Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No i nie powiedziala, okrutnica (co to za chwalenie sie bez podania konkretow?). Ide SPROBOWAC zasnac ;). Ja dostalam Burberry Brit - perfumki dla ktorych bylam gotowa zdradzic moje ukochane Allure (no i zdradze, skoro dostalam, dobrze, ze perfumy to nie faceci - zawsze mozna wrocic ;) ). Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeh, no ładnie.. Jak już się chwalić, to.. dostałam od Cioci j\'adore - bosz.. w zyciu nie byłoby mnie stać na takie eskrawagancje :D (w ogóle ostatnio nie stać mnie na perfumy.. ale.. mam już 3 rózne razem z tym - wszystko prezenty hihi) akarka 🖐️ słodkich ;) jest tu jeszcze ktoś.. hmm.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestes jeszcze?? to powiem... ;-) a to dlatego, ze tak dlugo Ciem nie bylo... myslalam, ze spisz juz... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz siem konkretnie naszykowalam... nawet fotki porobilam... ;-) coby od razu obaczyc mogla...hihi ;-) a ona pewno spac uciekla... :-( a co do perfumek to tez kocham allure! :-D i jadore tez lubie... i ostatnio tez Musk de Cartier!! cudowny zapach, ale strasznie drogi... mala zlota buteleczka z lancuszkiem, 15 ml czystych perfum - cos okolo 150 euro... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy akara jeszcze na forum acida nie kończy rozmowy.. hehe ale się dogadałyście, to.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no... super sie zgralysmy :-O powoli zasypiam... ;-) A Ty nie zmeczona majorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak.. ale jakoś się rozsiadłam.. i nie chce mi się ruszyć:) Jednak zaraz chyba idę spać :) 🖐️ 🖐️ Dobrej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOBUUUDKAAAA!!!!! Ale numer......!!!!!!!!! Jeszcze wszyscy śpią.....:):):):) Diabloki.... ;) ;).... nowy dzień się zaczął....( chyba.....).:) tratata..... tratata....tratata.....:):).... budzenie ktoś zamawiał....??? ;) ;) :P trąbka gra.......!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Dzień Dobry mówi Dzień Dobry !!! 🖐️ :D:D:D Witaj 33 + vat :) Dzięki za budzenie :) ....ile to kosztuje :D:D ... zaraz kawał komuś wymaluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie :) czytam sobie kafe, a zaraz ide sie uczyc :) A wczesniej musze wyskoczyc z pizamki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni . :D:D Widzieć ciebie radością dla oczu....:P .. oczywiście widzieć w piżamce ;):D:D Czego sie musisz uczyć? :O Wiesz przecież już wszystko ;):D:D:D Miłego dnie zyczy Dzień Dobry 🖐️ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dzieńdoberek...... jak chcesz płacić to płać.......874637464535436+vat..;) :P Kaya..... sto lat sto lat..... buziaczki .... dużo szczęscia i miłości....❤️ 🌻.... które to już urodzinki......??? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok! Dzieńdoberku....:):).... czego to sę nie robi po starej (nowej) znajomości.....:P.... piffko kcem...... i małe co nieco do piffka....:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiehie czesc Dziendoberku :) Milo mi cie poznac :D:D:D Taki fajny Dziendoberek na dziendobry to rozkosz prawdziwa :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kachni....🌻 Miłego dnia Wszystkim....:):):) ❤️..;) Dziendoberek dzisiaj stawia.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Dzień Wieczór na ten Dzień:D 33+Vat...to jaka stawka ...jest tego vatu :)? Kaya....no ..to +[ptasie mleczko] for yu:D🌻 Kachni...czy mnie pamięć nie myli..żeś Ty krakowianka??..siem ..własnie wybieram w tamte strony..może jakieś Diabły są ..z tamtych okolic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony pobudka!!!!!!!! Zagram Ci na trabce, wstawaaaaj!! :D Smutno mi sie dzis zrobilo, ktos mnie przytuli?? Ewcia ---> a Maja nr 2 jakim jest kwiatkiem?? :) Haneczka ---> fajnie :D kto tez tak czytac w Twoich myslach umie??? przystojny polgrecki Aniol?? ;) Gio ---> eksmisja powiadasz?? hehehe i teraz bedziesz z nami non stop?? ojej to bedzie sie dzialo :D :D :D J 23 ---> ciiiiii, byla promocja piwka wczoraj, ciiii ;) Kaya ----> wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!!! 👄 :D Majorek ---> jaka fajna stopka :) Vat ---> ciiii, to Ty mnie obudzilas??? wrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ale ja nieokrzesana nie przywitalam Aniolka i Dzien Dobry! Czynie to teraz z najwieksza przyjemnoscia. Kaya, 100 lat, 100 lat! Ale mi dobrze, po niefortunnym obiedzie (mial byc schabowy a wyszla podeszwa :-( ) zajadam sie pysznam ciachem (ze o 2,2 euro nie wspomne za taki kawaleczek) i popijam mocna herbata. Pycha! Kto chce kawaleczek? Ale musicie sie szybko decydowac, bo nie rokuje mu dlugiego zywota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, Maja nr 2 jest po prostu slicznym kwiatem. Ma biale kwiatki a na imie ma Spathiphyllum (tak jest napisane na zatknietej karteczce z instrukcja obslugi). Jak dobrze pamietam to to skrzydlica ale glowy nie daje. Czy ktos wie jak sie ja podlewa, bo napisano tylko ze podlewac regularnie i nie jesc :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, kawalek ciacha dla ciebie, coby ci smutno nie bylo! Herbatki, kawki? Poglaszczemy Tygryska, przytulimy Tygryska i bedzie lepiej! Jak chcesz moge ci poopowiadac o moich kleskach kulinarnych! Jak to zlosliwie schabowy w podeszwe sie zamienia albo oberzyna w niezjadliwa papke albo sos w klej itd, itp.. No usmiechnij sie Tygrysku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Ewciu, dziekuje za tyle troski :) I dobre serduszko, a chcecia sie ciachem poczestuje :) Kwiatka nie znam, ale musi byc ladny :) Wkrotce bedzie mi lepiej, na pewno, to taki chwilowy dolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Dziendoberek :) witaj Vacik :D hehe jest szansa ze masz fotki na koncie:D wreszcie sie udalo ....mmmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam :-) Dziendobry w Diabelkowie Podlukowym! 🌻 Hallo Dobry :-D Czesc Kachni :-D Servus vat :-D A czy Ty wysylalas juz swoja buzke?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...sorki nie widzialam w tych ciemnosciach ze tu wiecej diablow siedzi ooo jest Borewicz :) cze Tygrysek :) tez masz cos na koncie chyba Ewa witaj :) czesc haneczko:) pominietym przez ciemnosci🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a tu jeszcze przybyli ewa, Tygrysek, Zdiablona, Wieczorek, Borewicz... 🖐️ wszystkim! :-) Tygrysiu a Tobie co tak zle i niedobrze?? [tuli i glaszcze] 😘 a no z tym zgadywaniem to nam cos nie bardzo wyszlo wczoraj, bo nas sen zmozyl.... akare troche wczesniej... hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Tygrysiatko zajrzyj do maila to sie ze mnie posmiejesz i od razu bedzie Ci....diabelsko piknie;) znowu kogos pominelam:( wybacz Dobry a na przeprosiny wieeeeelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona.....nie szkodzi -będzie ciemniej to mnie wszyscy zobaczą. Dzień dobry juz się gdzieś schował :(.Bardzo tęsknię za nim:(. Wind też zniknął. Chyba przerzucę się na kobiety:). Już po walentynkach,a ja dalej zakochana i pijana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×