Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

kanapka, obejrzałam:) no artystka ci rośnie:) a ta czapa i szlik fioletowa, to ta co ostatnio robiłaś?? fajna, ale włóczka była cieniowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle z rana .Gary ze zlewu wylażą a ja przy kompie siedze.Chciałam powiedziec ze ja nie jestem taki ranny ptaszek wprost przeciwnie zanim byla szkola spalysmy z wika do 11.Teraz niestety przymusik wstawania ale odsypiam w sobote i wtedy wszyscy wiedza ze do 10 nie odbieram telefonow i nie wolno mnie budzic bo bede warczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze z rana musze prowadzić monolog ale dziś wpadne o 16stej bo córa ma disco a ja tym samym luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana,oczywiscie nie nadrobilam tego co nadrukowalyscie dzis w koncu maz polazl do pracy po chorobie nareszcie,nie nawidze jak jest w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu nie mam pomysla na prezent dla ;;szwagra\'umowilsmy sie ze robimy upominki za 20 zl ja wylosowalam ;;szwagierka\'\'porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problem bo ide na Andrzeja w sobote i tez nie wiem co kupić tymbardziej ze facet jest kolo 60 siatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z facetami to zawsze problem co im kupić; Kanapka zdolne Twoje Dziecię i do tego jaka modelka do zdjęć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam kolejny problem bo 9 jade do babci na 80 ur i co jej kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam po co kluczyki.........on ma auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdize sie podzialyscie?na sanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:D u mnie mróz jak cholera, ale śniegu ni ma:( hb, to może zamiast kluczyków do samochodu to kupić breloczek do kluczyków z marką samochodu;) jeśli pali to może jakąś zapalniczkę z bajerami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80-letniej babci kupiłabym jakąś ciepłą koszulę nocną, albo szlafrok frotte:) zawsze też można jakąś dużą broszkę z oczkami świecącymi, babcie takie drobiazgi lubią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb, albo szwagrowi kup odmrażacz do zamków i szyb samochodowych:D bardzo na czasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babci myslalam zebu kupic tez termowfor,i koszule to niezly pomysl szwagrowi ma byc cos smiesznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko, a twój 60-letni Andrzej ma jakieś hobby? to już prawie emeryt, więć może wędkuje?? najprostsze prezenty dla facetów to gadżety do samochodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb, to kup mu jakąś śmieszną figurkę, widziałam taką babkę na kibelku, jak się ją włączy to się wierci na klopie i stęka i pierdzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super tylko gdize ja ta babe dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Babeczki Hb już po paróweczce :) piszę i piszę do was moje kochane . mój m wypoczęty zamecza mnie , wywołuje do odpowiedzi i inne cuda tworzy oczywiście nie daje się ale nerwów napsuję że hohoho ach szkoda gadać , potrafi z pięknego dnia zrobić wielką kupę , marzę aby ten rok już się skończył bo wtedy będę miała chwilę oddechu i moze jakiś wyjazd na narty dla relaksu , sorki za beznadziejny ton wypowiedzi , ale czuje się od przyjazdu m jak balonik z którego uszło powietrze , koszmar , boshe niech on sobie jeździ na jakieś wyprawy i da mi święty spokój , całe szczęście dla mnie że on długo pracuję i go w domu nie ma bo jak bym miała generała w domu całe popołudnie to bym sie chyba z pałacu wyprowadzła :P to tyle smecenia piję sobie kawkę i zaiwaniam z płatnościami , komu w drogę temu kopa to tyle dziewczynki nie wiem czy się dziś pojawię , buuuuu aż łzy mi stoją w oczach że z wami sobie nie pogawędzę , ale roboty to tony na moim biurku :( :( :( chyba jak deprecha a kanapka pracę piękne cudeńko a jaka królewna prześliczna buziaczki . a kiedy Ty myślisz o drugim z tego co pamiętam to maj 2008 ? cygaro 🌻 duża buzia dla Was moje kosiane babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×