Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

teraz to juz bym tez chyba tej zupy nie zjadła:D Ale musze sie podjac jakiejs nowe diety..Bo narazie sie tylko ograniczam.. macie pomysły ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem na mnie te diety nie działaja... i zrobie tak jak pisałam na poprzedniej stronie :) wtedy skutkowało... mi nie zalezy zeby w ciagu 2 tyg schudnąć 20 kg ;p ja chce dobrze na wakacjach wyglądac:P a do wakacji mam pół roku :D to tak 3-4 kg/miesiąc mi wystarczy :) więc musze się wziąć w garść :D dam rade :D i tym razem mi sie uda :D a facet padnie na mój widok :D kurde jakie to motywacyjne hehehe :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała to był tylko przykład :P ja sie bede cieszyc z 10 kg :P to moje minimum a tak normalnie to tak do 65 dojśc bym chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nikogo tu nie ma :( no trudno odezwe sie jakos ok 20 :) mam nadzieje że któras będzie :P buziaki laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez jestem:) wytrzymam ale niewiem ile bylam juz na tej diecie wytrzymalam 3 dni....zobaczymy ile teraz dam rade :) wiecie co kupialam sobie srodek wspomagajacy odchudzenie tak o ale to takie placebo pewnie bardziej:P nazywa sie applefit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitank_a tez myslałam nad tym aplefitem ale naczytałam sie że od tego typu tabletek herbatek i wszystkich innych środków wspomagajacych odchudzanie to metabolizm nieźle siada... a to najgorsze co może byc... bo obojetnie czy zjesz 1000 kcal czy 500 kcal to i tak nie schudniesz... a nawet przyty c można więc sie wstrzymałam z kupnetego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobacze:) ogolnie zrobilam pstanowienie kupuje sobie wage elekroniczna jak dostane wypłate z pracy w tym tyg(skonczylam juz stanie jako hostessa:P 2 tyg tylko mialam ta prace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie zdołowałam... dzisiaj tak sobie pomyslałam że sie zważe i wymiary swoje sprawdze... boszzzzz jak dół... no wiec moje wymiary to : *talia - równiutko 100 cm......... ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ *udo - 63 cm.......... ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ *łydka - 40 cm....... ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ MAM NADZIEJE ZE ZAWAŁU NIE DOSTAŁYŚCIE... ;/ mierzyłam tam gdzie jest najszerzej.... ja pierdole... załamałam sie... tak jak spojrze w lustro to wyglądam w miare normalnie bo jestem wysoka... ale co z tego... nóg tez nie mam grubych... ale liczny mówią same za siebie... :( w talii jak strace chociaz 15 cm to bede z siebie dumna... a jak sie bedzie dało to jeszcze więcej... w udzie chce dojśc do 55-56 cm... a w łydce to tak do 37 cm... biore sie porządnie za siebie... nie od poniedziałku... OD TERAZ!! zaczełam dzisiaj a6w... czytałam na jakims forum na kafe że jedna laska straciła w talii 8 cm a jeszcze nie skończyła cyklu tych cwiczen.. wiec jest jakas nadzieja dla mnie... do tego skakanka i hula hop i może mi sie uda... a i jeszcze będe sie folia owijac... nie zaszkodzi a może pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak w ogóle to przypominam ze jutro wazenie... NICK.............WZROST.......24.XI.......28.XI.......1. X II.........5.XII ________________________________________________________ firank_a..........167............81,5........79,4....... .....-.................. CheriLady........180............82,5........82,1........ 81 ,2........81,6. Wytrwała........168.............76,0........75,5........ ...-.................. Bub-ek............168....21.XI..78,0........75,5........ ...-.................. ________________________________________________________ NICK..............10.XII.......15.XII......20.XII....... 25.XII.......30.XII ________________________________________________________ firank_a................................................ ........................... CheriLady............................................... ......................... Wytrwała................................................ ........................ Bub-ek.................................................. .......................... ________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana ja tez sie wazylam 5 grudnia po tobie jak dobrze poszukasz zobaczysz moja tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w talii 94 biodra 109 udo 63 lydka 44 ty chyba zmierzylas sie w biodrach nie w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a no tak mierzyłąm sie w biodrach... ale czemu napisałam ze talia...? no nie wazne ale wiadomo o co chodzi :P a co do tabelki to wybaczcie :P przeoczyłam ja :P NICK.............WZROST.......24.XI.......28.XI.......1. X II.........5.XII ________________________________________________________ __ firank_a..........167............81,5........79,4....... ... .............80,8.... CheriLady........180............82,5........82,1........ 81 ,2.........81,6. Wytrwała........168.............76,0........75,5........ ..................... Bub-ek............168....21.XI..78,0........75,5........ ...-...........74,0. ________________________________________________________ __ ...................10.XII.......15.XII.....20.XII.......25.XII.........30.X II _________________________________________________________ firank_a................................................ ........................... CheriLady............................................... ......................... Wytrwała................................................ ........................ Bub-ek.................................................. ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można się przyłączyć do wasss
jaką diete zaproponujecie ,ile kcal i co jesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapomnialam kupic kapusty rano i dopiero teraz zupe gotuje wiec dieta od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie dziewczyny na sylwestra nie ide....moj facet mieszka po wrocławiem i tam sie pociag wykoleil itd dl by tlumaczyc niemam jak dojechac na autobus do domu w nowy rok bo musze wracac bo do 4stycznia wystawianie ocen...no i lipa:( nie ide zlsc juz mi przeszla...ale na siebie nie:( kupilam dzis wage elektroiczna i poplakalam sie jak weszlam na wage:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tylko ja siedze wieczorami na forum....dziewczyny zwalilam sprawe przynaje sie bez bicia...jak widzicie zmienilam stopke. powiedcie ze zalozycielka topicku a ma najwieksze zalamania moze i tak:( ale probuje dalej walczyc....mam nadzieje ze wyjdzie to...OSTATNIE podejcie robie....mialam ostatnio jak wiecie załamanie bo z facetem problemy itd i mam skutek wiem ze to zadne usprawiedlienie ale moja dzisiejsza waga to 82,5kg;( robie blad ze sie katuje a potem gora jedzenia i mam szybki wzrost wagi:( mam za swoje teraz....robie sobie acjonalne diete teraz powoli a skutecznie trudno bede wazyla X na studniowce chodz jest 2 lutego ...i nie bede chuda na 38rozmiwar ale za to slub moj bedzie za 3 lata gdzies(tak rokuje) bedzie w rozmiarze 36:) takze waże nie moje bedzie co tydz teraz a nie co pare dni;/ wogole mam zamiar duzo zmian zrobic na poczatek odstawie slodycze. silownia. i regularnie bede pic herbate czerwona....okropnie sie dzis czuje mam taki dzien reflekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a nie przejmuj się :* ja tez tak miałam... i podjełam decyzje... moja dieta nie bedzie taka że odrazu odstawiam wszysko co \"złe\"... ale powoli np przez ten tydzien nie jem samych słodyczy... potem do tych słosyczy w nastepnym tyg dołaczam chleb makaron ryz ziemniaki i w ten sposób powoli... az do uzyskania wagi i figury o jakiej zawsze marzyłam... i tak w ogóle wczesniej p[isałam juz o tym (chyba) ze biore sie za A6W bo przeczuytałam że jedna laska jeszcze przed skończeniem całego cyklu ćwiczen (6 tyg) straciła w pasie 8 cm! normalnie dla mnie szok! a zebym tyle straciła to jest cały rozmiar (albo i więcej) w spodniach :D wczoraj zaczełam i dzisiaj mam troszke zakwasy czyli te ćwiczenia nie sa byle jakie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno... co do tabelki to proponuje robic ja od początku np taka: NICK 10.12 16.12 23.12 30.12 6.01 ________________________________________________________ firnak_a CheriLady 81.5 Wytrwała Bub-ek i sie wszystkie będziemy ważyć co tydzien... lepszy efekt :) firank_a mam propozycje... moze wstaw ta tabelke do siebie w stopke albo ja wstawie żeby nam sie nie gubiła na stronach bo potem szukac sie nie chce hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bezsilna na tle swoich problemów:( nawet teraz klotnia u mnie w domu...ja mam dosc takiego zycia:awantury ojciec pijany itd. chce juz zyc wlasnym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss tabelka nie wyszła... no to jeszcze raz :p NICK...........10.12.......16.12.......23.12.......30.12.......6.01... ---------------------------------------------------------------------------------- firnak_a........................................................................ CheriLady .....81,5........................................................... Wytrwała....................................................................... Bub-ek...........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........10.12.......16.12.......23.12.......30.12 .......6.01... -------------------------------------------------------- -------------------------- firnak_a.......82,5.................................. ........................ CheriLady .....81,5................................................... ........ Wytrwała................................................ ....................... Bub-ek.................................................. .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×