Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

ja diety nie umiem stosowac , takiej konkretnej mysle , poprostu wiecej warzyw i sie ogranicze ze slodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kusi kopenhaska,jak tu czytam to duzo osob schudlo,ale nie wyobrazam sobie e domownicy wcinaja pyszny obiadek a ja cos co kaze dieta,niekoniecznie jeszcze bede to lubic,to juz wogole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dla wytrwalych i wyniszcza organizm i dlatego nie idzie jej wytrzymac , chyba ze kobita chce na mur beton , ciezko z niej wyjsc bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys stosowalam diete mayo,widze ze jest bardzo podobna do kopenhaskiej,wtedy poszlam na maxa,stosowalam ja 3 razy z rzedu,potem niwiele jadalam bo zoladek skurczony schudlam 17 kilo,ale to bylo prawie 15 lat temu,organizm mlodszy inaczej znosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przez kolejne 10 lat waga jako tako mi sie trzymala,nie przytylam wiecej niz 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie ok , w pracy jeszcze nie bylam dopiero w polowie miesiaca , chyba ze szefowa zadzwoni, ale juz chce isc bo dostaje kota, juz wszystko wysprzatalam , posciel przebrana a i tak dziennie sie cos nazbiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! pamela,wyspalam sie,ale ja zima jak miś,moge duuuzo spac :D dieta na razie na kolku wisi,chociaz dzis nie slodycze raczej tylko owoce podjadam...tak jakby jeden dzien mial cos pomoc na sadelko :D ale mnie dzis nogi bola,poszlam do skarbowki po pity,to kawalek jest isc,a takie oblodzone chodniki ze szok,wybralam sie jeszcze w kozakach na niewysokim co prawda,ale jednak obcasie i cala droge sie meczylam zeby orla nie wywinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarillis , jeden dzien daje duzo jesli chodzi o dietke, to lepsze niz nic , wiec mysl pozytywnie! ja dzis same warzywa i owoce , zero slodkosci, ale mnie ssie i mam ochote na cos , postaram sie wytrzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, jak minal dzionek? co nowego, u mnie fantastycznie przeprowadzam sama ze soba eksperyment psychologiczny i mam dobra nadzieje ze zadziala :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×