Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No tak znowu spotkanie w Wa-wie, tego to już za wiele, a kiedy Kraków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona hahaha ;) i dziękuje wszystkich za świetne maile, które mi przysłaliście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana jak to kiedy ;) jak przyjade do krakowa :D :D :D a tez sie wybieram :) hehe...ciekawe gdzie jeszcze sie wybiore :) a serio krakow tyz mom w planach....daaawno nie bylam na starych smieciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - no zapraszam, zapraszam, w wiosennym słońcu Kraków wygląda ślicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... piszę to pracę i \"piszę\" i nie mogę się wziąć porządne.. mam w sumie tylko jedną książkę.. tzn. skan rozdziału i jeszcze sobie początkowe ze 4 strony skasowałam niechcący.. tam jest dużo dziwnych rzeczy... poza tym mam jeszcze jakieś artykuły z netu.. i nic więcej.. Jest z 5 książek na temat mojej pracy.. ale też nie wszystko co mi potrzebne w nich jest.. poza tym nie ma ich w mi dostępnych bibliotekach( w Uniwersyteckiej nie ma!!)... :( a na kupienie książek mnie nie stać, dodatkowo sama nie wiedziałabym, którą kupić:) Normalnie skandal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> a o czym piszesz?? Ja mam mnostwo ksiazek, ale tez ich nie kupuje a pozyczam i xeruje co trzeba :) za to jeden podrozdzial mam prawie caly napisany z materialow z netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - no wlaśnie ponawiam pytanie Tygryska - o czym piszesz, może będziemy mogli ci pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Słońce u mnie też świeci :) ale nie mam ochoty wychodzić z domu. Nawet nie mam z kim. Pojeździłabym sobie na rowerku ale jest w piwnicy i nie chce mi się tam schodzić. Pozostaje balkon, książeczka i wchłanianie słonecznych promieni. No właśnie, Warszawa ma spotkanie a kiedy Poznań ja się pytam? Czy nikt się nie wybiera do stolicy Wielkopolski? :) Może ja się też wybiorę kiedyś na jakąś krajową wycieczkę :D Majorku ---> witaj w klubie prac magisterskich :P ja też powinnam cosik pisać, ale nie chce mi się, jak wyżej ---> nic mi się nie chce, marazm na maksa. Czytam teraz \"Władca pierścieni, przewodnik po filmie\", przynajmniej w temacie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus napisałam :) to chodzi o komputerowe sieci :D raczej nowszy temat.. i ludzie nie mają w domkach takich książek :D a wiesz Tiger - w bibliotece, można na miejscu z książek korzystać.. i owszem i potem kserować nawet :) i robi to za Ciebie punkt ksero a TY płacisz... i nawet znalazłam w jednej książce dużo.. ale się .. okazało, że jest na niej klauzula, że nie można jej kopiować coś tam coś tam itp i nie pozwolili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - co to znaczy sieci komputerowe, bo moja siostra pracuje w firmie zajmującej się sprzedażą i wdrażaniem programów z tej wyższej półki, może ma jakieś materaiły, tylko musiałabym więcej wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air :) dobrze mieć partnerów w niedoli... hehe ... nie ma jak wszystko tylko nie praca :D tylko ja muszę stworzyć z 20 stron z tydzień przed końcem marca, żeby zaliczyć tym samym seminarium i jeszcze, żeby promotor( inny niż prowadzący seminarium) zechciał podpisać podanie o przedłuzenie terminu oddania pracy - a dostał ode mnie chyba w listopadzie jakiś śmieszny plan pracy - i to wszystko :D:D balkonik słonko i książka.. mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> ach, jak Ci dobrze :D Ja bym nawet sama poszla, byle byc na sloncu!! Uwielbiam sloneczko, doladowuje mnie pozytywna energia a tak przez szybe... :( Majorek ----> hmm, a nie mozesz pozyczyc tej ksiazki i sexrowac na wlasna lapke?? :) W tym temacie niestety zadnych ksiazek nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest tylko na miejscu, tam w tej uniwersyteckiej (bo o niej cały czas mówię) i tak jest dobrze, bo oni chyba wszystkie książki mają na miejscu, bo kiedyś tam znalazłam książkę, która była tylko w jednym wypożyczonym egzemplarzu, a tam w czytelni też był drugi :) Ale czysto na ten mój temat to tam nei ma wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) ----> będę miała kotka w przyszłym tygodniu :) maleńkiego brytyjczyka :D tak się cieszę :) Majorek ---> z książkami jest prawdziwa tragedia. Poznań, miasto uniwersyteckie, kupa uczelni, całe mnóstwo bibliotek. A ja chodzę i szukam książki do pracy rocznej i nigdzie nie ma. Aż się nie chce wierzyć. A w księgarni mi powiedzieli, że już się nakład tej książki wyczerpał i może być jedynie w bibliotece, a tam nie ma i co???????? Dobrze, że mam internet to chociaż jakieś wiadomości, które są w tej książce opracowane, sobie mogę znaleźć. A za to do pracy magisterskiej obawiałam się o to, że będzie mało materiałów, a jest nieźle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rozciągnęłam stronę z tej radości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - kotek, super, ja mam teraz 3, ale to tylko przejściowo. A jak taki wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ghana ---> brytyjczyk to ten śliczny puchaty kocurek z reklamy Whiskasa :) są to duże koty, ważą do 8 kg, mają różne umaszczenia: szare, tygryski, rude, czarne, białe. Są śliczne, jak będę go miała już w domku to wyślę zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka ----> to suuper :D oczywiscie, zdajesz sobie sprawe, ze obfotografowanie kocurka i rozeslanie jego zdjec mailem Cie nie minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - rzeczywiście śliczny. Czekamy na zdjęcia. Ja mam persa i dwa dachowce, jeden czarny, a drugi w kolorowe ciapki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani_a
Dostalam informacje ze jest tutaj ktos kto da mi namiary na Giovinetti Potrzebuje od niej porady ktora ona jest mi mam nadzieje ze stanie udzielic Jesli ktos zna jej aktualny adres e-mailowy to prosze przeslac mi na adres sistars2@o2.pl Z góry Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już znikam, pewnie zobaczymy się dopiero w przyszłym tygodniu :) 👄 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diabelki co jest aby nasz topik spadl na 2 strone na forum jeszcze tego nie bylo co sie z Wami dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️....Wszystkim ..ktorzy o mnie mysleli w ostatnich dniach ...z calego serca ..Dziekuje .......bardzo dziekuje ...❤️ ...dla mnie to ...przerwa w życiorysie .....z wczorajszego dnia ...niewiele pamietam ...silne prochy zrobily swoje ...funkcjonuje ..bo musze ... ...Ani_a ...kolezanka zdiablona powiadomila mnie ze potrzebujesz pomocy ...Napisz na sarna3@o2.pl ....Jesli bede w stanie to pomoge ... Pozdrawiam .i.ściskam ..Jeszcze nie moge z Wami byc...poprostu nie mam o czym pisac ..wszystko mi w gardle stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio naprawde z calego serca bardzo wspolczuje trzymamy Wszyscy kciuki za Ciebie mam nadzieje ze jestes silna i dasz sobie rade pamietaj wszyscy jestesmy z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelki naprawde Gio to rozumie ze nie moze tutaj byc ale Wy co z Wami nie doprowadzcie do tego aby ten topik znow spadl na druga strone a co gorsz nie dalej wiec wezcie sie do roboty jak tak mozna pozdrawiam wszystkich tu nieobecnych bo obecnych nie ma :( jak ja mam czas na rozmowy to nikogo nie ma :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - ❤️ no witajcie :D dla mnie dzisiaj byl fantastyczny dzien piekne slonce dlugi spacer wizyta dawno niewidzianego kolegi a jutro - spotkanie na szczycie :D ;) maturka :D - z matematyki zdawałam - tylko pisemny ;) własciwie ustny tylko z polskiego, bo egzamin laczony byl i rosyjski pisalam :) a tak w ogole fajnie bylo - milo wspominam wspolprace :D ;) teraz jestem za maturke odpowiedzialna :D czyli siedze z drugiej strony biurka pozdrawiam szczegolnie ... Dobry Dzień :D Majorek - czemus nie mowila, ze taki temat? popytam znajomych, chyba jeden cos takiego pisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WAM Diablice i Diabły 🖐️ :D:D Chciałem powiedzieć Dobry Wieczór, ale jej nie ma :( ..i smutno mi. Zdjecie posłałem tom kogo miałem na talerzu :).. jak o kimś żem zapomniał niech sie zgłasza :D:D:D A po za tym wiosna jestem :D 25 stopniowa, ze tak powiem :P;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Giovinetto jestem z Tobą w myślach. Trzymaj się 🌻 🌻 🌻 Dzień Dobry ----> dziękuję za zdjęcie, ależ masz poważną minę :P ja wiem, tak zawsze jest u fotografa, pełne spięcie, proszę patrzyć tutaj, nie mrugać, lekko przechylić głowę :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×