Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Cie polewam tym co pdo reka mam zebys sie nie sparzyl.... ojej to Bayiley\'s byl.... ale z lodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć wszystkim :) Mam już kotka. Jest to kot brytyjski, kolor liliowy. Ma na imię Frodo. Śliczności takie maleńkie że aż się go chce zjeść :D Zaraz wysyłam zdjątka mojego maluszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie wiem czy 3 ale 3=bit jest pyszny hihihihi...:) ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -dzieki za zdjecia kotka jest sliczny tez bym takiego chciala miec no ale Duke nie bylby przyjazny w stosunku do kotka. Margot -wyslalam Ci moje zdjecie na Twoj adres tlen:) Mayka:) Tygrysek:) V-letta- witam:) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR dlaczego nie mialam przyjemnosci zobaczyc Twojego kotka????? tez bym chiala v- letta -> witam Cie bardzo serdecznie mam nadzieje ze Ci sie u nas spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, dziekuje za zdjecie! Frodo jest BOSKI po prostu!!! I ma cos z filmowego Froda ;) Nie wiem chyba to spojrzenie ;) :D I gratuluje zdania egazminu! :D 🌻 Tygrysek, Dark Elf, wyslalam Wam zdjecia! :) A Tobie Elfiku dziekuje za zdjecie! :) Przychylam sie do stwierdzenia, ze masz bardzo piekny kolor oczu :) Gio, co tam u Ciebie slychac? Jak sie czyjesz? Odezwij sie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ---> oooo, w koncu udalo Ci sie skonczyc robienie tego spaghetti :D Margotka ----> doszly :D Piekne widoki, piekne!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta...Tygrys...skończyłem tez jesć..i nie moge sie ruszać:D:D.. a...Margot..dzięki za foty :P też mi sie podobają.. Airka ...mnie też sie ten sierściuch podoba ..okocim ..spojrzeniu :D:P Eles..tez Ciebie nie znam ..ale możemy sie wylegitymować;) Znudzony.. Mayka ..siemanka z ranka ;) witam..też ..V-lette..3bitowąD Darkelf.. Gio.....qrde ..jak miło zobaczyć twój wpis...:) Zozia..jak ..u Ciebie ..dajesz jekoś rade...?:) Zdiablona ..to jeszcze gdzieś da się jeździć ..na łyżwach..acha..no tak na krytym..:) ..jeśli kogoś pominołem ..to oczywiście celowo;)..ale pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot- dzieki za zdjecia ale tam pieknie:)Ty tez ladnie wygladasz,,bardzo naturalnie(wlosy Ci urosly) No to decyzja zapadla wracam do naturalnego koloru wlosow w koncu jestem Dark,nie? Siedze i sprzatam,bylam dzisiaj u dentysty,na czyszczeniu zebow wyczyscili mi lewa polowe,prawa wyczyszacza za miesiac:P Dowiedzialam sie ze mam paredontoze( niewiem czy tak sie to pisze)Bede musiala dbac o zeby bo jak nie to mi wyleca grrrrr Caluski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz----> nitki z igla Ci pozyczyc na wypadek pekniecia?? ;) Dark ---> wracasz do natury... :) Ciekawe jakd lugo wytrzymasz bez robienia \"czegos\" wloskami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mayka ---> nie wiem czemu nie doszły zdjęcia kota :( ja wysyłałam i nic nie wróciło, może znowu spróbuję :) Borewicz ---> ja ci dam \"sierściucha\" :P hihi on ma jeszcze taki dziecięcy puszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- ohh tak tygryniu swiete slowa trudno bedzie no ale jak mus to mus:P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo a co to za diabelstwo mi sie pojawilo na stronce? jakis zegarek, co to mnie tu wpuscuc nie chcial ale dalam sobie z nim rade oczywiscie nie wiem, co tu sie dzialo, jak mnie nie bylo - trudno :P w skrocie opowiadam w Kaliningradzie jest spoko formalnosci na granicy w tamta strone tylko :D 3 godzinki (v-letta witam ;) ) z powrotem bardzo krótko za to - jakies 15 minut :D tylko jedno mnie zastanawia - przepisy nie obowiazuja prawie zadne, a wypadku nie widzialam :D - tylko te samochody jakies takie poobtracane :D aha - chcialam matrioszke kupic - nie znalazlam [wielkie zdziwienie] dzisiaj po raz pierwszy od tygodnia bylam w pracy a jak wychodzilam z domku, to moglam ucalowac Aniola Niepokornego :) czekal na mnie pod szkola po lekcjach poszlismy na obiadek odprezylismy sie i pojechalismy na zabieg no dobra - troszke bolalo, ale to tylko dla mojego dobra teraz tez ledwo przed kompem siedze, ale ... no musialam do Was zajrzec po tygodniowej nieobecnosci ;) jutro nie ide do pracy - bede jeszcze odpoczywac :) Aniol mial jechac do W-wki okolo 18:00, ale ... zupelnie przypadkiem ;) skrecil do teatry :D zadzwonil do mnie i jak sie okazalo, ze czuje sie dobrze, to kupil bilety na spektakl \"Obudz sie i poczuj smak kawy\" - podobalo nam sie :) nie dosc, ze Aniol jest niepokorny, to jeszcze zwariowany :D no dobra - dosyc tego pora na polezenie w lozeczku - wprawdzie nei w ramionach, ale za to dla zdrowia :D dobranoc niech Wam sie przysni cos cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, jak ma byc dark to musi byc dark :D Nie masz wyjscia :D 👄 Wlosy faktycznie mi urosly - w sumie szybko mi rosna, ale zamierzam (juz od dluszego czasu!) zmienic image :P Wybieram sie do fryzjera jak sojka za morze, chociaz mam chyba trzy salony pod nosem... chce je sciac... ale jakos mi brakuje pomyslu jak... Zreszta nie chce za duzo kombinowac, bo leniwa jestem a moje wlosy sa bardzo \"podatne\" na ukladanie Borewicz :P sprawdz lepiej skrzynke :P Tygrys, a ja nie jestem piekna? 😭 ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej WAM Dzieci moje 🖐️ :D:D:D Jakoś mnie też daaawno nie było :O.. A tu wpisów...o ho ho :O:D:D:D Mała. Pozdrawiam :):D:D . Po kaliningradzku..czyli łapki w dyby :P:D:D Daaark. uwazaj za co łapiesz dentystę kiedy boli :P:D:D Air. :D Kotek przepyszny...kiedy go jemy ;):D:D Tygrysek 🖐️ ...piszesz a do mnie nie piszesz..to co wogóle ty pizesz ? :O:D:D:D Borrewicz. :D:D Hej Tobie.... [tu głos sie urywa] ;):D Margot :) 😘 Nic ozobistego :P:D Mayka :D:D Co ja moge powiedzieć :P:D V-letta . Nie masz męża ?! :O ..Jezdem kawaler :P:D:D:D ..z orderem :D Ktos Czyli ja. Znudzony sie znidził tymi nudasami...powiedz coś do nas w końcu :O:D:D Dobra to tyle z ostatniej strony :D:D:D Pozdrawiam wszystkich kładac się spaci. Dzieki że jezdeście w kupie :P:D:D:D A Dobrego Wieczoru jak nie ma tak nie ma..:( 😭.. Smutno mi... Dobranoc wam 🖐️ :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark --> wytrwalosci zatem Ci zycze :D Dobry ---> 🖐️ dobry tatusiu ;) :P eee co ja pisze?? no... magisterke,,, chyba.... :P Mala ---> ten Twoj aniol jak widze to nie tylko niepokorny i szalony ale takze kochany bardzo :D Pozazdroscic :) A co to za spektakl?? Opowiedz :) Najwazniejsze ejdnak, ze ejstes juz po zabiegu i teraz szybciutko do pelni sil wracac bedziesz ❤️ :) Margotka ---> przykropnie mi nie zmniernie ale Ty nie jestes piekna a PRZEpiekna :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spektakl to monodram trzecia czesc tryptyku E. Bogosiana 1. Sex, prochy i rock\'n\'roll 2. Czołem wbijajac gwozdzie w podloge 3. Obudz sie i poczuj smak kawy Ja widzialam tylko te ostatnia czesc, ale dwie pierwsze tez musze obejrzec Bardzo dobrze sie oglada Bronislawa Wroclawskiego uwielbiam chodzic do teatru :) i do kina tez i ciesze sie, ze w koncu mam taka mozliwosc dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czoł...giem ;) ooo Elles...no, cześć Łobuziaro :P Borewicz, jak piszesz o jedzeniu a ja czytam o tej porze (zwłaszcza o spagetti! ) to mam ochote cie zamordować....gdzie ja sie bede teraz garnkami tłuc ;) V-letta....🖐️ 3 to chyba twoj znak rozpoznawczy ;) Air....do mnie nigdy nic nie dochodzi 😭 z nowym fryzem tysz nie dostałam ale juz sie skarzyc nie chcialam.... Margot...jak tam nowa chatka...parapet jest? to bierzemy flaszke i do cibie na ten parapet heja ;) Tigre...przeczytałam gdzies ze 5 stron napisałas...nie no...ale jaką czcionka? 20? :P :) a tak poza tym to oczywiscie uważam, ze po takim wysiłku nalaży ci sie zdecydowanie kilka dni \"wolnego\"... ps. co z Kundlem? gdzie ją wcieło? Mała...no przy opiece tego jednego szybko do zdrowka wrócisz, murowane ;) brej, Diabły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A wiec mamy nowy dzien :) Ta noc byla sredniej jakosci, bo moj maly przyjaciel przylazl do lozka i spal ze mna a ja sie balam ze go zdusze wiec jestem troche niewyspana :P ale w sumie bylo niezle wcale nie plakal w nocy. Teraz pisze jedna reka, dlatego brak polskich znakow. Druga mam zajeta bo trzymam sznurek z myszka, ktora bawi sie kicius :D Kasiek ---> przykro mi ze zdjecia nie dochodza :( nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Jeszcze raz sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka Wam spiewac nie chciala to coz innego moge zrobic jak nie: Wstawac czas, szkoda dnia Popatrz Diable jaki piekny dzien Ile pod lozkiem moze zdarzyc sie :D Tyle niespodzianek spotka Cie Dzis czeka Cie przygod moc Wiec nie zwlekaj tylko juz Predko pooodnos sie :D Hej, hej poooodnos sie!! :D Kasiek ----> nieee, nie 20 a 13, a Majorkowi koledzy wydrukowlai praca 10, skad wzielas ta 20 to nie wiem... :P Mala ----> alez ja bym chciala pojsc do teatru.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita was kris o poranku:) :D spiewac nie bede Tygrysku ty to tak cuudnie robisz ze bym nie smiala ;) strasznie tu jeszcze cicho:O Mala ale ci dooobrze:) Kasiek cza bylo wydrzec troche tego spagetti Borewiczowi a tak to tu taki pekniety lezy;) Dobry ci sie porobilo z twoja blizniaczka:O :( Air kicie sa slodkie :) i jedza myszkas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zdiablona :D jak na swoje mozliwoscie, to rzeczywiscie o swicie wstalas :D A cos z praca o skorpionskim charakterze wiadomo?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze o swicie Tygrysku:D:D:D a o pracy cisza :( szkoda bo chcialam chlopakom znizki zalatwic;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ---> :D :D :D nic starconego, ja Ci napisze referencje i znajdziesz prace w innym miejcu, skoro Cie tam docenic nie chca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki21
Moge poprosić dres pierwszego topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki21
Moge poprosić dres pierwszego topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×