Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

kanapeczko ja wcale sie nie uzalałm ze jest mi ciezko[moze kiedys]nagonka zaczela sie od tego jak napisaam ze michas non stop placze,ze zwarjuje ,bo nie wiem jak mu pomoc[byl chory wtedy]to zaczeły najezdzac na mnie ze za duzo spedzam czasu w kuchni,ze nie zajmuje sie dizeckiem ..trwa to do dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzien szaro ponuro...feeee wcozraj maz dawiadywał sie o mieszkanie,i nic z tego...maja kupic 100 mieszakn ale to potrwa,cala ta procedura,kazali dowiadywas sie o to we wrzesniu no superrrr.cale wakacje bede tylko z dziecmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 kwietnia br. około godziny 10.25 (czasu lokalnego) – 7.55 (czasu polskiego) - podczas patrolu rannych zostało dwóch polskich żołnierzy. St. szer. Grzegorz Politowski zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych ran, kolejny żołnierz st. szer. Przemysław C. jest w stanie stabilnym. Do zdarzenia doszło w prowincji Ghazni, około 14 km na południowy zachód od bazy GHAZNI, gdy patrol z zespołu bojowego „A” udawał się do dystryktu Waghez. Celem sprawdzenia wykonania projektów pomocowych. W trakcie patrolu jeden z pojazdów typu HMMWV najechał na ładunek niewiadomego pochodzenia. Eksplozja ładunku raniła 2 polskich żołnierzy. Rannych żołnierzy, po udzieleniu pomocy na miejscu zdarzenia, przetransportowano do szpitala w miejscowości Orgun-e. Pomimo podjętych prób ratowania życia jeden z żołnierzy zmarł w szpitalu. Drugi z poszkodowanych, według opinii lekarzy, jest w stanie stabilnym, bez zagrożenia dla życia. Rodziny poległego i rannego żołnierza zostały powiadomione o zdarzeniu. ٭ ٭ ٭ ٭ ٭ Starszy szeregowy Grzegorz Politowski zawodową służbę wojskową pełnił w 5 pułku inżynieryjnym – Szczecin Podjuchy. Służbę wojskową rozpoczął w 2002 roku, od 2005 r. był żołnierzem zawodowym na stanowisku kierowcy. Pozostawił żonę, miał 26 lat. To był mój kochany braciszek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro tak mi przykro bardoz bardzo!trzymaj sie kochana ,wiem ze to co pisze to nic...ale myslami jestem przy tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze az sie popłakałam!,moj maz strasznie chcial jechac na misje,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb-ja tez niedawno pożarlam sie na innym topiku a najpierw bylo tak milo.Nawet ta kolezanka pseudo kolezanka przylazla tu za mna na nasz topik żeby mi dowalić.Ja tez sie troche zalilam na tamtym topiku a ona mi przez to jeszcze dowalila.Skoro pisałam że mąz miał do mnie ale i klócilismy sie to tamta stwierdzila że mam męża alkoholika i terroryste ech .Człowiek chce sie troche pozalić bo nie ma komu a te jeszcze Cie zdołują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzestalam pisac,szkoda mi troche pisalam z nimi od czasu starania sie o michaska,potem cala ciaza no i teraz 10 miesiecy jak michas jest na swiecie...nie podoba im sie ze gotuje ,pieke i tym dogadzam mezowi,mimo ze na niego nazrekalam,aa szkoda gadac.zagladam do nich z sentymenty ale tylko czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wraca moj maz dostał wolny pt!wow wow,a dzis robie serniczek pychota juz bym go zjadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygarko trzymajcie sie mocno i razem.Wielka tragedia...........Nigdy nie zrozumiem dlaczego wysyłają tam Polaków i dlaczego oni chcą chętnie jechać..... hb a ty znowu zaniedbujesz dzieci i siedzisz w kuchni???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki,za bardzo wy sie przejmujecie tym co wam pisze ktoś z komputera.Przecież to nie są nawet wasze znajome!!!Nie poobrażać mi sie tutaj ale wy też nie jesteście moimi przyjaciółkami,tak naprawdę to benitka może być np zboczeńcem a hb psychopatą:DDajcie sobie spokój,nie przywiązujcie się do obcych osób!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapeczko ,ciiiiiiiii,zrobie sernik jak michas zasni oooo! wielka tragedia,a polacy musza jechac taki podpisuja kontrakt,a inni za kasa,moj maz pisala 2 razy i wysłanie ale na szczescie go nie puscili ufffff,to bylo przed narodzeniem michaska.teraz cos mruczy ze mzoe by wyjechal,,,bedize kasa na postawienie domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapko!! rozgryzłas mnie jestem psychopatka ale nie mow tego na innym forum ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote jade robic sie na bustwo...ah bede miala piekne wloski...mam zamiar tez kupic sobie zółte buty chce byc trendy ,zebu nik wiecej nie poznał ze jestem psychopatka hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb jak mu jeszcze ochota przyjdzie wyjeżdżać to pokaż mu co cygaro napisała i każ mu sie zastanowić nad tym co z waszymi dziećmi!!!Mój nie musiałby Afganistanu w takiej sytuacji szukać,sama bym mu łeb przetrąciła.A co do domu to lepiej w wynajętym mieszkaniu całą rodziną niż sama w domu z rentą po ojcu.Takie mam zdanie i nigdy go nie zmienię.Twój mąż jest dla mnie głupi i nieodpowiedzialny i kropka.Nie obraź się tylko.Jak ktoś ma rodzinę a szczególnie dzieci to jest to dla mnie jednak koniec jakieś wolności osobistej i myślenie bo ja bym chciał to dla mnie głupota.Rozumiem,że jak ma takie rozkaz to ok ale żeby sam pisał podanie???????????????????????????I ty nic z tym nie zrobisz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapo.a co ja mam zrobic.to jego wybor,skore zechce jechac to pojedzie sila go nie zatrzymam,twierdzi ze wlasnie dla dzieci to robi zeby mialy przyszlosc zapewniona,narazie wybilam mu z glowy to ale kto wie co w nim drzemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to mieszkania na odleglosc robi sie coraz gorsze...kazdy ma swoj swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dzieci????????????????matko boska!!to nie umie nic lepszego dla dzieci zrobić niż je zostawić na pół roku??Dobra,nie będę krzyczeć na ciebie boś ty niewinna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry,ze ja tu dzisiaj tak pyskuję ale w takich syruacjach to krew mnie zalewa!!!!Młody chłopak zginął.......i niech mi ktoś powie w imię czego????za co zginął,dla kogo?Zostawił żonę całą rodzinę.........Po cholerę Polaków tam wysyłają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo nudzi mi sie to szpieguje.Nie moge sie zalapac na zaden fajny topik bo sie wszyscy juz znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko moje stare to nie moge sobie iśc na zadne marcówki czerwcówki kwietniowki itp .Musze zalozyc topik" mamuski starych dzieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×