Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....... ja siem tak nie bawiem... :-O :-( Ja juz nie wytrzymam.... a procentuf coraz mniej..... jeszcze siem schlam!! akara!!! gdzie jestes diablico!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...... chyba se zajrze do \"pochwy\".... co tam slychac.... :-D topiku niejakiej Buby... hahahahahaha :-D :-D :-D bo inaczej... \"czarno widze\"... hehehe ;-) :-P Boszzz, ja chyba nie powinnam tak duzo pic... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka...dzięki ...tego mi trza było .... Dobry ,Dobry...witaj ..i o zdrowie nie pytaj.. o...brykanko na całego..:)...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo już tyle postów na nowej stronce :) Tiger - taa.. no jakoś tak to poleciało... echh.. łezka się w oku kręci.. ;) Borewicz zawitał nawet :) haneczka.. hihi .. no może .. hehe pojedz teraz troszkę.. to tak nie poczujesz nastepnych kieliszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy gdzie jestescie?? :-( sama z Borewiczem mnie zostawilyscie?? jejku, jejku! olaboga.... :-O ;-) toz to ze mnie dzisiaj nieboga... sama sobie nie poradze.... za duzo wypilam.... ratunku! tone!! chlup.. chlup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie nadążam was czytać, sorry :P Zdiablona -----> dzięki bardzo za zdjęcia. Widzę, żę mamy podobne jazdy: konie i psy :) ale ty masz dodatkowo pływanie na różnych takich łódkach, nie? ja wolę sobie sama w wodzie poświrować :) To na mnie już czas. Życzę dobrej nocy, a jutro znowu miły dzień w pracy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz>> qrde! ;-) Jak moge Ci wysłać moje foty, kiedy nie mam ich w kompie, bikoz nie mam skanera :-( A jak będę miała, to obiecuję, że wyślę wszystkim! Zresztą ja też mam tylko fotki Akary i Margot. No ale w końcu jestem jeszcze dość nowym Diabełkiem, więc nie każdy musi mi je wysyłać, musimy lepiej się poznać. A ja mam ostatnio tak mało czasu, by sobie z kimś pogadać :-( Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Mam nadzieję, że niedługo wpadnę tu na piwko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka.. lepiej nie toń.. bo kto Ci zrobi sztuczne oddychanie.. jak nie Borewicz :P a co na tej pochwie jest... hmm... oprócz włosów phihihihih UWAGA (dla nerwowych): nastepną stronę można znaleźć pod tym adresem http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=362781&start=2430 (jak się zgubicie.. bo tak się tu leje.. że ktoś może zgubić poziom, to już wiecie gdzie macie się kierować ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej stronie nic nie ma :(:( Seniorita :D:D Ja też jestem nowy (czyt. młody i piekny) :P:D:D Jes jescze Dobry Wieczór, ale nie dzisiaj :( pozdrawiam 🖐️ :D:D J23 Borewicz .Lej i polewaj. nieżałuj wiadro pojemne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co teraz?? moze jakies nowe propozycje? bo mnie siem pomysly skonczyly... chociaz nowych fotek siem napstrykalam znowuz.... taka ona pikna... ta... ktorom dostalam... hihi ;-) AIR --> milo Cie bylo widziec... choc tylko chwileczke :-) Mam nadzieje, ze to opium to nadal tylko do lamki :-D Seniorita :-) 🖐️ nie chcesz winka? ani salatki? no wiesz! ;-) majorek --> Ty jestes fajna dziefczyna - ulatfiasz sprafe fszystkim... w znalezieniu nas... podobnie jak ja... zafsze siem napstrykam... coby sfiatlosc siem nastala pod luzkiem! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia🌻 Hanka🌻 Majorek🌻 Borewicz...e...moze ...Tobie...hm...👄 Air🌻 Seniorita to sa foty zdiablonej...tutaj jest tez i Margot...hihi...znowu sie wam pomieszamy:) Majorek....o rany...na jakiej pochwie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona jak tam, ujezdzasz?? :-D bo ja na razie nie mam co... a do pochwy jeszcze nie zajrzalam.... ;-) nadal se, za przykladem Dobrego, nalewam..... gul, gul....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymcie się Diabły gorąco....w tym kotle;)......i pary nie puszczać....ja brykam dalej.....przemierzać rubieże naszego kraju..... następnym ..razem..już będę w swoim właściwym sosie. i Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usz...Haneczka....:D rany....Ty mnie nie prowokuj...ja ...tez nie ujezdzam...i nie zagladam...ni ma w co:D polewajmy....bo ....bede miec czkawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona>> Kochanie, no nie wpadłam, że to Ty, kolejna zmyłka, buuu, przepraszam Cię bardzo :-) Ale masz aktywne życie, kurde, zazdroszczę, mi pozostają ćwiczenia w moim multimedialnym pokoiku. Cholerka, muszę kiedyś usiąść i przeczytać oba topiki od dechy do dechy, może przestanę Was mylić :-( Dzień Dobry>> witaj w klubie młodych i pięknych! ;-) Haneczka>> Bardzo chętnie wypiję winka, a za sałatkę dziękuję, jestem po wielkiej kolacji :-) Ps. Co Wy tak z tą pochwą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie!! Toz to jeszcze jedenastej nie ma a tu taaakie puchy?? Co z Wami???? No ladnie, jak ja mam ochote sie raz napic to..... cisza wokol i wszyscy spac ida... Zaraz tu zrobie jakies zamieszanie pod luzkiem i nie bedzie zadnego spania! :-D Tylko jeszcze nie wiem co... moze jakies myszy miedzy Diably wpuszcze?? ;-) Zdiablona! Toz Ty moja immieniczka! Jak i Margotka :-) Zdrowko, kobitko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona :D:D Jak całusów tyle to mozesz mnie nie zauważać częściej :D:D 😘 dla ciebie ode mnie Borewicz 🖐️ i slizgiej drogi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Haneczka ...to pyjemy...:D...morde w wiadra zanuzramy....:D Dobry...Ty uwazaj ..ja całuśna jezdem:D i co bedzie....:D Seniorita...siem nie przejmuj....my sie same nawet mylimy....dlatemu nick zmienilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, Seniorita :) to nie ja zaczęłam z ta pochwą... hehe tylko haneczka haneczka - no właśnie, o czym ten topik, czy to może taka fajna zlewa jak z tamponami ? ;) Dobry - ten link to dałam, zebyś się nie zgubił w ciemnościach.. bo przeciez przy każdej nowej stronie ona ginie.. i ten link to ta stronka :P to co, teraz oblewamy spotkanie Dnia z Wieczorem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest Dobry Wieczór więc muszę poodsuwać was miłe panie na bok ;):P:D:D:D Bo nie chcę być nie wierny. Ale do wiadra łab wepcham :D:D:D O pchwie to bym i z ciekawością posłuchał, kto opowiada :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita!.... no wreszcie jakas chetna! :-D dawaj kielonka - nalewam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam! w tych pochwach to nic ciekawego ni ma... bylam... widzialam... nic!! :-D No to pijemy! ;-) akara przylizie dzisiaj jeszcze czy juz nie?? Zocha! jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dżyzys...klikam ja se w pajaca...a tu mi komputr gasnie, pyk i sie wyłączył...kombinuje na wszystkie strony...myslałam żę mi go szlag trafił.... ...a ja po prostu deche rozdzielczą nogą wyłączyłam przypadkiem :D to co Haneczka ? jednak mamy siedzieć i obgryzać pazurki z ciekawości...;) dobra, ide pajacowi w brzucholca kliknac...teraz mozna bezkarnie kilka razy...diabołki do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×