Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Sylwunia za bardzo do czytania to Ty kochana nie masz,bo jak Ciebie braklo to nikt tu juz nie chce pisać:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia za bardzo do czytania to Ty kochana nie masz,bo jak Ciebie braklo to nikt tu juz nie chce pisać:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia!-Ja jako sprytna kafeteriuszka przeczytałam juz całą relacje twoją z pobytu w PL a co do wypadku rowerowego to rzeczywiscie musiałas najeść sie strachu>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka:)no to super,ze wszystkoprzeczytalas i ze nie musze wszystkiego opisywac odnowa:(Wesele naprawde bylo super i duzooo sobie odpoczelam od Dominika,bo mi mamusia pilnowala go wieczorami,a ja moglam z M wychodzic gdzie tylko chcemy:)Szkoda tylko,ze to wszystko sie juz skonczylo😭i znowu dopadla mnie szara rzeczywistosc:(Co do tego wypadku,to byl koszmar😭i nikomu nie zycze takich przezyc:( Zycze Wszystkim udanego weekendu i udanych imprezek.............🌼 Fluidki oczywiscie sle chorowitkom i nie tylko.........................🌼 Postaram sie zajrzec potem:)teraz lece konczyc co zaczelam wczesniej robic:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie i Wasze pociechy🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka,a no i sprytna jestes:Dnapisz mi na NK na ktorym topiku mnie dorwalas;)Z gory dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ta pieknal sobote🖐️🖐️🖐️ Ja sobie teraz odpoczywam:)niunio spi,M w pracy i tak sobie sie relaksuje:D:D:DPogoda u mnie super,tylko werwy mi brak:( Zycze milego dnia i do zajrzenia potem;)🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobitki co sie z Wami dzieje aaaaaaaaaaaaaaa??????? Zapraszam serdecznie na grilla:)wlasnie mam zlot na chacie;):D:DDominisia juz wykapalam i uspalam,teraz to juz mam luzik;) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kobitki z topiku i zycze udanych imprezek;)👄 Ruda mordo Ty moja:)ciagle o Tobie myslalam:)Co tam u Ciebie slychac???🌼👄 Zmykam kielbaski naszykowac;)Papapapapap👄 No i jak bym mogla zapomniec;) Fluidki sle potrzebujacym ...................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam i o zdrowko pytam:)??? Widze,ze znowu sama zostalam:(No dziewczynki nie lenic sie tylko opisywac co tam u Was??? Pozdrawiam serdecznie Wszystkie nieobecne🖐️ Zycze milego dnia ................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wytrzymam:(gdzie Wy sie podziewacie aaaaaaaaaaa????co mam sama tak pisac😭???I mam cos jeszcze dla Was:) A o to i kilka fotek z wesela:) Pozy,ze hej:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3feb807f710efa68.html Dawidek z babcia i ja tam gdzies obok:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c976f7450849a7eb.html Z mezem:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18f4a3c3022a554b.html Starostowie:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99ca77044d3d2f9c.html W drodze do panny mlodej:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5357394220596e8b.html Zycze milego dnia komu kolwiek kto tu zajrzy:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Sylwunia nie pamietam gdzie to znalazłam ale chyba u mamauś siedzacych w domu -chyba........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooo prosze cosik sie ruszylo:D:D:D Benitka moze byc;) Ruda🖐️👄fluidki sle synkowi.................🌼dobrze,ze mala sie nie zarazila,bo by masakra byla:(Ruda 3maj sie napewno dasz rade ze wszystkim;)3mam za Ciebie kciuki:)Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy babony wstretne:Ptak wiem po innych topikach szmuglujecie;)i nie macie czasu nawet tu zajzec😭tylko ja jeszcze jakos nie wymieklam i tu zagladam z nadzieje,ze ktoras bedzie,a tu lipa:O Niunio moj spi,a ja sobie teraz odpoczywam;) Dobrej nocki zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawe nastroju;)macie tu ode mnie:D Młody Polak zachęcony apelem Tuska wrócił do kraju, na ojcowiznę. Pewnego ranka ojciec powiedział: - Wyrzuć gnój. - What? - Łot krowy i łot świń. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ksiądz chodzi z tacą po kościele, zbiera pieniądze od parafian.Podchodzi do staruszki, a ona grzebie w portfelu. Ksiądz: Te grubsze babciu, papierowe.. Babcia: Aa nie.. te grubsze mam na fryzjera.. Ksiądz: babciu, ale Maryja nie chodziła do fryzjera. Babcia: Taak?? A Jezus nie jeździł Mercedesem... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Małżeństwo świętuje piątą rocznicę ślubu. - Muszę ci, kochanie, coś wyznać - mówi mąż - jestem daltonistą. - I ja chciałabym coś wyznać -mówi żona- nie jestem z Rzeszowa, Jestem z Mozambiku. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R A T U N K U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Malutka ma ospe,boszzzz jak ja wysypalo od rana,na buzi i glówce,Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek🖐️:)sama siebie:D:D:D:D Ruda Ty,to sie masz:Owspolczuje Ci tych chorobsk😠juz posylam odzutowcem bziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmm mega fluidki dla coreczki.....................🌼3maj sie Ruda👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy nieobecne:(🖐️ Nie mam zbytnio czasu siedziec i pisac,bo mnie maly terroryzuje:O Teraz spi:)to ja lece sprzatac:) Zycze udanego weekendu;)🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa to prosze na rozweselenie:D:D:D Tato, a ile trwa okres? - Widzisz, synu. To zalezy od kobiety. U kochanki - 2 do 3 dni, a u zony - prawie caly miesiac. ------------------- Cios dla kobiecego ego - kiedy mezczyzna zasypia zaraz po seksie, cios dla meskiego ego - kiedy kobieta zasypia w trakcie seksu. ------------------- Badania wykazaly, ze 40% mezczyzn mialo pierwszy kontakt seksualny pod prysznicem. Pozostalych 60% w wojsku nie sluzylo. ------------------- Jesli masz przepiekna zone, odlotowa kochanke, super bryke, nie masz klopotów z urzedem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulice swieci slonce i wszyscy sie do ciebie usmiechaja - narkotykom powiedz NIE! I jesli jest tak ktos:D niech chociaz pomacha,jak nie ma czasu pisac;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia27 dobrej nocki ci zycze:Di mam nadzieje,ze ktos tu jeszcze zawita:D,to mu tez zycze dobrej nocki;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno:P Na Nk siedzicie,a zajzec i pomachac kolezance,to nie laska:D 🖐️babony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu sie tez ciagle zastanawiam gdzie Wy sie wszystkie podziały-poszłyście za mną grać w karty czy co????:D Moje dziecie jutro kończy 10 lat więc prosze sie tu pojawic i złożyć życzenia mojemu dziecięciu i mnie mamusi która 10 lat temu tyle wycierpiała:DW piatek była \"dzieciowa \"imprezka-ło jej jak to dobrze ze to za mną bo banda wrzeszczaków mnie .......Wpadam do pokoju a tu wszystko pływa,Sciany mokre na podlodze woda po kostki a dziewczynki sobie wymysliły zabawe-wyławianie buzią z wody jak najwięcej winogronków i truskawek i wrzucanie do nastepnej miski..........Potem wielkie suszenie wlosów i polowa do przebrania w Wiki rzeczy .........Kurcze w przyszłym roku to niech ida gdzies na pizze i lody bo to nie na moje nerwy(od 6 lat to powtarzam ze to juz ostatni raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote czeka mnie imprezka (tylko tort i kawa) dziadkowo-babciowa.To tez nie bardzo na moje nerwy.Spotkanie dwóch światów ,bo moja teściowa urodziła sie tak jakoś 100 lat przed naszą erą.Znowu przyniesie jakies przedpotopowe łachy a jak Wika powie ze nie będzie w tym chodzić to sie zacznie-dzieci teraz rządzą rodzicami itp itd...Co tylko moja mama nie przyniesie tez bedzie negatywnie skomentowane-albo ze co to za moda ,jak dostała kiedys rolki to dopiero bylo........a po co ,a sie zabije ,a trzeba kask.......Juz mnie glowa boli jak pomysle.A dzisiaj ide do okulisty........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×