Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

a ty Sylwia jesteś bardzo podobna do jakiejś osoby z mojego otoczenia albo cie kiedyś gdzieś normalnie widziałam.Myślę,nad tym od dłuższego czasu i nic nie mogę wymyslić.Ale ja w Chełmie to w życiu nie byłam:o benitko a czemu ja byłam przekonana ,że ty z Warszawy jewsteś???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle fajne ,zadbane laski jesteście.Sylwia ty to chyba dbasz bardzo o siebie co?Taka laska z ciebie:) No i te twoje chłopaki super!! Jeden taty drugi mamy.Jeszcze dziewczynki wam brakuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapeczko ja i dbanie o siebie :D:D:D:D:D:D:D:D:Dnie mam na to czasu:(ale staram sie nie wygladac jak czupiradlo:D:D:D Kanapeczko zebys wiedziala,ze dziewczynka by sie przydala:)ale jeszcze nic straconego:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko,a laska sie ze mnie zrobila dopiero wtedy jak schudlam 17 kg:D,a wczesniej to bylam monstrum:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 kg to duzo udalo sie tobie chudnac,,gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb ojj bardzo duzo,a ile mnie to wyzeczen kosztowalo:(ale teraz jestem bardzo zadowolona ze swojego wygladu:)zajelo mi to 3 mies.:( Jeszcze tylko 10 kg.i bedzie superrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:Di jeszcze stronke udalo mi sie zalapac jupiiii:D:D:D Musze narazie konczyc,bo Dominik tak rozrabia,ze nie moge sie skpic napisaniu:( A Ty kanapeczko mysl,mysl i jak wymyslisz,to mi napisz;),a moze ja mam sobowtora???:) Zajze po poludniu jak ze szkoly wroce narazie 🖐️ Zycze udanego popoludnia:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko buziaczki, Sylwunia Ciebie też znalazłam i wysłałam zaproszenie moje inicjały JR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×