Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Hej Laseczki! Jak miło że się o mnie mArtwiłyście, wczoraj byłam u rodziców a wieczorem na wizycie u Lekarza do domu wróciłam o 21 a tu zaskoczenie w sobotę zakupiliśmy karnisze a wieczorem w poniedziałek już zawieszone, nieraz dobrze zrobi sprzeczka z Mężem. Po badaniu wszystko ok mały \"Franio\" waży 2 kg, serducho wali jak dzwon i ruchliwy jak mała Rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rano miałam wizytę Teściowe bo się martwiła czy wczoraj bezpiecznie wróciłam taka była śnieżyca wieczorem. Muszę wziąć się za robienie obiadu dzisiaj będzie leniwe spagetii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszcie będę podczytywać na bieżąco. Rudamaxi ozdrowiałąś? Karolcia właśnie zrobiła sobie makijaż jest cała wysmarowana pomadką, idę ją szorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kiki:) dobrze z małym wszystko ok:) trochę wczoraj spękałyśmy, ze cię nie było:) machnij co dzień do nas chociaż łapką, to nie będziemy wariować;) co się dzieje z tą kafe? kanapka od rana nie może wejść na topik, a my przecież piszemy i nie ma problemu:) kazała wszystkie was pozdrowic🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzeliłam sobie z szefową 3 kieliszki wiśniówki i nie nadaję sie do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szczecinie :D nie wiem co robić teraz, kimnąć się na biurku, czy spić się do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!!!!!!!!!!!!! odblokowali mnie:) ale się wkurzyłam.Kafe mi się zacięło na godz 1.24 i koniec.Napisać też nic nie moglam.Dopiero mnie odblokowali.Chyba za dużo pyskuję i ktos mnie wyłączył:) Aleście nagadały o porodach:) Kiki pewnie się ucieszyła z tego tematu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez powiem jak rodziłam ,a co:D Mialam cc i nie narzekam.Nie wybrałam tego sobie tylko musialam.Fajnie było z góry wiedzieć kiedy się urodzi:)Poszłam do szpitala wieczorem--rano już mialam dziecko.Bolało jak cholera potem,ale jak ma się już dziecko i wiadomo,że jest ok, to inaczej chyba się do tego bólu podchodzi.Nie wiem jak to będzie teraz gdybym miała 2 raz rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny monolog jadę:D czupurku zdecydowanie wolę jak ten twój chłop po świecie się poniewiera:)Przynajmniej nikt cię nie pilnuje:) cygarko co znowu za goście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj buuuuu a ja już spadam do domu na zmianę , śnieg u nas sypie niby ładnie za oknem ale zimno i z młodym kolejny dzień w domu buuuuuuu , kurczę gdyby ten mój m dawał mi kompa do domu to bym sobie z wami po gawędziła a tak ... ach szkoda gadać i was dziś nie dopieściłam buuuuu ale obiecuje poprawkę hej cygaro coś skrobnęłaś na naszej obietnicy ja przyznaję się bez bicia nie ale juterku napewno \' to papapapap smacznego i samej radości i pomyślności pozdrowionka izek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ile mam nadrabiania, szok... ja miałam problemy z pierwszą ciążą, chociaż sam poród niby był szybki, zwinny i bez większych komplikacji. Po porodzie nigdy w życiu bym się nie zdecydowała na drugą ciążę, ale im Marti była starsza tym bardziej pragnęłam drugiego dzieciaczka i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też pomacham :) kanapka :) no nie mogę otworzyć poczty bo mi portal przyblokowali:P a goście dzisiaj? to siostra byłego męża:) tylko z nią utrzymuję kontakt po rozwodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka, ale masz w dechę szefową;) nie to co czupurek:P mąż jej w pracy na ręce patrzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×