Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

i każda z was leniwych bab: zdać prosze relację z tego co dzieje się na froncie,jak małże i dzieciaki!!!!!!!!!!!!! czekam do jutra!!!!!!!!!! lenistwo wkradlo sie w nasze szeregi podstępnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w tym dniu, samych radości i moc całusów , i przytulańców comk cmok cmok ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem moje kochaniutkie👄 walentynkowo❤️ ❤️ ❤️ jestem przeszcęśliwa, bo majka ma rewelacyjne wyniki!!!!!!!!!! :D :D :D jeszcze jedna wizyta kontrolna za 4 miechy i koniec z porafdnią hematologiczną:) a co do walentynek, to mąż jeszcze nie wrócił do domu, więc nie wiem co będzie, jeśli wogóle będzie:P bo on uważa że to święto jest głupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kwiatów też mi nie kupuje, bo zwykle zdychają na drugi dzień i uważa że wyrzuca pieniądze:P zwykle dostaję rajstopy z wzorkiem i coś słodkiego- stały zestaw;) nie było mnie dwa dni (niecałe) a dom jak po wybuchu atomu:( a z kosza na śmieci to śmierdziało, aż na klatce czułam:O zamiast wyrzucić śmieci, to otworzyli okno, żeby się wietrzyło:O jakie to typowo męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie produknely jedna strone..........wstretne babochy.........tylko jeszcze kanapcia tu troche nabija bo reszta kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z rana:) benitko staram ja ci się jak mogę,ale widziśż miały napisać co słychać ,jak dzieci i małże to iza wpadła,cmok cmok i poszłłłłłłłłłłłłaNie dogadasz sie z nimi! a ruda pomachała łapą:o szkoda,że nie samym palcem:D Bo cie będę ruda śledziła ,żeby dowiedzieć sie co słychać Dzisiaj masz egzamin i jak sie nie odezwiesz ci i jak to uruchomię gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Babeczki pomachała pomachała , kurczę przygotowywała sie do godziny W , miałam odwiedziny pana z pip-u , ale sobie poszedł , protokół dał bez kary uffffff , to teraz piszę , no i po walentym , my byliśmy z , młodym na pizzy wraz z przyjaciółmi i ich córeczką , dzieciaki zacharapciły wszystkie balony z lokalu , młody dostał misia od Monisi oraz gorącego buziaka . było fajnie . ale pogoda raz zamieć śnieżna raz słońce , prawię jak w marcu , .... hm prawie za miesiąc święta ... oj ten czas leci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno u nas, cholera, mroźno i namiastka śniegu w nocy spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywiście źle dla mojej budowy:( bo zamiast mury stawiać to boby robią dach, tak od dupy strony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłop wrócił późno i poszedł zmęczony spać, ja też padłam jak kawka:P to tyle o walentynkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×