Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

filety z kurczaka w sosie z warzywami szybkie i dobre do tego np. kasza gryczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pierogi od wczoraj z mieskiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjj Rafinka córeczka śliczniutka , oj będzie sie działo w niedalekiej przyszłości , kawaleria ruszy to Ci drzwi sie nie zamkną, hmmm ciekawe jak tata do tego podejdzie , mam kumpla to powiedział że każdego adoratora sprawdzi łącznie z jego rodziną , biedna ta jego córa będzie :D Cygaro jak to , przecież planowałaś trzecie , taką wiloche budujesz , młody za 5 lat Ci wyfrunie z domu, studia i te sprawy z kim młoda będzie dokazywać noooo z kim :P ja planuje za 2 lata a co . wiecie tak prujecie z prędkością światła te strony , że ja tego nie ogarniam , chyba się pogubiłam. a pije kawusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagietko, teraz te testy wykrywją o każdej porze:) ja robiłam po południu i objawienia doznałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czupurku dla pocieszenia ja tez się gubię. Nie mogę wszystkiego ogarnąć dużo nas tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj więcej a tniecie kobietki , istne błyskawice , jak tylko wysiądę z tego wagonu na kilka godzin to później tracę rezonans o czym mowa, i nowe twarze dochodzą a imion to nie znam np Rafinka , Bagietka Francuska . a wczoraj miałam naradę wodzu wezwał i zadał pytanie co tu robić aby więcej płacili , chodziło o ściągalność u dłużników , kurcze jak ja nie lubie windykacji . Rafinka jak ty masz dobrze u mnie picie czegoś co zawiera ułamek alkoholu to niedopuszczalne luźne pogaduchy.. w zakładzie pracy o co to to nie tu tylko robota sie liczy . ach a roboty full .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schiza:D zachciewajki??? może ty też goń po test:) no ja muszę iść do sklepu, upolować coś na obiad:( nie chce mi się, tak zimno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zezarlam 3 pomarancze.musze dokupis bo to byly wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czupurek, u mnie jaki pan taki kram :D a roboty jest, ale ja mam tempo ;) ostatnio ubrałam sobie bluzke z napisem :genius at work\" a co! niech szef wie! ide sobie trochę kawioru wszamać, bo stoi w lodówce bezużytecznie taki duży, pomarańczowy z łososia, mniam! odkąd szefowa zaczęła jeździć na ukraine i przywoxić kawior wiadrami, nikt już nie chce jeść tak się wiara rozpuściła, że już ich kawior w zeby gryzie... za duzo w doopie mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko, to jest myśl!!! i tak musze iść do sklepu:( po kapustę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chodź, dla wszystkich starczy tylko wiśniówka nie pasuje po białą trzebaby skoczyć albo po szampana, jak w Dynastii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, ja mam ten czarny, ale boje sie spróbować czy jest to w ogóle dobre? nigdy nie bałam się próbować owoców morza i wiem, że uwielbiam je: rekin, kalmar, krewetka, krab wszystko uwielbiam i nie bałam się a kawioru boję się spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie będę jadła co wchodzę na wagę to blady strach mnie ogarnia , ale podobno zawyża gdzieś o 1,5 kg a jak nie ? oj oj oj przejdę na jabłka one oczyszczają . Kanapka a jak saneczki , katarek poszedł a kysz a kysz ? Cygaro a jak moja synowa się chowa zdrowa . a jak budowa ? Jolu ja nie pamiętam twojego nowego niku Kiki jak brzusio ? i jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wy cudeńka jjecie.Ja jedynie małże jadłam i jakis niedobry kawior czerwony ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem krewetkowcem uwielbiam, dodaje do wszystkie jem ze wszystkim, kalmary mogą nie smakować, bo są gumiaste i jak źle przyprawione to w ogóle smaku nie czuć, ale lubię z grilla mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupurku:) Jola to Kiki:D :D :D Moja córcia zdrowa i rozrabiara niesamowita, robi postępy w mówieniu, ale też i charakterek pokazuje:O nie wiem czy chciałabyś krnąbrną bestię dla swojego synusia:P od poniedziałku walczę z nocnikiem, efekt, nasikała mi na plecy i poduszkę:( budowa stoi bo mrozek trzyma, a czaimy się na plusy, żeby beton na strop zamówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawioru nie lubię , ale tego różowego nie jadłam hm ale czarny mi nie smakuję , a na obiad ja dziś robię pange na grilu , chyba ryż, i jakieś warzywo nie wiem jakie ale coś sie zerwie , ale mam rozpierdziuchę w domu płytki mi kładą pale fajki blleee paskudztwo , później mój tata wchodzi z panelami, kurcze mam nadzieję że się uwiniemy do świąt , HB co kupujesz młodemu pod choinkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupurku - Kikii to ja Jola Franio już ma 2 kg i wszystko ok, jak podczytuję \"styczniówki\" to one mają juz wszystko przygotowane, a ja dopiero dzisiaj zamówiłam kaftaniki i śpioszki, Fakt mam sporo po Karolci, ale tam przeważał róż :D , Muszę przynieść te ciuszki posegregować i powoli prać, prasować te maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×