Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

no co tutaj tak pusto dzisiaj?????????? nie mówcie że topik zamiera... dziewczyny co z wami nooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle u was tez pokazuje że moje wpisy dodane sa o godz 14.36 i 15.29?? bo u mnie własnie tak wyswietla chociaz jest godz 21.30 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze jest...ale cos mi wczesniej nie działało... jak narazie 8 kg schudłam...pomału ale na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem ja tak czytałam i ja zrobie tygodniowa przerwe, nie będe jeść jak kiedyś ale troche wiecej niż teraz. Nie chce ryzykować jak miałam 16 lat tez się odchudzałam, schudłam 14 kg i miałam anemie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwala to gratuluje 8 kg to naprawde duzo :D i tak szczerze to ci zazdroszcze :P im wolniej sie chudnie tym lepiej :D bo na stałe :) ale oczywiscie ja jak kazda dietowiczka no moze prawie każda chciałabym szybkich efektów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ! U mnie dzis ważenie i marniutko: 21.XI - 78 kg 19.XII - 73 kg No ale nie ma tego złego kolejne 2 centy w pasie. Powoli ale do celu prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to wyjasnic? jak zaczelam sie odchudzac kupilam spodnie z ortationu takiego na wf i silownie....nie schudlam nic a one sa dla mnie o dobre 2-3 cm za duze teraz i mam takie(rozkoszny:)) luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. boze niemam nawetczasu zbyt dla siebie tak jak wczoraj a gdzie dieta? jeszcze net cos sie psuje mi chyba. jeszcze tylko jutro w szkole mam lekcje i koniec:)przerwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwała 1000 kcl jesli masz jakaś propozycje chętnie posłucham :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wy na diecie 1000 kcal same sobie układacie jadłospis czy kożystacie z tego gotowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała a wez mi napisz twój przykładowy dzienny jadłospis a co do gotowego oczywiscie ze jest ale mi sie osobiscie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 1 Ja osobiście tez sama układam sobie jadłospis, ale korzystam też z tych gotowych szczególnie jeśli chodzi o obiadki. Dziś jestem na głodówce musze schudnąć przed świętami, bo chce troche pojeść z rodzinka przy stole w końcu to raz w roku, a do lata jeszcze czas. Wiecie tak ogólnie zaczął mi sie podobac ten sposób żywienia, a kiedyś nie do pomyslenia :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny przepraszam ze wczoraj nie odezwałam sie ale w ogóle mi kafe nie chciało odpalić... nie wiem dlaczego... ale patrze że nie ja jedna zaniedbałam... dziewczyny co w czoraj tak cichutko było...?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak tam przygotowania do swiat? Macie jakies plany na swieta (dotyczace jedzenia?) ja sie napewno postaram ograniczyc bo niechce nadrobic tych wszystkicch kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz troche poluzowałam ale po swietach wezme sie ostro.. a teraz nie odpuszcze bo jak sobie powiem ze po swietach dopiero to teraz sie nazre i bedzie dodatkowo 3 kg wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar jeśc normalnie bez ograniczen a tym bardziej bez obżarstwa :P ze słodyczami tylko przystopuje ale nie mówie ze w ogóle wyklucze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co tam slychac u was:) ja pracuje znow....ogolnie komp mam zepsuty i mam ograniczony dostaep bo czasem mi mama na swoim pozwoli u mnie to porazka na maxa..... ale obiecalam sobie od nowego roku wziasc sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) moge sie dolaczyc? ja bede odchudzac sie od 27 grudnia.. az do czerwca.. moim planem jest 6 z przodu.. no najlepeiej 64-65 kg:) to co moge sie dolaczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc firank_a no w końcu jakis znak życia dałas bo juz myslałam że uciekłąś z topiku :P porażka to nie tylko u ciebie... u mnie to samo... teraz tak sobie mysle że święta to nie ma co zaczynac jakas diete bo znajac mnie to i tak przez święta sie poddam potem chyba ze 3 dni wolne i sylwester i znowu nie ma co diety zaczynac na te 3 dni bo w sylwestra odrobie to wiec zaczynam od nowego roku :) i sobie postanowiłam z koleżanką że w każda niedziele będziemy chodzic na solarium we wtorki na basen w piątki albo soboty na lodowisko a do tego ćwiczenia w domu [juz mi mamuska obiecała rower stacjonarny że po nowym roku kupi :) ] i dieta south beach i ta dieta nie na 2 tygodnie [pierwsza faza] tylko do końca aż do wymazonej wagi czyli do np 67 kg :) [ w sumie z 70 będe dumna :) ] tak w ogóle to dawno sie nie wazyłam... normalnie boje sie wejśc na wage bo pewnie przezyje szok... :( ale w najblizszym czasie bedzie trzeba... ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze powiem wam cos o sobie:) mam 20 lat i jestem studentka AWF Wrocław:) w tym roku odchudzalam sie i schudlam z 91 na 73 ( od marca do lipca) ale nabawilam sie bulimii, problemow z zoladkiem i niestety musialam przestac.. teraz waga waha sie kolo 80 kg.. od 27 grudnia ponowni zaczynam walke ze swoimi kilogramami.. i bede twardo trzymala sie zasad..:) i wreszcie zobacze 6 z przodu. wiem, ze sie uda.. daj sobi na to czas do czerwca..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka20 ja tez mam 180 cm i waże ok 81.5 kg no teraz może i więcej bo dawno sie nie wazyłam opcja że mniej odpada bo troszku wpieprzac zaczełam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×