Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

kanapka:D opisy to mi się przypominają z czasów liceum:D miałyśmy takie zeszyciki z różnymi sloganami i mądrymi tekstami:D ale nie wiele pamiętam:O schiza, twoje wypowiedzi zginęły?? z naszego topiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nie nadążam za Wami rudamaxi zdrówka duzo schiz.. witaj Rafinka to dobry pomysł z tym wyrzucaniem ciuchów, musze spróbować. Klaudia potrafi ładnie posprzątać, ale burdel robi z prędkością światła. a co do prezentów to sama nie wiem, ale chyba dostanie kasę ta duza a mała jakieś klocki i książeczki, bo tylko to ją trochę interesuje, a i jest na etapie własnie wyrzucania wszystkiego z pudła z zabawkami i to ją nawet na dłuższą chwilę zajmie, nie licząc reklam w tv, ona jest jak w hipnozie jak je ogląda. Dzis na obiad pomidorowa na rosole, z wczoraj i wczorajsze mięsko w sosie, ziemniaki i surówka z pekińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki! ale macie tempo w pisaniu:)ledwo nadazam czytac nie wiem z jakich rejonow Polski jestescie,ale w Wielkopolsce pada snieg,ze swiata nie widac w ciagu godziny zrobilo sie bialo moje dziecie wrocilo wlasnie ze szkoly z wielka uwaga na temat zachowania,jutro maja dyskoteke szkolna,chyba juz poszedl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie nie było kawałek, bo miałam spóźnioną wizytę urodzinową członka rodziny z prezentem:P uff, nawet miło było;) ewa, witaj w klubie :) mój synus ciągle ma jakieś uwagi za zachowanie:O nawet czasem mam audiencję u pedagoga szkolnego:D w sumie to dobrze, że szkoła tak interweniuje i współpracuje z rodzicami, przynajmniej mam rękę na pulsie, nawet jeśli są to drobne przewinienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka a czemu ty nie otwierasz jak ktos puka?Pukalam i pukalam az nie wytrzymalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda:D ta sraczka ma na cie dziwny wpływ:D rymowanki układasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chwilkę na relaksik:) pusto mi się w domu zrobiło, małolat śpi, starszy gdzieś biega, małż jeszcze w pracy, mmmmm, bosko:) chyba sobie zrobię pazurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda:D nie do mnie chyba pukałaś bo ja mam cały czas włączone gg.Cosik ci się pomyliło.A ja twojego gg nie mam!!!!!!!!!!!!!! skandal!!!!!!!!!!!!! cygaro jak ty se zrobisz pazurki to jak bedziesz klikać????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda,naprawdę piękny wiersz:D możesz go dla mnie zadedykować jakbyś kiedy wydawała tomik:D bo gdybyś do mnie nie pukała to byś się nie.....itd i wierzsza by nie było:D no......... teraz reszta dziewczyn to już stwierdzi,że nas powaliło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nas powalilo ale nawet smiesznie sie zrobilo:D Teraz nowe mam zmartwienie do kogo tyle pukalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×