Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

no witaj:) ja juz mialam oddac sie lekturze i na dzis pozegnac z kafe ale mysle zajrze:) bo jutro to nie wiem:)moze byc ciezko:) wpracy brak nam jednego komputera wiec tylko w przerwach mam dostep :) poza tym wybieram sie do lekarza:) bo jeszcze mam chec pozyc :) no wiec mi na gg napisz co za terapie przechodzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny .....pozdrawiam i mam nadzieje ze sie pojawicie...idzie mi dobrze nie wiem czeemu poprostu jest fajnei calusy czekam na odzew!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! nie mam nawet czasu tu zagladac,u mnie rozpanoszyla sie grypa na calego,synowie leza z goraczka 39,kaszla,jeszcze slubny zaczyna narzekac ze miesnie i kosci go zaczynaja krecic...izba chorych z chaty mi sie zrobila na dodatek mam dzis kolede.... moze ksiedzu grype sprzedadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no to chyba taki czas, wirus jakis podobno panuje:) tak mnie oswiecil pan doktor. reka mnie boli. mialam pobierana krew przez 2 pielegniarki w dwoch roznych przychodniach i z tej jedenj zawsze baba mnie uszkodzi.chyba zloze na nia skarge,ze po jej pobraniu zawsze mam klopot z reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie narazie bez choroby , bo juz na sylwka mnie wzielo , juniora tez ....ale odpukuje w niemalowane ...nienawidze byc chora a w szcze golnosci jak moi faceci sa chorzy bo wtedy mozna do glowy dostac ......ffaceci to mieczaki hahahahah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje damy dzis minol fajnie dzionek duzo pracy i emocji , co u was, stonoga metoda pomaga jak cholera , przyznaje ze mam wybuch zlosci i ataki nerwow ale to juz nie to co bylo mam nadzieje ze sie polepsuzy , pozdrawiam Was a.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie nie polepsza,drugi dzien mam prawie 39,na szczescie chos=ciaz mlodym lepiej nie pisze duzo bo podwojne litery cos widze,...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammarillis
dziewczynki,witam... do grypy dolaczylo mi sie zapalenie oskrzeli,czyli mam pelen zestaw :p nie mam na nic sil,ide dalej dogorywac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarillis szybkiego powrotu do zdrowka...czekamy na ciebie ja dzis na urodzinki kolegi ide wiec pewnie znow sie schlejehahaha...takie zycie trza sie bawic !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam🖐️ cos na ten szybki powrot do zdrowia sie nie zanosi...powrot byl,ale goraczki,dzis w nocy znow mnie sieklo,prawie 39 :( czuje sie jak przez wyzymaczke przepuszczona,slaba jak noworodek pamela,pochwal sie jak impreza sie udala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam amarillis biedactwo a u lekarza bylas? moze trzeba badania zrobic. ja bylam tydzien na zwolnieniu z powodu grypy i choc wszelkie objawy widoczne przeszly to stan podgoraczkowy ciagle mam i jutro zamierzam ponownie odwiedzic lekarza bo mnie to juz wkurza.tylko z tym,ze ja z tego co mi powiedziala kolezanka wyniki mam w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc biedule moje!!!!!! a ja mam nudy ze cho cho do roboty ide dopiero we piatek a w przyszly tydzien zajob, zawsze tak kurcze znow grubne bo w chacie siedze i te cholerne nudy tylko bym spala wwwwwwwwrrrrrr nawet duzo nie jem ale brak ruchu , cwicze troche ale jakos nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no a ja myslam,ze ty tak zabalowals na imprezie u kumpla:) a ty siedzisz w domu i nudzisz sie a wpisac sie nie raczysz:) w pracy znudow umieralam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudze sie i dlatego brak mi energii nic mi sie nie chce , czuje sie znow gruba i oblesnaaaaa, ja chce isc do püracy a nie ma tyle godzin bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki juz czytam ,kurcze stonoga to jest okropne ta wieczna walka z kg i ze soba ja bym musiala nic nie jes , wciaz tyje kur,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale bylo OK:) co sie stalo? wyslalm ci jeszcze 2:) i przestan wymyslac,ze jestes jakas nie taka jakbys chciala byc:) jestes super babka, fajna :) mila:) cierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×