Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

bagietka:D masz pięć minut w kibelku i meldować się tu nam, bo nie pójdę do sklepu dopóki sie nie dowiem:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce nie weim ale na mikolaja jakis kubek niekapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda byłybyśmy dwie \"Brzuchatki\", moja Córa ma prawie 4 latka i nie może się doczekać malucha, ciekawe co będzie później już zapowiada że jak mama pójdzie do pracy to ona zajmie się swoim Bratem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na drugą dzidzię to poprostu musi przyjść ten odpowiedni moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, benitko, już kumam co za postdata ci się włącza:) tego nie unikniesz, to wyskakuje jak chcesz cofnąć stronę na której wysyłałaś posta:) ale tak jak już wcześniej pisałam, żeby zobaczyć co dopisałyśmy, klikaj prawym przyciskiem myszy opcję \'odśwież\':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnego to i ja nie lubie bo w zębach skrzypi :O u mnie w firmie jest taki zwyczaj, że jak ktoś jedzie za granicę, to przywozi coś lokalnego do jedzenia i do picia a że ciągle jeżdżą po całym świecie, to różne wynalazki przywożą najgorsze do picia była wódka z tajwanu a do jedzenia glazurowane kurze łapki z chin bleeee jak na szwedzką firmę przystao, często jadamy renifera albo łosia kiedyś szefowa całą noge przywiozła wędzona zajexxxxsta była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, to frykasy wyjadacie:) nie ma to jak polski bigos na golonce:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro ale to postdata to mam sie zgadzać czy anulować bo ja robie że ponownie przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jeszcze jak w moich tematach coś umieścić bo kliknęłam moje tematy i nie wiem jak tam cos wsadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale benitko napiszę ci to jeszcze raz:) piszesz posta,zatwierdzasz hasłem i jesteś ostatnia na naszej stronce.Żeby zobaczyć czy ktoś coś dopisał naciskasz prawym przyciskiem myszki na to co napisałaś ostatnio.Wyskakuje ci taka lista i tam jest coś takiego jak \"odśwież\" klikasz na to i jeśli ktoś coś dopisał to ci dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko postdatę rób ok, i powinno ci przeskoczyć wstecz, omijając posta którego wysłałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nastała cisza:) wszystjie zajete gotowaniem:) albo praca coniektóre Kapuśniaczek palce lizać.Kapustka swoja,świerzo ukwaszona,miodzio.Pół godzinki i zupka jest.Bo te kupne to feeeeee zamiast kwaszonej,zakwaszają octem bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×