Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Ja juz maluszka uspalam ufff,a naganialam sie przy nim,ze hej:(Musial dom ze 1000 razy przejsc trzymajac mnie za rece:)kregoslup to mnie tak piecze,ze hej:( Fluidki sle potrzebujacym..............🌼 Buziaczki przesylam na dobranoc👄👄👄,oraz spokojnej i przespanej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,nie mialam czasu tu zajzec zawsze cos,teraz mam chore dzieci,michas ma zapalenie krtani.a wiki zacyzna kaszlec wiec do szkoly nie poszla.maz pojechal i jetsem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:)Kobitki! Hb mega fluidki dla Twojej rodzinki............🌼 Zbieram sie do szkoly z Dawidkiem,jak narazie swieci slonko i mam nadzieje,ze tak bedzie przez caly dzien;)Dominik jak zasnal o 20,tak spal do 7.30 bez wstawania na karmienie:)no tak to mozna spac:) Moj Dawidek cos kaszle i nie ma zbytnio apetytu:(Tyle co u mnie narazie! Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kolezanki zyczac Wam milego dnia:) Fluidki dla potrzebujacy oczywiscie sle.......🌼 I dla dzisiejszych jubilatow moc zyczen najlepszych i 100 lat zycia:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Do poczytania potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam i o zdrowko pytam:)???? Ja dzis pol dnai na dworze bylam:)M wrocil wczesniej i poszlismy na plac zabaw,ale fajnie bylo:)Potem sprzatalismy kolo domu i M z synkiem trawe kosil,a Dominik siedzial w wozeczku i sie przygladal grzecznie:)Teraz juz maluszek moj spi,a ja moge sobie odpoczywac;) M na dworze jeszcze z Dawidkiem,bo mu sklada hustawke:) Koncze na dzis,bo i tak nie ma z kim popisac buuuuu:( Pozdrawiam serdecznie:) Cygaro🖐️ Ruda🖐️ Benitke🖐️ Kanapeczke🖐️ I kogo jeszcze nie wymienilam macham mu 🖐️:) Fluidki oczywiscie juz wysylam dla potrzebujacych............🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki,oraz kolorowych snow;)👄 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ale padam michas budizl sie srednio co 20 min tak go kaszel meczyl wrrr a wstał juz o 6 i jak ja mam wygladac dobrze jak wiecznie zmeczona jetsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nasz topik umiera śmiercią naturalną????????????😭😭😭Sylwunia hb-biedulko to sie teraz umordujesz.Zdrówka dla Michasia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb 🖐️bidulko wspolczuje Ci bardzoooo wiem co to znaczy,bo ja tak mialam w tamtym tyg. z Dominikiem,tylko on sie budzil co 10 min.😭i my tak na zmiane z M go lulalismy:(boszzz 2 nocki z zycia wyjete:(Mega fluidki dla synka.....................🌼 Benitka🖐️:)ja nie wiem chyba i umiera😭😭,bo ja ostatnio sama tylko pisalam:( Wracac kobitki szybko i to juz!!!! Ja wrocilam dopiero ze szkoly z synkiem:)ide zrobic cos jesc i idziemy na dwor,bo jest ladna pogoda:) Zycze udanego popoludnia i dobrego samopoczucia,oraz duzoooo zdrowka dla wszystkich🌼❤️👄🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki zycze🖐️Wszystkim!!! Ruda megaaaa,megaaaa fluidki dla Ciebie na ozdrowienie:).............🌼 Manika🌼👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Hb no co ty chcesz :D ogrodnik przesliczny,a jak Ci teraz kwiatuszki beda rosly,ze hoho;) Benitka🖐️co tam u Ciebie slychac??:) Cygaro i kanapeczko,a u Was jak leci??🌼 Ruda megaaa ,megaaa fluidki dalej posylam zdrowiej nam szybko:)..............🌼 Dla dzisiejszych jubilatow :)wszystkiego najlepszego i duzooo zdrowka zycze:) 👄🌼👄🌼👄👄🌼👄🌼👄 👄🌼👄🌼👄👄🌼👄🌼👄 👄🌼👄🌼👄👄🌼👄🌼👄 Dominis spi,Dawidk w szkole,a ja zabieram sie za prace kury domowej;),a potem na solarium ide,a coooo;)mi sie tez cos od zycia nalezy nie???Zreszta to przed weselem brata mojego musze sie opalic na czekoladke:D:D:D Pozdrawiam serdecznie wszystkie topikowe kolezanki i zycze Wam milego i udanego dnia:) Buziaczki wielkie dla wszystkich:)👄👄🌼👄🌼👄 Do poczytania potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomnienia: jest 2 kwietnia 2007rok. Dzien jak kazdy inny kobiety ktora na 13 kwietnia ma zaplanowany porod.Oklejalam szafki od łóżeczka tapeta,ukladalam ubranka w szafie i szufladach ukladalam zabawki na polkach.Szukalam po sklepach malych wieszakow na ubranka Pracowity dzien.Wieczorkiem kolo 20 wreszcie czas na odpoczynek zasiadam do kolacji i sprinttttttttttt w strone lazienki ,myslalam ze niunia mnie tak kopla w pecherz ze az popuscilam,ale potem sie okazalo ze polecialo mi troche wod plodowych,i podczas jedzenia kolacji pojawily sie pierwsze maluskie skurcze ale ze maluskie wiec cicho siedzialam i postanowilam nic nie mowic i czekac.Kiedy Konradek juz spal i mama poszla spac wyslalam wiadomosc do Joe ,że chyba już wkrotce zostanie znowu ojcem,nie spodziewalam sie az tak szybkiej odpowiedzi na meila zataz oddzwonil zaczal mnie uspokajac i liczyl mi przez telefon jak mam oddychac Bylam troszkę zmęczona więc o 24 postanowilam sie polozyc spac i tak sobie pospalam do po 3 kiedy to skorcz troszke mocniejszy mnie obudzil Jest 3 kwietnia 2007 wiec wstalam sprawdzilam torbe i spakowalam rzeczy dla dzidzi wzielam maszynke ,lusterko i postanowilam podgolic co trzeba potem pocichu zeszlam na dol by nikogo nie budzic .Z ciepla herbata ,kartka papieru,dlugopisem i odpalonym na stole laptopem siedzialam i spisywalam skurcze godz 5.34 skurcz trwal 20 sek godz.5.54 --------------20 sek 6----------20sek 6.07------24sek 6.10 -----krotki 6.20-----27 sekund 6.28-----24 6.35------23 6.44------12 6.49------23 6.55------13 tu przyszla mama i "Córuś jedziemy? " 7.01----30 7.09 ------17 tu juz przerwa w zapisywaniu bo stwierdzilam ze musze cos zjesc .I powstal plan Konradkowi nic niue mowimy ,jak tylko zje sniadanie mama go zaprowadzi do przedszkola a ja w tym czasie zadzwonie po taksowke .Jeszcze info na forum że jade rodzic i jazda Taksowka przyjechala mama przyszla i jedziemy,tyle że musze pokonac schody na dol a ja mam takie uczucie jakby Niunia juz wychodzila.I burza mysli czy dojedziemy do Wrocka przeciez to 27 km do granicy miasta a my musimy dostac sie do centrum miasta i na Grunwaldzkim istne pieklo,korek jak sie patrzy a taksowkarz co chwile tylko w lusterko ,pewnie sie zastanawial ,dojjedziemy czy urodzi mi kobieta w samochodzie .Ale wreszcie dzieki opatrznosci Bożej dojechalismy badanko,potem ruch chorych potem koszulka i pani pozbyla mnie "grzywy" a potem ja na porodowke a mamcia na korytarzu .Po polozeniu mnie na lozko od razu podlaczono mnie do KTG byla 10.38 ,caly czas mialam kolo siebie super studentke,przychodzila tez polozna co jakis czas i bylo dwoch lekarzy i jedna pani doktor.Studentka masowala mi kregoslup ,skoro zaproponowala wiec ja z luksusu korzystalam,mialam pilke i lozko ,ale najwygodniej bylo na lozku.Za oknem kwitla sliczna Magnolia,swiecilo sloneczko i personel biegal klomnie jak kolo najwazniejszej osoby na swiecie Jak pojawilam sie na porodowce mialam rozwarcie na 1,5 cm,po drugim badaniu bylo na 4cm i jeden z lekarzy stwierdzil "Oj ruda ty to tutaj polezysz do wieczora potem pojdziesz na patologie i jak jutro urodzisz to bedzie dobrze"No coz skoro tak to nie ma sensu by mama nadal czekala na korytarzu zadzwonilam i powiedzialam zeby jechala do Trzebnicy i odebrala Konradka z przedszkola.Byla 13.30 potem zartowalismy wszyscy usiadlam na pilce i sie bujalam i nagle cos mnie zakulo studentka sie pyta czy mam bole parte ja ze tak ,chodz po dwoch porodach dzieki Bogu nie wiem co to bole parte przyszla wezwana przez studentke polozna pomogla mi sie polozyc rozlozyla mi nogi bo ja cos sama nie moglam i nagle" Wszyscy do mnie szybko podac mi fartuch,pani rodzi" Skoro tak mowia to niech im bedzie pomyslalam kazala mi przec wiec pre a ze bylam w pozycji pol siedzacej wiec zobaczylam jak urodzila sie sliczna czarna glowka,a za chwile moje slodkie bezbronne malenstwo juz moglam tuliuc,calowac i piescic.Moja wymodlona i wymarzona córeczka byla ze mna. W pewnym momecie wszedl lekarz ktory mi mowil ze urodze na nastepny dzien,ale mial mine A to co powiedzial "Wchodze z dymka i widze ruch,widze pediatre i sobie mysle kogos przywiezli i nie slyszalem karetki ?Zagladam do boksu patrze a nasza ruda juz usmiechnieta i taka zadowolona jakby wcale nie rodzila,widze ze z pani to niezla aparatka " Panie Boże dziekuje ci za ten drugi dar jaki dostalam a Tobie Ojcze Święty dziekuje za wiare że wszystko się ulozy.Mam dwa skarby ktore sa calym moim Zyciem sa moim wielkim WSZECHSWIATEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda🖐️Wspomnienia Boskie:)dla Ciebie za caloksztalt❤️🌼👄❤️❤️🌼👄❤️ ❤️🌼👄❤️❤️🌼👄❤️❤️🌼👄❤️ Jestem padnieta i wkurzona na M 😡i nie mam nastroju:(😭Dominik zasnal wlasnie:)a ja moge wkoncu sobie odpoczac:)dodam,ze nie spal od 12.45:(,a nie zdrzemnal sie 10 min przed 15 i tyle jego spania:(Teraz spi juz na noc:) Zycze Wam spokojnej i przespanej nocki 🖐️ Oraz fluidki dla potrzebujacych posylam:)............🌼 Do jutra Kobitki❤️🌼👄❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda-cóz za cudne wspomnienie.........Jestes taki pisarczyk jak ja.Od 1984 roku pisałam pamietniki.Teraz od urodzenia wiki prowadze tez jej pamietniczek-w stylu co umie jak mówi jaka jest jej teksty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki:D ale mnie dawno nie było....:) mam nadzieję,że zdrowe jesteście wszyściutkie u mnie komputer dalej szwankuje więc zaglądam tylko pewnie chwilowo żeby dać znak życia. całuski i pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja sie czuje dzis ooooooo tak i nie mam checi na nic buuuu:(:(:(:( Pozdrawiam serdecznie wszystkie zwariowane kobitki;)👄 Zycze milego i udanego dnia🖐️ Dla dzisiejszych jubilatow jesli tacy sa;)zycze 100 lat i duzooo zdrowka:) 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼 Kanapeczko🖐️;)jasne komp Ci siada:Dpowiedz lepiej,ze nie chce Ci sie pisac:P:D🌼👄🌼 3majcie sie cieplo🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki:) zarobiona jestem i czasu mi brakuje:( las i budowa na okrągło, może schudnę;) mykam do pracy, pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babki Trzeci raz piszęjak mi teraz też nie wejdzie to więcej nie piszęNie wiem czy to u mnie tylko wszystko tak szwankuje???? cygarko pracuj,pracuj:)nie zazdroszczę ci takiej roboty.Dobrze,że pogodę masz w miarę fajną. Idę na śniadanko.odezwę się potem pa pa Acha..........schudłam ostatnio 7 kg:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.ja przez wekend nie mialam czau tu zajrzec..ale duzo do nadrobieniea ne ma heee udzielalam sie tez na innym forum zamknietym ale tam ostatnoi dowiedizalam sie ze uzalam sie na soba,ze jetsem sama z dziecmi.jak napisalam ze michas non stop placze,to napisali ze malo czasu poswiecam jemu a za duzo spedzam w kuchni..wiec pozegnalam sie dzis ... a tak po za tym wekend super,,,ta rozlaka dobrze nam robi ihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb ja zagladam ale pisze prace wiec tu tylko zerkam buziaki dla was cygaro zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.Daję znak życia:D hb nie przejmuj się głupim gadaniem.Wiem o jakim forum ty mówisz.Tutaj żarłyście się jak pies z kotem i tam okazuje sie ,że też.Bo tak naprawdę to któraś z was fajnie się zabawia.To samo myślę jest u rudej na kwietniówkach.Nie wiem jak ty sobie w ogóle radzisz sama i wcale ci sie nie dziwię,że narzekasz i masz gorsze dni.Nie wiem czy tak prosto jest zajmować sie samemu dwójką dzieci bez jakiejkolwiek pomocy choćby na 10 min dziennie.A jak jeszcze chorują???nie wyobrażam sobie.Podziwiam.Takie fora i \"koleżanki\" są właśnie po to żeby ponarzekać ,poradzić się.Nie zawsze można pogadać z kimś na żywo a nawet nie zawsze człowiek ma ochotę zawracać głowę znajomym.Jak nie chcą tego słuchać to znaczy ,że nie warto chyba tam pisać. Idę na spacerek,chociaż zimno jak chol......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb popieram kanapeczke,dlatego pisz tutaj my cie wysluchamy a jak sie jakas menda przypaleta to ja pogonimy.Nie dziewczyny?;) Hb😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×