Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

a was nie ma a ja jestem i podglądam kukam , i co?????????? zaraz będę musiała spływać do domu a tam jestem odłączona od neta :( halooooo ale bredzę , Cygaro gdzie Ty ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem podobna do Twoich kobiet koneserd... Mi poprostu nic się nie podoba i chodzę po tych sklepach z nadzieją, że coś mi wpadnie. Raz udało się, że w pierwszym sklepie zobaczyłam płytki do łazienki (kolor liliowy) i mój chłop (choć twierdził zupełnie jak Ty, że nic go nie obchodzi jakie będą) oczywiście się nie zgodził.. ale po tyg łażenia i tak wróciliśmy do tego sklepu hehehehe. A teraz podoba mu się ta łazienka że hoho... Co do bali, oczywiście że nie bierzemy nawet pod uwagę Polskiej firmy, znalazł jakąś tam z Finlandi czy skądś tam.. tylko cena jak dla mnie na wstępie wyeliminowała możliwość budowy takiego domku a ten ciągle wraca do tematu... Oczywiście fajnie mieć domek z bali ale jak kanapka mówi.. może nie w jeziorze :) ale nad hehehe. A my? będziemy nad stawami co najwyżej mieszkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja spadam , życze miłego popołudnia i samej radości i uśmiechu Cygaro , kanapeczko , Hb, Benitka, KIki ,Dziczku, Muszko, Koneser 🌻 Miłego Dnia buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w przyszłym tygodniu czeka mnie badanie kontrolne mojego dziecięcia :-o nienawidzę tych okresów brrr szczególnie, że Ala ostatnio skarży się na bóle niewiadomego pochodzenia. Niby morfologia i mocz wyszły ok, to jednak stres okropnisty. Chciałam powiedzieć, że mój chłop pomału oczyszcza stare mieszkanie i wędruje sobie tak z krk do waw i na odwrót, właściwie mogliśmy wynająć jakąś firmę przewozową, ale jakiś tam znajomy znajomego mojego męza posiada idealny wóz transportowy, więc robią to na własną rękę, taniej wyjdzie ;) Dostałam telefon, że moja siostra dostała właśnie rozkaz stawienia się w szkole policyjnej (jej marzenie) zobaczymy jak to będzie, szczerze powiedziawszy po cichu myśleliśmy, że jej minie, ale gucio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim dlaczego ja pierwsza????????????aż nie wierzę:D Chyba mi to się nie zdarzyło jeszcze (no może tylko w weekend) Jaka u mnie piękna pogoda:D:D:DSłońce świeci tak mocno,że aż razi po oczach.U was też???Szybko muszę zrobić obiad i na dwór marsz:) mucha ---twoja siostra chce być policjantem?:)A wy czemu nie chcecie,zeby ona była?Ja tam nie wien jak to jest w dużym mieście,ale u nas to zabijają się za etata w policji.Tylko,że u nas nic się nie dzieje.Najwyżej pijanego rowerzystę złapią i tyle.A potem nawet o tym w naszym radiu mówią takie to jest wydarzenie:D cygarko pomachaj łapką jak ci?? ruda odezwałaś się i co??i gdzie jesteś?pewnie się uczysz a benitka??znowu komp padł?przecież ty zawsze pierwsza rano byłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tym razem uprzedzam że znowu bede rzadki gość wiec sie nie martwcie ze o Was zapomnialam ale zaczynaja sie ferie wiec komp bedzie atakowany przez córę a ja tylko z doskoku będę machać łapką ze zyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma tylko swoja godzinke ew.półtora ale jak cos do Was skrzybe to zerka i udaje że coś robi a mnie to dobija bo wkoncu wypepla tatusiowi i bedzie klops.Juz i tak wie ze ja tu po kafe buszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie będziesz wstawała o 7 :D ja tak mom ,że jak mogę pospać to i tak budzę się wcześnie i koniec:o A z twoim dzieckim to wiem jak to jest.Jak przyjezie moja bratanica do mnie to też mi zagląda i jeszcze udaje,że patrzy przez okno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja udaje ze tanczy.Ale jak ona gada z koleżankami na skype lub gg to "mamo idź stad"A co do spania to nie ma szans zebym budziła sie o 7mej .Mój typ tak ma od zawsze .Godz 10 najwczesniej jestem w stanie wstac.Nawet jak budze sie wczesniej to siusiu i zamykaja mi sie oczeta dalej.Ja jestem typ sowy-moge cała noc siedziec ale rano to ja jestem nieprzytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi,może wiecie,do kiedy jest ta żałoba?? kurcze nie uważacie,że to lekka przesada?tragedia ogromna,pewnie,że tak ,ale u nas odwołali bal w przedszkolu:o Co takie dzieci z tego wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byla wiec dzis trudno bedzie.Przyszla zabeczana bo zabrala ze soba chomika i gdzies im zwiał ale dzieki bogu sie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Żałoba jest do soboty do godz. 19.00 Jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat - to jest to przesada. Oczywiście jest to wielka tragedia dla rodzin tych co zginęli. Ale każdego weekendu ginie w kraju na drogach kilkadziesiąt osób i nie ma z tego powodu żałoby narodowej. Różnica jest tylko taka, że ci ludzie zginęli w jednym wypadku a nie np. w trzydziestu. Uważam że jakiś symboliczny gest władz by wystarczył. Minuta ciszy, opuszczenie flagi - OK. Ale po co angażować w to 40 milonów ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koneserd to,ze ogłaszają taką żałobę to ok niech ogłaszają.Wielu może pomyśli jadąc samochodem o prędkości i śmierci.Ale wkurza mnie to,że coś ludziom odgórnie narzucają.Chcesz--nie baw się,chcesz --idź na imprezę .I tyle.A jeśli chodzi o dzieciaki to już przegięcie.Poodwoływali wszystko jak leci,nawel bale w przedszkolach:oPo co? co to komu pomoże?Dziecko koleżanki od rana płacze,bo miało mieć zabawę w przedszkolu i przebranie gotowe,a tu odwołali.Weź wytłumacz pięciolatkowi co to żałoba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka co do żałoby , mam to samo zdanie każdego dnia na drogach polskich ginie co najmniej 20 osób , ja wszystko rozumie można uczcić minuta ciszy ale odwoływać bale dla dzieci lub nie cieszyć sie na turnieju skoków narciarskich to już lekka przesada , żałoba powinna być w sercu a nie na pokaz . piję sobie kawkę , spięcie z m było bo już z delegacji wrócił czyli po staremu , i nadzór nad robotą itp. Kończę dziewczynki i chłopaki , czas do roboty , bo jej mam moc , życze miłego dzionka papapapapapappapa Cgaro co z Tobą ? katarek minął ? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że zdanie na tema żałoby mamy podobne , ja poprzedniego posta pisałam ponad 0,5 h i dla tego powieliłam się , z tego wynika że myślimy podobnie , Z balem dla dzieci przesada i to ogromna ale to chyba wina dyrektora danego przedszkola , gdyby taka pani nie była tak do przodu to by zrobiła ten bal ......, a mnie sie zdawało że do dzisiaj do 19 bo jutro połowa społeczeństwa by się do tego nie ustosunkowała , sa śluby wesela i przedostatnia sobota karnawału może skrócili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ja w przelocie o 18 mam egzamin:( Moj Konradek tez byl wczoraj zalamany bo odwolali bal ktory dzisiaj mial byc,ale gdy wytlumaczylam dlaczego co sie stalo i ze zostaly dzieci bez tatusiow i dziadkow i by im nie bylo przykro ze inne dzieci sie bawia gdy one sa teraz zaplakane i dlatego przelozono im bal to jest ok.Ja jestem za wprowadzeniem zaloby ,uwazam ze byloby nie wporzadku gdyby jej nie bylo wkoncu stracilismy ,najlepszych pilotow:( A to dla tych co juz na zawsze pozostana tam w gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×