Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zdiablona ----> bo ja o samych dziwnych rzeczach mysle... :P (wlasnie jestem w trakcie umawiania sie z dj :D) Jak nie powiesz gdzie sie o prace starasz, to ja zaczne kobinowac i dopiero bedzie... :P Ale o 16 trzymac bede co sie da!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Dzięuję Wszystkim od których dostałam Zyczenia imiennowo-urodzinowe i kartki Dziękuje Wam. Jest jedem z najsmutniejsych dni jakie do tej pory przezyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mnie się tylko wydaje, czy była mowa o jakimś zlocie???? Byle w Wawie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki:-D Tigerku, o czym Wy tak konwersujecie??? Zosieńko, co u Ciebie KOchana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia ---> sam Diabel naczelny do Polski w poczatkach maja prbywa. Zlot bylby we Wroclawiu :D Zosia ---> wszystkiego NAJ ❤️ Ale co sie stalo, zes smutna?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, kochani, pojawiłam sie na krótko by znowu zniknąć:-( dostałam dyspensę na dwa dni - dla podratowania zdrowia, hihi, więc posłusznie skorzystam, a jak!!! do zobaczyska w czwartek:-D Wrocław, no to ja sie nie piszę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Nawet nie chce mi sie o tym mowic. Ta bardzo zawiodłąm sie na kims, ze nawet wstyd opowoadac. Tylko boli bardzo. Tak mi mutno , ze Rodzice nie doczekali moih okrąglych urodzin... Tak mi dziwnie, ze nie miał mi kto torta zamówic... Bo Mama...bo Tato... i nie chodzi o jakis tam tort..tylko o to wszystko co juz nie wróci... Jestem okropna...Tak pięknie na dworze..., słonce swieci...Mam Was...a łzy mi leca okropne ...nie spałam juz chyba tydzień... Kochani przepraszam Wa..takich urodzin nie miałam jeszcze...A moze tak ma byc...może to wszystko dziś juz właśnie sie zmieni...od dzis idzie ku dobremu? Może to przełom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ----> wyplacz sie, a zobaczysz, jutro obudzisz sie (tak, tak po noc spokojnie przespisz) i bedzie wszystko coraz lepiej szlo ❤️ \"Gdy jest zle to dobry znak Bo potem znow Musi lepiej byc\" 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienko witaj :D idzie ku dobremu...nawet nie zauwazysz kiedy :) zobacz...juz jest lepiej...:) a jak bedziesz w wawce to z tygryskiem kupimy ci naaaaaaajwiekszego torta od bliklego...no i nawet damy sie namowic zeby ci pomoc go wciagnac:) eh...ide walczyc o prace...Tygrysku to najglupsze miejsce jakie ci przyjdzie do glowy....to tam wlasnie ide :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobeczalam sie - Kochana jeste Zdiablona i Tygrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia -----> dobrze ZDiablona mowi!! Kupimy Ci torta!!! :D Ale bedziesz musila pomoc go jesc :D Zdiablona ----> to teraz rozpalilas moja wypbraznie do czerwonosci :D :D :D Mysli mam naprawde glupie i... skorpionskie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak czytanie to też nauka, tylko, że ja się muszę czegoś konkretnego uczyć a nie czytać czegolkolwiek, ale dzięki bardzo za pocieszenie :D A kotka nie odbiorę w tym tygodniu, tylko dopiero w niedzielę może. Dzwoniłam do babki, od której go kupię i ona powiedziała, że małe dopiero zaczęły jeść normalne jedzonko i jeszcze troszkę trzeba poczekać, a ja już się nie mogę doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.....to jasne chyba, że jak do Wrocka przybywacie to ja tysz :D w końcu daleko nie mam...;) Tigre...a czego mój tlen mówi że ciebie niet? hmm....nie ma Tajgerka...hmm...to z kim my gadamy? :P SZAM....no to gratuluje !!! 🌼..to był nie lada egzamin więc ho ho ;) idem ja popracować trochu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jeszcze raz za kartki...Tygrys...pobeczałam się bo wyobraziłam sobie, ze...śoiewasz...tak jak co dzień rano! Airku...dziękuję za smska.... Tak dobrze ze Was...mam! ❤️ Wielki wirtualny TORT dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry...Kasiek...to przeciez od Ciebie ta karteczka ze \"sto lat\" przepraszam ., ze pomyłiłam z ygryskiem...Al wybaczysz m dzisiaj , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -----> nauka to nauka, wiec nie narzekaj :P!! :D A imie dla Kotka juz masz?? :) Moze Tigger go nazwij, cio??? :) Kasiek ----> bo ja z pracy klikalam a tam komunikatoraw niet :( W domq mam ale najczesciej jestem niewidoczna, wiec po prostu musisz sie odezwac a jak bede to odpowiem :) Chyba, ze chodzi Ci o wyszukiwarke tlenowa, moja mowi ze niko niet :( W tlenie mam malo danych, email chyba jest... :) Zosia ----> o qrcze jak mi teraz glupio, ze kartkie nie wyslalam :( Ale spiewam Ci sto lat, spiewam :D Widzisz jak skacze i brykam?? Slyszysz ten falszujacy glosik?? To ja :D :D :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> imię dla kotka już mam od dawna - FRODO :D się będzie nazywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu -> usmiechnij sie z kazdym kolejnym dniem bedzie coraz lepiej ciesz sie kazdym dniem ktory masz a sama wiesz ze to wielki dar zycze Ci wszystkiego naj naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzin Dybry !!! 🖐️ :D:D:D Ja chciałem zapytac, bo mi skarga pszyszła, że moje zdjęciucha podobno pocięte poszły do niktórych ?! :( Nie specjalnie. Jak kto sie obraził to niech mi powie, pośle jeszcze raz ;):D:D:D A nie widziałyście Wieczorka ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Zosiu, wszystkiego naj... i wiesz... co nas nie zlamie, to nas wzmocni... 👄 Obejrzalam wlasnie \'Czerwony\' Kieslowskiego. Piekny film, ze tez tak dlugo zwlekalam z obejrzeniem go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu sto lat sto lat i szampan i kawior :D kartek nie slalam:( bo nie umim :( a tych co zawodza osobiscie dzgam widelcem:) Tygrysku hehe do czerwonosci mowisz :D a skorpionowskie i glupie to wlasnie wlasciwy trop:D :D :D Szamka a czemu cie nie bylo jak my z Tygrysiem i Borewiczem demolowalismy \"boryne\" :O a do wrocka za ogon cie bedziemy ciagnac jak sie bedziesz opierac;) :D kupa diablice na Znudzonego...kupa...:D zobaczymy czy to jego Anielica zniesie:) Kasiek no cio ty blisko masz;) no to mus byc w miejscu rozroby:) czesc Dzionek:D cio ty mowisz...Wieczorka szukasz :O cieeekawe :D moze pod wyrkiem sie schowal;) :D Akara 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia !!! Nie czytałem :( ... Ale teraz naj naj naj :D🖐️😘🌻 Zdiablona. :D ..Dobry Wieczór jest ciełym wieczorem, a Dzień zimny jak za dznia, więc rzeknę tobie jeszcze raz..że naprawdę to nie ja. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienko -> Szczescia! Radosci! I niech usmiech na Twej slicznej buzi gosci :):):) Masz tez ode mnie zyczonka na rupieciach :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba! Zosiu, nie ma co wybaczać ;) czym siem... Tigre, no ni mo cie...tlen mi to mówi, po emali tysz nie kce...chyba ze w danych to masz kupe Tygrysków wpisanych, znaczy wszedzie...to ewentualnie to ty...ale obcego nie kce zaczepiac, wisz ;) a innych gadulców to ja tfych nie znam....(analfabetyzm mnie dopadł niewatpliwie :D ) Zdiablona...nie omieszkam kontrolnie zajrzec na rozróbe ;) Dzień Dobry Dzionku, faktycznie bez Wieczorka to jakoś nie tak....;) Air...Frodo? to taki malutki, waleczny z niego kotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, Kachni, Mayka, Dobry ---> hello 🖐️ wieczorem :D Air ----> a na pewno nie Tigger ?? :P :P Szkodaaa ale i tak slicznie :) Zdiablona ----> prooosze powstrzymaj galop szalony mych mysli kosmatych :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ---> o qrcze ale numer. Sprawdzilam co mam w opisie w tlenie i nie dziwne, ze mnie nie moglas znalesc, bo tam NIC nie bylo :P Ale juz jest email, rok urodzenia i plec :) Wczesniej mialam inny profil, tamten byl uzupelniny a ten tygryskowy nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek przeciez wszyscy zajrza tylko kontrolnie;) :D a ze kontrola bedzie ze tak powiem szczegolowa to sie przeciagnie:D Tygrysku w zyciu nie bede powstrzymywac:P :D a z rozmowy bylo 5 minut i odbyla sie z jakims towarem zastepczym wiec mam czekac telefonu od wlasciwej osoby :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za życie, ech... wczoraj przyjechałam, jutro wyjezdzam i to do piatku w nocy jade za wschodnia granice, wiec trzymcie kciuki ;) Zosienko - niech Ci gwiazda pomyslnosci nigdy nie zagasnie w zdrowiu, szczesciu, pomyslnosci swieci coraz jasniej 🌻 a jak bedziesz w W-wce, to dorzucam sie do torta :) - albo sama zrobie :D taki ze smietanka potrafie :) a spotkanie z Aniolem Niepokornym bedzie w poniedzialek dopiero, a nie w sobote, jak myslalam :( - ale tym bardziej wyczekiwane i tym bardziej intensywne ;) - chociaz wlasciwie nie za bardzo - w koncu to bedzie dzien zabiegu... - myslcie wtedy o mnie goraco pewnie Wam jeszcze o tym przypomne... Szam - gratulacje - a jak bedziecie w koncu imprezowac z tego powodu, to zostawcie cos dla mnie :D Diablice - macie pomysky :D ale mlodego Borewicza to trza uczcic :P no dobra spakowalam sie ale nie chce mi sie jechac pewnie bedzie fajnie :D z drugiej strony jade z szefowa, wiec ... :P dobrze, ze kolezanka bedzie jeszcze (bo kolegi nie licze :D) trzymcie sie serdecznie zajrze tutaj rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×