Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ale żesz produkujecie, nie nadążam czytać :) tyle roboty dzisiaj mam.... co do obowiązków dzieci, to moja jak swoich nie zrobi - nie idzie na trening :P to dla niej najgorsza kara :) a jak zostawia swoje rzeczy na krześle, to fruną za okno jak ze 3 razy gacie z trawnika pozbierała, to teraz nie zostawia :P bo czasem krzesła spod łachów nie było widać... narobiłyście apetytu, idę coś zjeść dzisiaj mozarella z pomidorem i 2 bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka z tym wyrzucaniem przez okno fajna sprawa, ale mieszkam w bloku - 9 piętro i jeszcze jakaś karę bym zapłaciła, ale jak ciuchy przewalają się po kątach na krzesłach po podłodze to wrzucam wszystkie jak idzie do kosza na brudną bieliznę i nie piorę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kompa włączonego i co jakiś czas zaglądam;) a tak to miotam sie po chałupie:) na obiad pieczarkowa z makaronem i też dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lubie lubie,ale mam michaska chorego dopiero wrocilam od doktorka z kupa lekow,musze jezdzic na inchalacje znowu........ jutro mnie nie bedzie caly dizec od razu sie usprawiedliwie wiec,jade wedzic szynke i boczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2latka
dobra rzecz ta zmywarka:) uwielbiam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb:D znowu Michaś chory:( biedne maleństwo👄 jesteś usprawiedliwiona na jutro;) szyneczka swojsko wędzona, hmm, mniam schiza baboku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×