak przecmokuje to zarcie. He he Anabanana - fajna ta zabawka - ksiazka. Lejdi ma chyba za malo zabawek wiec chyba Jej to kupie. Aaaa i wspolczuje Malej tego kataru, bo sama mam ten rodzaj, zadnych zielonych glutow tylko taka kapiaca woda i przyznaje, ze to kurestwo niemilosierne. Zdrowka zycze dzieciakom! Lejdi poki co bez infekcji wszelakich, odpukac i oby tak jak najdluzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
fajny pomysł Marzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole laski. Jeden dzień mnie nie było a tu takie jaja. Zrobiłam dzisiaj mega zakupy, aż mnie serce bolało. No ale nic, mam masę fajowych rzeczy. A Miki dostał najlepszą zabawke jaką mgół dostać, siedział tyle, i caly czas się bawił. Zwykłe drewniane kolorowe klocki. W różnych kształtach :). Jest zachwycony. Jednak najprostsze jest najlepsze. Nie musicie pomagać przy wyciaganiu ręki. Miki się sam nauczył, że trzeba wyciągnąć. Ale nie dzisiaj to będzie tematem mojej wypowiedzi. Może zacznę od tego, że nie ma co popadać w paranoję. Niestety to jest tak, że jak ktoś chce to się znajdzie wszystko. Także nasze ukrywanie, nasze zmiany haseł i inne nic nie da. Ale to tak jakby zamknąć się w domu, żeby przypadkiem ktoś nam nie robił zdjęć i nie opublikował potem. Obawa, czy nie znajdziemy się w necie przez przypadek na zdjęciu znajomego itd. Myślę, ze nie ma sensu obwinianie się, snucie domysłów itd, żeby kogoś nie skrzywdzić. Bo jakbyście się poczuły gdyby za kilka dni przeczytały, że wśród domysłów jesteście wy? Chyba nie za miło. Myślę, że to ktoś kto podczytuje ale się nie udziela. Owszem miałam i mam podejrzenia, ale może sobie daruję, powiedziałam dziewczynom na spotkaniu, ale chyba nie będe tutaj tego pisać. Nie siejmy paniki, zmieniłyście hasło i dobrze. Na razie niech to wystarczy. Ja doskonale pamiętam wszystkie te kłótnie, afery, docinania pomarańczek. Może dlatego że jestem tu od początku i cały czas na bieżąco czytam. Ja też bym się pewnie wkurzyła, ale chyba musimy zachować spokój, przynajmniej na tyle na ile się da. Gunia, czy wysłałaś mi zaproszenie na nk? bo ja zgubiłam twoje dane :(. Kurde no, pomyśl, czy to mógłbyć ktoś znajomy. Może mówiłaś komuś, że siedzisz na Kafe i po nitce do kłebka ktoś w końcu wpadł na to, że ty to ty. Czy ty nie podawałaś przypadkiem Imienia na ślubnym? Bo mi się coś wydaje że to możliwe, ale mogę się mylić. Poza tym jedna rada, nie wdawaj się w gadki z pomarańczami to i tak nie ma sensu. więcej spokoju to wtedy się odczepią. Plisza czytałaś co z tym sprzętem pytałam? Emi Mami jaką książeczkę? Ja to jestem teraz zakręcona i nie pamietam. Przepraszam. Julka wg. mnie Huggiesy są najlepsze :D/. Anabananana powrotu do zdrowia dla was obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
o kurcze umsknęło mi . ale myślisz o gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o gwarancje mi chodziło. Ja teraz muszę swojego laptopa wyleczyć. Ale tu akrat mi do domu przyjdzie koleś i w domu naprawi. Ojjj boskie sa takie gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Laski, a ja zupelnie z innej beki. Plany ciazowe na razie odlozylam do chwili kiedy bede miala stabilna sytuacje zawodowa, a tymczasem chce sie troche zajac soba. Duzo mi dal powrot do pracy i pod wzgledem organizacji dnia (wczesniej o 11 potrafilam biegac w pizamie) i takiego dobrego samopoczucia. Teraz chce jeszcze wyprowadzic tylek na cacy i zaczac aktywnie sie fitnessowac... Z silna wolą u mnie kiepsko, ale chce sie postarac! A jeszcze mam pytanie do lasek chodzacych na basen z dziecmi, rozumiem, ze dzieci sa w jakichs specjalnych pampersach, gdzie mozna je kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Chimerka_ dobrze, że przynajmniej masz plany :D. Hehehe ja może kiedyś, gdzieś :D. A huggiesy kupisz w każdym hipermarkecie. Kosztują około 20-30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Najpierw wypowiem się odnośnie tej przykrej sytuacji. Już na kilku forach spotkałam sie z krytyka Kurde No. Dziewczyna zachodzi pomarańczom za skórę bo jest szczera i wali to co myśli. Nie podoba to się wszystkim i pewnie stąd te ataki... Ja przyznaję się bez bicia że zdarza mi się pisać na pomarańczowo. Zazwyczaj wtedy gdy wypowiadam się na temat, który jest \"kontrowersyjny\", ponieważ nie chcę najazdu pomarańczy na mnie. Już kilka razy to się zdarzyło gdy wypowiedziałam się na forum Diety. Pisałam na czarno ile ważę, jak się odżywiam i takie tam podobne. Uczepiła się mnie pomarańcza i wszędzie za mną łaziła wyzywając od grubasów, tłuściochów itd. Nie było to miłe. Na tym forum ostatnio napisałam , że (podobnie jak Karusia- swojej Misi )daję niuni czasem danonka, że je z nami obiady, że zna smak czekolady itd. Nigdy nie wyżywałam się nie obrażałam pod kolorem. Nigdy też nie wywlekałam stąd żadnych informacji. Bo i po co. Ja nawet nie wiedziałam do dzis jak ma na imię kurde no :) To chyba na tyle w tej sprawie. A co u mnie ??? No więc wreszcie po chrzcinach. Było sympatycznie ale ztyrałam się jak głupia bo sama przyżądzałam przyjęcie małej. Teraz żałuję, ze jednak nie w restauracji :( Narobiłam się strasznie. Na dodatek ja i Czarek jesteśmy chorzy. Mąż się jeszcze trzyma. Maja ma tylko katarek i oby nic więcej się nie rozwinęło !! Jutro mamy mieć szczepienie WZW ale nie wiem czy będize szczepiona jeśli ma ten katar. Niunia nadal 2 ząbki. Trzeci i czwarty widoczny ale nie przebity. Sylabuje ma-ma-ma ta-ta-ta ba-ba-ba itd. Siedzi sama bez podparcia, ostatnio już zaczęła też sama siadac. Nie kwapi się ani do pełzania ani do raczkowania. Turla się jak piłeczka ale pełazac nie chce. Od wczoraj juz zamiast łuski gipsowej na noc to ma gips stały. Najgorsze, ze założyli jej aż po samą cipunię :( Nie ma mowy o kąpieli. Nie wiem dlaczego tak wysoko. W każdym razie za tydzień zmiana gipsu bo jednak dziecku rośnie nóżka i trzeba zmieniać by nie uciskało. Narazie ma nosić przez 3 tyg. Oby to wystarczylo. Wczoraj napatrzyłam się na cierpienia dzieci w tej Akademii. Majki problem to pikuś.. Serce się kraje. Cichaczem puściłam łezkę widząc 4 miesięczną dzidzię ze zrośniętymi paluszkami u rączek i nóżek... Chyba to wszystko narazie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przepraszam za mój monolog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
nad gwarancja się nie zastanawiałam , bo jak się spierdoli , to i tak latam m/y tu i tam wiec sprzet pod pache i do oddania. tam sie nie pierdzielą z rzeczoznawcami i takimi duperelami , masz paragon spierdolone to oddajemy kase. i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
o M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale paranoicznie sie zrobiło, he he he. Oko będziesz miała ksywę Głos Rozsądku. ;) chodziło mi o te książeczki z okienkami, które Miki tak lubi. Naturalna ups. :P Dzięki za podpowiedz. Zostałyście z bromba sierpniowymi ekspertami od obrotów. ;) Esab z tym siedzeniem to wielkie łoooł!!! Chimerka ty to masz dobrze z tymi przedkupsztalowymi minami u Małej. Któraś pytała o pielęgnacje ząbków albo mi sie śniło... ;) Siorka dentystka tak rzecze: książki zalecają po każdym posiłku przemywać ząbki i dziąsła gazikiem z woda, ew z rumiankiem, można też używać odp. szczoteczek. Ja np mam taką silikonową szczoteczkę w formie nakładki na palec. Mała bardzo lubi takie czyszczenia i marudzi jak kończę. :) Ale siostra mówiła, że teoria teoria a w rzeczywistości nikomu się nie chce tego robić i jak sie 2x dziennie przemyje też będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
a to co???? sorki laseczki za styl wypowiedzi ale miałam mega ciezki dzien i juz mi sie nie chce produkowac nic pismem pisanym. lece spac jutro w nocy samoalot a potem w samochod i heja na spet bo w pon na zajęcia...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi-Mami, nie śmiej się ze mnie :D. Tutaj są linki: http://www.empik.com/zycie-w-dzungli-magiczne-okienka-dotknij-i-poznaj-ksiazka,prod4630134,p http://www.empik.com/w-drodze-magiczne-okienka-dotknij-i-poznaj-ksiazka,prod4620017,p http://www.empik.com/male-zwierzatka-magiczne-okienka-dotknij-i-poznaj-ksiazka,prod4630161,p http://www.empik.com/w-morzu-magiczne-okienka-dotknij-i-poznaj-ksiazka,prod4470017,p Plisza, no właśnie :D. Hhehehehe, chyba jednak kupię w Polsce. Bo ja mam pecha do sp[rzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorową porą 🖐️ Ja z tego wszystkiego to usunęłam wszystkie zdjęcia z naszego konta i szczerze mówiąc nie wiem czy chciałabym nowe hasło, żeby potem przypadkiem nie zostać o coś bezpodstawnie posądzoną....chociaż przyznam się bez bicia, że uwielbiam oglądać zdjęcia waszych maluchów i w ogóle dzieci :-) Mam nadzieję, że wszystko się uspokoi :-D Kurcze, przecież każdy wychowuje swoje dziecko po swojemu i chyba w większości nikt by nie chciał zrobić mu krzywdy. A to, że jedna daje już danonki a inna jeszcze nic to ich sprawa. Jak mnie coś zdziwi to pytam otwarcie albo sobie daruję a nie ściemniam na pomarańczowo. Wyzywanie kogoś i śledzenie go na innych topikach to już świadczy o bardzo niskim poziomie tej osoby i chyba braku własnego życia! Ja teraz też używam huggiesów i uważam, że jak dla mojej niuni są the best :-) Co do historii, że 8 miesięczne dzieci chodzą to jest prawda - oboje z mężem w tym wieku już chodziliśmy a nasza mała ma 7 miechów i nawet nie siedzi porządnie :-) Ale nie ma co panikować :-D Często dzieci, które mają starsze rodzeństwo szybciej zaczynają chodzić- u nas tak właśnie było :-) Magdulka 24.24 współczuję twojemu maleństwu...oby szybko z tego wyszła. Ja jutro idę na ważenie i mierzenie Nati to spytam też o coś co mnie zastanawia. Nie wiem czy maluchy muszą mieć jednakowo na obu nóżkach rozłożone fałdki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Magdula no co Ty??? Nie rób jaj. J apowaga padam na pychol i na reszte miałam zamiar odpisać jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
no dajesz babo... ja tu teraz przez siebie siedze zamiast lezeć w łózku....nakopie Ci do pupy jutro rano a teraz dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka, ja ci powiem, że ja jak widze cierpienie dzieci to płaczę jak bóbr. Nie mogę na to parzeć. Ehhhhh bądź dzielna, ja mam nadzieję, że twoje dzieciątko nie będzie czuło się bardzo niekomfortowo. Przepraszam, że nie odpisałam, ale czasami nawet nie wiem co napisać. W tym wypadku, uznałam że nie mam nic mądrego do napisania :(. Ale przeczytałam uważnie. Czytam wszystkie wpisy i każdy staram się notować. Nie czuj się pominięta. Naturalna, ja też uważam, że każdy robi to co uważa za najlepsze. A co do wypowiadania mam to samo. Jak uważam, że nie warto to się nie wysilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia dzieki za zaproszenie..dzieciaczki maszsliczne a oczka Kingi nopoprostu niesamowite,cud miod i truskawki :-) oczko-takjest glos rozsadku! magdulka duzo zdrowka dla was, za Majeczke 3mam kciuki!!! oczko,chimerka dziekujemy za zyczenia zrowia.. marzka a ty sie nie wyglupiaj oczywiscie ze cie chcemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko :):):) Naturalna o fałdkach sporo było w necie. Natknęłam się jak szukałam o dysplazji gdy małej kazali frejkę nosić. Generalnie wnioski takie, że kiedyś na to patrzyli a teraz niektórzy sie wypowiadali, że to jak wróżenie z fusów. Jeśli na usg wyszło, że ok to nie ma sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny za zamęt :( Poprostu po tej sytuacji z Kurde no tak mi się trochę przykro zrobiło. Weszło mi kilka przykrych mysli do głowy.. A ja już taka jestem przewrażliwona :P Wynika to z moich mega kompleksów i niskiej samooceny. Zresztą pisałam o tym kiedyś.. Dzięki babeczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku miała dysplazje ale po miesiącu ćwiczeń i noszenia 2 pieluchy już się poprawiło. A tak się zastanawiam bo na 1 kolanie ma 2 fałdki a na 2 jedną no i sama nie wiem...pewnie jak zwykle coś się dopatrzyłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka, nawet tak nie myśl. Ja na pewno nie miałam ciebie na myśli :) I myślę, że raczej nie jesteś na liście podejżanych :D. Bez obaw. Zdrówka dla malej i siły dla ciebie :D./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka chyba każda z nas ma kompleksy :-0 A o to mycie ząbków to ja pytałam :-) myślałam, że może być problem z tym myciem dziąseł bo moja dziecinka ma przeważnie odruch wymiotny jak coś do buzi weźmie np łyżkę, ale muszę spróbować :-) Ja mam masę takich dziwnych problemów i pytań :-D np czy dajecie maluchom żarełko na miseczkach? Ja daję ze słoiczka a jak przełożyłam na miseczkę to zaraz wystygło ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję 🌼 🌼 :D Naturalna, moje dzieciaki miały równe fałdki a na usg wyszła dysplazja. Czarek pieluchowany ok. 6 tyg, Maja 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka ale wymyśliłaś! Tu ogólnie zamęt śmieszny się zrobił. A Malutkiej to bardzo współczuje tego gipsu, trudno jej będzie fikać. Kąpiele to można takie robić, że układasz na ręczniku i myjką mokrą czy czymś tam innym przemywasz i też będzie świeżynka. Jak z gipsu wyskoczy to jej z wody nie wyciągniesz skoro pisałaś, że juz polubiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi o dziwo narazie gips jej w ogóle nie denerwuje. W ciągu dnia fikała tą nóżką, podciąga ją, turlała sie :) Dobrze, ze ma takie pozytywne nastawienie ;) No i właśnie dziś myłam ją na ręczniku gąbeczką. Nie była zbyt zadowolona bo to nie to samo co wanna :) ( Ja już też ją kąpię w naszej wannie, siedzi sobie na macie antypoślizgowej i ma radochę ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×