Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Cygarko to ty sobie rozmyślaj .Dobrze ze zdjątko dostałas bo coś mi poczta fiksowała i myslałam że nie dotrze.Kanapka pisała że odzwyczaila sie od kompa i jak widac rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJJJJJ BABECZKI śliczny dzionek słoneczko promieniami rzuca ... a ja ma doła , aż mnie to wkurza brrrrrr , zaraz idę na spacer, to może pomorze , a później sprzątanko w akwarium , dziś z młodym byłam na pobraniu krewki , we wtorek śmignę na przegląd z młodym do lekarki . a Wy kobitki co porabiacie ? a Benitka nie gadaj o przekwitaniu nooo co tyyyyyy , młoda d..a a pierdoły opowiada , my jeszcze za młode na menopałze . serdecznie pozdrawiam Iza Cygaro co u ciebie , wiem rozmieszczasz meble a nowym domu i wybierasz kontakty , a kiedy planujecie wielkie otwarcie ? Kanapeczka gdzie Ty ????? hop hop Kiki jak maluchy i jak sobie dajesz radę ? serdeczne pozdrowienia i buziaczki cmok cmok 👄 Sylwuś , Benitka , Ruda i wszystkie pozostałe dziewczynki , które z niku nie powymieniałam buziaczki przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Cygaro rozplanowalas juz wszystko;) Czupurek👄🖐️ja dzis pol dnia na dworze bylam,bo piekna pogoda u nas:)koncze obiadek robic:) Dominik wlasnie wstal spal godzinke:(ale to i dobrze,ze tak wczesnie sie obudzil,bo wczesniej go poloze i bede miala wolne juz o 19.30:) Dla dzisiejszych jubilatow duzooo zdrowka,szczescie i wszystkiego naj:)🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Fluidki sle dla potrzebujacych...........🌼 i zmykam ziemniaczki odcedzic i maluszka mojego nakarmic:) Zajze wieczorkiem narazie 🖐️ Pozdrawiam serdecznie wszystkie fajowe i wesole mamy z topiku:)👄👄zycze milego popoludnia i udanego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sobie z farba na glowie.Ciesze sie że dziewczynki sie odezwały.Bylysmy sobie z wika u fryzjera .Wika obcieła na krótko i ja tez sporo podcielam,teraz ufarbuje i będę pikna że łoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi to sie dopiero dziś napisałas...........Czy juz załatwiłas sprawy pobicia????a zreszta poczytam sobie blogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sobie z farba na glowie.Ciesze sie że dziewczynki sie odezwały.Bylysmy sobie z wika u fryzjera .Wika obcieła na krótko i ja tez sporo podcielam,teraz ufarbuje i będę pikna że łoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka czemu beczysz?? nie cieszysz sie,ze chop wraca z delegacji:D:D:D,a moze z tym powtarzaniem,to kilka razy klikasz wyslij wiadomosc??Albo benitka przestan pic te piwko;):P:D Ruda🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączku z pączkowa vel lusianko vel benito35 dla wyjasnienia wole nie miec nikogo w 4 scianach niz meza alkoholika ktory mnie terroryzuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odechcialo mi sie juz co kolwiek pisac.Przyczepila sie jakaś kopnieta wariatka i poprostu wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odechcialo mi sie juz co kolwiek pisac.Przyczepila sie jakaś kopnieta wariatka i poprostu wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ale mam dzis obroty,przez tydz mialam lenia a dizs wszystko szybkoo sprzatanko pranko i obiadek bo maz wraca hehehe.ale juz opanowalam wszystko zostalo tylko moja kapiel....uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Ja tez mam kupeeee pracy w domu,a nie chce mi sie ze hej:(ale co zrobic takie zycie:(ale jak sie zaraz zabiore to chatke posprzatam w 2 godz.:) Benitka🖐️co to sie do Ciebie przyczepilo aaaaaa??Nie przejmuj sie tylko pisz;) Dzisiejszym jubilatom duzo zdrowka zycze ,bo zdrowko jest najwazniejsze,a reszta jakos sama sie uklada:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Fluidki dla chorowitek i nie tylko.............🌼 Zycze milego i udanego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i zdazylam ze wsyzstkim,teraz czekam jak michas wstanie i na spacerek.nawet zrobilam sie na bustwo...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb🖐️ale Ci fajnie:)ja mam jeszcze w ciul roboty,a maly mi ciagle beczy i nie daje sie ruszyc na krok:(teraz bede go usypiac,a jak zasnie bede robic dalej,moze do 18 sie wyrobie ze wszystkim,a i spacerek musi byc zaliczony:) Ooooo wlasnie deszcz leje boszzz ta pogoda mnie wykonczy:(a i na dodatek Dawidek jakas beksa dzisiaj z niego nooo koszmar jakis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo jest tam kto?? A co tu takie pustki aaaaaaa??ja sie pytam:) Ja juz dzieci pokapalam,teraz Dominika bede usypiac i dopiero wtedy sobie odpoczne:) Nie mam nastroju jakos i wszystko mnie wkurza😠Glowa mnie strasznie boli,ze sie myslec nie da buuuuu:( Dziewczynki zycze udanego weekendu,udanych imprezek,oraz spokojnej i przespanej nocki :) Bawcie sie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb,a Ty do domu ze spacerku to juz wrocilas,bo nic nie piszesz co u Ciebie??A moze Ty juz z M sie obsciskujesz?? Cygaro jak tam urodzinki??🌼 Benitka🖐️co tam slychac??🌼 Czupurek,a u Ciebie co ciekawego??🌼 A wiecie moze co sie dzieje z kanapeczka???Cos zaniedbuje topik:(a moze jej komp padl:(Kanapeczko daj znac o sobie:)🌼 Dobra ide kolysac malego tymczasem papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobutka wstac koniom wody dac:D:D:D U mnie zimno strasznie:(ciagle deszcz pada i wieje strasznie:( Ja ide skonczyc sprzatac i bede sie szykowac na urodzinki do szwagierki😠nie chce mi sie tam isc,ale musze wrrrr,nie chce sie z M klucic:( Dzisiejszym jubilatom jak tacy sa:)zycze wszystkiego najlepszego👄🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 Cygaro jak tam urodzinki aaaaa??❤️ Pozdrawiam serdecznie wszystkie kolezanki i sle im duzego 👄-ka:)zyczac Wam milego dnia🖐️ Aaaa i oczywiscie duzooo fluidkow dla potrzebujacych posylam.............🌼🌼🌼 Ide sprzatac dalej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️w piekna niedziele:) Gdzie sa wszystkie superowe mamy aaaaaaaaaa??Ja sie pytam??:)Co to strajk jakis,czy co??Matko kochana pozasypialyscie czy jak hop hop,meldowac mi sie i to juz!!! Dla dzisiejszych jubilatow duzoooo zdrowka:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Fluidki dla potrzebujacych sle....🌼Zycze milej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bledy b.przepraszam🌼 Dominik narazie spi,a jak wstanie to jedziemy na plac zabaw:),a potem moze grilla zrobimy,bo jest bardzo ladna pogoda:) Dobra ide sie zbierac,bo laze jeszcze w dresach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×