Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

co o tych butach?

Polecane posty

Gość gartenfee
bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem sa ladne
i z reszta lepiej z atlasu niz ze sztucznego tworzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111
jak dla mnie tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one maja byc do krotkiej sukienki z podobneg materialu....... napewno nie kupie szpil w czubaa:o wiec wiecie obac jak dla mnie jest za niski trochuu ale wiekszego nie znajde w tego typu butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale buty sa OK,choc sobie w nich nie pochodzisz poza specjalnymi okazjami:) jak ci sie podobaja to je sobie kup:) czego jak czego ale butow nigdy za duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie zajebiste!! Sama bym se takie kupila z miłą checia.Ale do sklepu w nich chodzic nie bede ;) Ana zadne wielkie bale nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne butki!mam podobne,w czerwonym kolorze,ale szybko sie zabrudzily,no i sprac sie nie da,bo to material(satyna),ale na czarnym nie powinno byc nic widac.kupuj,bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bez tych kabaretek wygladaja jeszcze lepiej,i nie maluj paznokci u stop na czerwono,bo to wszystko razem wziete wyglada tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam juz takie ze skory....... 1111111111 tez o takich myslalam ale one sa poprostu za malo eleganckie do tej sukienki..........i troche zbyt masywne a ja jestem bardzo drobnej postury i wygladałabym jak pajac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te drugie tez ladne,ale wykonczenie ich jest tragiczne,klej wylazi,blee i obcas za wysoki,pozniej pain po dwoch tancach bedzie buty sciagac i tanczyc na boso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podobają mi się. Głównie nie podoba mi się czubek, a raczej jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpukaj,poki nie jest za pozno;-) twoj pseudonim sprawia,ze jestem glodna i tak za kazdym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pierwsze moim zdaniem sa zdecydowanie lepsze.Na drugie raczej bym sie nie zdecydowala nigdy :) Jakos dziwnie mi sie kojarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mma jedno pytanie.......... sukienka jest krotka koloru ciemno zielonego , ma ona czarny pasek dosc gruby......i teaz sie zatsanawiam bo dodatki beda czarne.......makijaz tez typu smoky eye a paznokcie? sory ze sie tak was wypytuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pozostawilabym paznokcie skromnie,zrobilabym french,nie chcesz przeciez przesadzic,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×