Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

czesc Diabły ;) dzień dobry wszystkim Dobrym ;) Kaya, dzis też masz łurodziny to hepi nich Ci bedzie dzionek cały i jeszcze reszte życia tysz :) Zdiablona...mnie pominelas...ale mam dobrego humora to siem nie boczem a emila jeszcze raz podaje kasiek_g@poczta.fm Tajger...no, już dosć smutasków...niedługo wiosna ;) spadywowuje póki co. narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz... cześć!! :)... vat... oczywiscie...22...:P..... Tygrysku....:(...sorka :)....nie chciałam tak mocno.... główka może boli....?? :P..... Zdiablona...:)... 🌻 ❤️...witaj....:) haneczko...:)...jeszcze nie wysyłałam nikomu :( ..... czasu mam strasznie mało.....:(... mam maraton w pracy....:(... obiecuję że wyslę jak tylko będę mogła....:) Twoich też chyba nie mam ...?? Dobry wieczór..... dzien dobry....:):):) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona dzieki za ciad dalszy fot... ale fajne! :-D Widac, ze lubisz sie duzo ruszac i duzo.... ujezdzasz... hihihi :-D :-D :-D Tak trzymac! ;-) 😘 A te male psiaki - cudowne! Kocham psiaczki a juz szczegolnie szczeniaki wszelkich masci.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...to tylko ja spozniona jestem?? a wlasnie, wlasnie kto tak glosno krzyczal z rana? spac porzadnym ludzikom nie daje?? :D:D Ja tu z pusta reka do was nie przyszlam....upieklam sernik ,buleczki z jagodami , i karpatke.....kto ma ochote ? prosze sie czestowac , do tego proponuje jakies dobre winko , ...no bar juz zaopatrzony .......no co jest? chetnych nie ma ?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko...ja jakims dziwnym ..psim ..węchem .. .wyczulam ...jagodzianki...!!!:D Kaya ...bardzo lubie...poprosze duzo...i ..cos do popicia ..za Twoje zdrowie...! [kielich w gore] ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinetta...... napewno nie zabraknie jagodzianek :D ..spokojnie mam jeszcze zapas w lodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......qrde..właśnie mam inspekcje...rodziców😭..i się dowiaduje ..co powinienem zmienić w mieszkaniu..że już nie wspomne..o życiu! ...po co tyle siedze ..przed kompem?? ..i temy podobne...grrrr ..całe szczęście ..że młody Borewicz..jest ..tego samego zdania co ja .....ech...ide dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona...to chyba admin obaczył zdjećia i se przywłaszczył bo mu sie spodobałaś ;) nio, ale to mi sie nie podoba, że mi poczta ginie... zara ci wyśle prywatnego maila...na twojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..hahaha:D:D:D....dobra kontrola ..nie jest zła..!:D ..dobrze ze Ci Mamuska ...na konto nie wsiadła...i blokady nie założyła..!:D ..a pozatym ...sie jeszcze ciesz ..ze ..nie zna twojego ..nicku na forum ..i adresow e-mail....dopiero byś miał ..\" kaszane..\"...!!!:D .........moja koleżanka ..to ma ..dopiero ..przechlapane ...!!!:D ...jej rodzice to ...wpadaja bez ..zapowiedzi i ..juz od progu ..krzycza... ..Jooolaaa...ściągaj ..majtki...bo ...kontrolaaaaa...!!!:D:D:D ...to ty masz ..jeszcze ...\" bułke z masełkiem ...\"..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J-23, kontrola :-) . Pociesz sie kolezanka Gio, ta to ma za swoje! Moi kochani, ide pobiegac. Oj bedzie ciezko ;-). Z moja kondycja to ja sie nadaje na gimnastyke dla emerytow a nie na jogging ;-). Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 -ta Więc powiem dobry wieczór Dobry Wieczór 🖐️ :D:D Tez tęskniłem [szepcze zawstydzony] :) J23 Borewicz New :D:D Musisz skobanować łaptopa :D ... mozna chować w nagłych potrzebach :D Simanko Wszystkim 🖐️ Dzisiaj dużo was okropniacko :D:D:D Jakieś owoce widze i picie sie szykuje, a ja dziś nie mogę... :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry dzień :D Nareszcie mam cały dzień tylko dla siebie :) i leniuchuję sobie na maxa :) tak z doskoku tylko siadam do książek a poza tym to sobie na telewizor popatruję i po sieci buszuję :P Przeczytałam gdzieś tutaj o nowym jakimś forum, byłam tam, widziałam nawet Kundla i Akarkę. Mam tylko nadziej, że nas dziewczyny nie opuszczą :D Ja teraz idę ćwiczyć, bo znowu się trochę opieprzam :P do zobaczenia papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dobry wieczor w dniu , którego najbardziej nie lubię z dni tygodnia..i ciesze sie ze sie konczy powolutku... :) Kayuniu!!!! Kochana moja wszystkiego NAJ. Przede wszystkim ZDROWIA . Milości i szczęścia ile tylko udzwignąc zdolasz. Samych wspanialosi ! Całuję Cię w tym miejscu i sciskam i w prezencie serce swoje skladam.... ❤️ 🌻 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu!! Dzień Dobry nie jest aż taki zły ;) ... ale widzę, że lubisz Dobry Wieczór bo podaje koniec dnia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry jest :classic_cool: ale niedzielka...hm....delikatnie mowiac...nieszczegolna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystik :D jak mi ktos powie o zakupach....to zamorduje... :( mloda byla na zakupach i mnie wyciagneli...obiecali piwo..i nie dali :(a szlajac sie po sklepach kazali....buuuu precz z zakupami ;) no to kto jeszcze nie dostal? jutro moze zrobie poprawke :) taaa....ujezdzac lubie :D Haneczko....oj lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - powoli do Was wracam :P tylko do pracy wdrożyć się muszę :( a nie chce mi się totalnie Zdiablona - dostałam :D :P no i bardzo szkoda, że nam się nie udało - ale co się odwlecze... ;) chyba ktoś tu ma dzisiaj urodzinki - wszytskiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Paniom i Panom ;) Tygrysek - dziękuję :D Dodałam wczoraj tylko emotki.. a reszta już dawno jest ;) (ale też mi się bardzo podoba .. hihih) Kaya - :D:D ja ja.. ja chcę!! hmm karpatkę .. uwielbiam.. i nie mam za bardzo okazji.. potem może jeszcze serniczka.. a jak się zmieszczą to i bułeczki (hmm jaaa-guut..-ki :D) Witam też 🌼 haneczkę 🌼 33+vat 🌼 Dzień Dobry 🌼 Kachni 🌼 J23-NewBorewicz\'a 🌼 ewę 🌼 Dobry Wieczór 🌼 Zdiabloną 🌼 kasiek 🌼 Giovinettę 🌼 AIR 🌼 Zosię 🌼 małą 🌼 a dla pozostałych jeszcze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> nowe forum?? hmmm ja tez mam wolny dzien :D uwielbiam takie dni :D Haneczka ----> ano taki dolek, mam nadzieje jednodniowy :) to cio dostalas?? :) J 23 ----> [glaszcze po glowce] masz piwfko i sie nie denerwuj :) Kasiek ----> wisona?? kiedy??? chce jej!! :D Kaya ---> och, jak ja bym zjadla karpatki :D Zdiablone ----> mam fotki, dziekuje :D alez ich jest :D i poprawily mi humorek bo sa bardzo ladne :D a Ty jak widze mnostwo postaci przyjac potrafisz :D Vacik ---> boli :P a Ty mnie jeszcze krzykami budzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygri yoł ;) Zdiablona ja też - ale rewanż to ewentualnie dopiero późnym wieczorem (a raczej, jak sieć będzie trochę mniej zawalona ;) ) Ja tam kurna niby mam same wolne dni, ale powinnam pracę pisąc.. a nie mogę się zebrać.. zabrać.. materiały też takie sobie.. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, ciii bo ja tez powinnam pisac prace a nawet worda nie otworzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa to ja na was czekam...a wy siem mnie tu w ciemnosciach ukrywacie:D usz...dopiero siem zorientowalam ze tu ktos jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ----> hihihi ja juz sie nauczylam sprawdzac czy nikogo w ciemnosciach nie ma, taki odruch mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ewunia! jakie ladne, kolorowe przywitanie...no no! :-D 😘 Tobie tez kwaituszek 🌻 Tygrysiu - powiem, powiem, ale czekam jeszcze na akare, bo w koncu to ona miala byc pierwsza.... wiec nie chce zdradzac nic... wczesniej... a jak sie pojawi to pewnie juz wszystko bedzie wiadomo.... ;-) Ciekawa jestem jej reakcji.... czy mialam racje... a moze sie calkiem pomylilam? :-O eee, zobaczymy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona :) wiesz.. pod łóżkiem to dużo takich ciemnych zakamarków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uppsss! znowu plamsko dalam... :-O Mialo byc do majorki z tym kwiatuszkiem... ;-) a przecie jeszcze nic dzis nie ciagnelam...hehe, ani z butli, ani ..... hahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Haneczko, Akara ostatnio wchodzi pod lozko tak po polnocy,,, chcesz nas az tyle w niepewnosci trzymac ?? Ty potforku!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysia..... ale Was to i tak pewnie nie bedzie interesowalo.... :-O i co sie bedem wygoopiac?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×