Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

hihi dziekuje. tak to moj synek a tak wygladalam w trzecim tygodniu ciazy z Vika. A trzeba bylo kliknac na ludzika z zielonym kwadratem i tam sa moje prawie wszystkie zdjecia,nie ma tylko ostatnich bo nie mam kiedy ich zgrac ale wy je macie na meilikach,to te z Alexem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te akurat robione(nie pamiętam dokładnie), ale chyba przez moją siostrę, jeżeli chodzi o dzieciaki to ja robię maniakalnie im zdjęcia, mam tysiące, miliony (trochę przesadzam) jak kiedyś byście miały ochotę to chętnie prześlę, te lepsze oczywiście bo reszta to takie albumowo rodzinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagietka ja tez mam hopla na punkcie robienia zdjec,kiedys bawilam sie w albumy teraz mam zdjecia w kartonikach ale planuje je kiedys poukladac w albumy,ale kiedy to bedzie:O Bagietka zdjecia superowe,cory sliczne,starsza ma swietna bluzeczke,mala chinka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doszedł mail od kanapki, więc ja się oddalam, jak ci sie zechce to prześlij jej te zdjęcie a jak nie to pokombinujemy jutro :) a tak mnie naszło, prześle wam jeszcze 3 z samymi dziewczynkami, o ile chcecie oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowe zdjecia:D tak wygladalam latem,to zdjecie robil Konradek dlatego troszke brak ostrosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam :( zdjęcia jest się w stanie nauczyć każdy robić jeszcze w szczególności takie jak ja, bo to naprawdę nic w porównaniu do profesjonalnych. p.s przyszły maile (2) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×